Přímý přenos „TMZ Investigates: Tiger King“: Jak sledovat Fox Show onlineNetflix Joe Exotic z Tiger King

Dnes večer, TMZ vyšetřuje vysílá speciální tzv Tygří král - Co se skutečně stalo? Přehlídka je o Joe Exoticovi a sleduje jeho případ, vyšetřuje Carole Baskin a možnou příčinu zmizení jejího manžela. Představení začíná ve 21:02. Eastern na Foxu.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde TMZ vyšetřuje: Tiger King živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Fox na FuboTV

Fox (live na většině trhů) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisový obchod pro hráče

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat TMZ vyšetřuje: Tiger King žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Sledujte Fox na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích). První měsíc to stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu u Foxu, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat TMZ vyšetřuje: Tiger King živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

raketové pádlo

Sledujte Fox na Hulu pomocí živé televize

Fox (live na většině trhů) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat TMZ vyšetřuje: Tiger King živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „TMZ Investigates: Tiger King“Hrát si

Náhled: TMZ vyšetřuje tygřího krále | TMZ ŠETŘÍ: TIGER KING - CO OPRAVDU ŠLO DOLŮ? Nenechte si ujít FOX Special, TMZ INVESTIGATES: TIGER KING - CO SKUTEČNĚ ŠLO DOLŮ?, PO 9/8c pouze na FOX! Přihlaste se k odběru dalších klipů FOX: fox.tv/Přihlásit se k odběru Fox FOX představuje vyšetřování TMZ za bizarním skutečným kriminálním příběhem, o kterém mluví KAŽDÝ, s exkluzivními rozhovory a dosud neviděnými záběry. Tento hodinový speciál se ponoří do toho, co opravdu… 2020-04-09T16: 22: 49 000Z

Dnešní show pořádá Harvey Levin z TMZ. Nová show slibuje přinést nové záběry a odhalení, které v dokumentárním seriálu nebyly. Přehlídka se koná v 9 hodin Východní (20:00 centrální)

Oficiální popis série zní: Harvey Levin TMZ poskytuje divákům jedinečný přístup k podivným zvratům a obratům za příběhem Joe Exotika. FOX představuje vyšetřování TMZ za bizarním skutečným kriminálním příběhem, o kterém mluví KAŽDÝ, s exkluzivními rozhovory a dosud neviděnými záběry. Tento hodinový speciál se ponoří do toho, co se skutečně stalo, s rozhovory, které může získat pouze TMZ, a prozkoumá vynikající otázky o tom, zda je Joe Exotic vinen, vnitřní pohled na zmizení manžela Carole Baskin a současný stav nového vyšetřování.

Harvey Levin bude mít rozhovor s nejméně 15 lidmi Informoval o tom list New York Post . To bude zahrnovat strážce zákona, který věří, že Don Lewis, druhý manžel Carole Baskin, byl skutečně zavražděn. Šerif bude mluvit o důkazech, na které se dívá, spolu se ženou, která byla jedním z posledních lidí, kteří viděli Lewise naživu a poprvé promluví.

praní tenisek v pračce s předním plněním

Přehlídka bude také zvažovat, zda byl Joe Exotic zarámován do spiknutí za účelem vraždy, zda Joe Exotic skutečně zneužíval svá zvířata, a současný stav vyšetřování spojených s Joe Exotic nebo Carole Baskin.

Levin řekl New York Post: V pořadu mám šerifa, který říká, že si myslí, že Joe byl nepravomocně odsouzen ... Budete se muset rozhodnout, jestli je to pravda nebo ne. Podle několika lidí v naší show Joe několika lidem řekl, že chce, aby byla Carole mrtvá. Byl posedlý a neustále o tom mluvil. Zajímavé na tom je, že pokud opravdu chtěl její smrt, obvykle neřeknete světu, že to uděláte.

Hillsborough County Sheriff Chad Chronister řekl TMZ že věří, že Lewise museli zabít dva lidé, pokud byl zabit on. Baskin vždy říkala, že nemá nic společného se zmizením jejího manžela.

Netflix nedávno vysílal aftershow o Tygří král moderoval Joel McHale, kde vyslýchal řadu lidí, kteří byli součástí dokumentárního cyklu. Tato nová show se objeví na Netflixu jako Episode 8 v Tygří král série a jmenuje se Tygří král a já.


Populární Problémy

Wyoming a Nevada zahájily svou fotbalovou sezónu 2020 sobotním zápasem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Pokud nemáte kabel, zjistěte, jak sledovat novou sezónu „Ve Philadelphii je vždy slunečno“ online.

Bílé plátěné boty jsou pohodlné, jednoduché a vypadají skvěle. Dají se však také pozoruhodně snadno zašpinit. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z bavlny, jsou vysoce savé a mohou snadno držet skvrny. Nicméně jen proto, že vaše ...

Správné dýchání je jedním z nejvíce přehlížených faktorů při cvičení. Během bench pressu vytvoříte správnou dýchací technikou pevné a pevné tělo, které může účinně podporovat váhu. Jako obecné vodítko můžete ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poháru Nastia Liukin 2020 online bez kabelu zdarma.

'The Guru of Go' profiluje up-tempo systém, který vedl Loyola Marymount k úspěšnému běhu v 80. letech. Zde je návod, jak sledovat film online.