Jak sledovat sérii 5 „Total Bellas“ online bez kabelu

Celkem umění výtvarných klíčů

A!

Všechny oblíbené dvojčata wrestlingu, Brie a Nikki Bella, jsou zpět se zcela novou sezónou jejich reality show Celkem fajn , která má premiéru ve čtvrtek 2. dubna ve 21 hodin. ET/PT na E !.

cíl tenisových sukní

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Celkem fajn žijte na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte E! na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně E !. Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba s E !, ale jako speciální nabídku do 5. dubna můžete získat 14denní bezplatnou zkušební verzi a k ​​registraci nepotřebujete kreditní kartu (pouze e-mailovou adresu):

Sling TV na 14 dní zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Celkem fajn živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, nové epizody Celkem fajn jsou k dispozici v knihovně Sling TV na vyžádání. Je také dodáván s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte E! na FuboTV

E! je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Celkem fajn live show na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV, nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sledujte E! na Hulu s živou TV

E! je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Celkem fajn žijte na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má první čtyři roční období Celkem fajn a po odvysílání budou mít k dispozici nové epizody 5. sezóny) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte E! v televizi AT&T

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují E !. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Celkem fajn žijte na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.


Náhled na sezónu 5 „Total Bellas“Hrát si

DETAILY TĚHOTENSTVÍ Bella Twins odhaleny! Nikki & Brie, THE BELLA MOMS, podrobně o svém těhotenství - například o Nikkině chřipkovém děsu a o tom, jak zjistili, že ho očekávají - a pak se podělte o malé nahlédnutí do jejich dětských boulí v jejich nejnovějším odhalujícím vlogu. Přihlaste se k odběru The Bella Twins na YouTube - bit.ly/2xdJky5 Sledujte Bella Twins na Instagramu… 2020-02-03T15: 00: 10 000Z

Celkem fajn dává fanouškům wrestlingu podrobný a osobní pohled na život Brie a Nikki Belly a jejich nejbližší rodiny a Brieina manžela Daniela. V páté sezóně se Nikkiho snoubenec Artem Chigvintsev dostává do zábavy - a do show také přináší své vlastní drama.

Popis pro sezónu škádlí:

stejné skóre v tenise

Nikki a Brie konečně pracují na stále rostoucí potřebě znovu se spojit se svým otcem při práci na svých pamětech. Zatímco se chtějí o něm, jeho rodině a mexických amerických kořenech dozvědět více, sestry si dělají starosti, jak to ovlivní jejich matku.

Když je Artem překvapen a zmaten, když zjistí, že se nevrátí Tanec s hvězdami, Nikki mu pomáhá prozkoumat nové kariérní cíle. Navzdory životaschopným výzvám v jejich životě láska Nikki a Artema stále sílí. Artem navrhuje během romantického útěku do Paříže a brzy poté, co pár prožije další okamžik, který změní život, když Nikki zjistí, že je těhotná.

Po téměř šesti letech manželství Brie a Bryan usilovně pracují na nalezení kompromisu ve svém vztahu, když vychovávají svoji dceru Birdie, svou kariéru a zjišťují, že čekají druhé dítě. Zatímco sestry jsou nadšené, že se vydají na společnou cestu k porodu, Brie je zpočátku šokována, když si uvědomí, že jsou současně těhotné.Hrát si

Total Bellas PREMIERE Social Distancing PARTY! Nikki a Brie vyhlašují svou soutěž o premiéru Total Bellas tento čtvrtek v 9/8c na E !. Rozviňte svou kreativitu, Bella Army! #staysafe #stayhome #withme Přihlaste se k odběru Bella Twins na YouTube - bit.ly/2xdJky5 Sledujte Bella Twins na Instagramu - @theBrieBella @theNikkiBella Sledujte Bella Twins na Facebooku - facebook.com/BrieBellaWWE facebook.com/WWENikkiBella Přihlaste se… 2020-03-31T18: 58: 50 000Z

První epizoda zpět má název Brave New Bellas a její popis naznačuje, že si rodina Bella dělá starosti, Artem a Nikki postupují příliš rychle, a navíc Brie a Bryan mají zásadní nesouhlas.

Ve druhé epizodě s názvem Kniha Belly, vysílané 9. dubna, se rozhodnutí Brie a Nikki znovu se spojit se svým otcem rozpoutá velký konflikt s jejich matkou Kathy, zatímco Artem učí Nikki o zodpovědném vlastnictví domu.

Celkem fajn vysílá ve čtvrtek v 9 hodin ET/PT na E! po zcela nových epizodách seriálu Držet krok s Kardashiany sezóna 18.


Populární Problémy

Tenis: Původ a vývoj tohoto sportu

Jak vyzvednout dívky na Facebooku. Facebook si můžete představit jako svůj nový místní bar nebo večírek u přítele. Přes místnost vidíte roztomilou dívku - nebo na zdi vaší kamarádky na Facebooku a nemůžete s ní navázat oční kontakt ani se k ní přiblížit, ...

Váš průvodce sledováním filmu The Suite Life of Zack & Cody online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Trubkový buben z PVC, také známý jako tubulum, označuje tanga vyrobený z PVC trubek. Původně vynalezen v Austrálii, thongofon je jedinečný bicí nástroj, který vypadá jako velký xylofon a zní jako ...

Zde je návod, jak sledovat zápas druhého kola Australian Open mezi Taylorem Fritzem a Gaelem Monfilsem online.

Mary Hardin-Baylor a Mount Union soupeří o národní titul ve Stagg Bowl 2018. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.