Jak sledovat Michigan vs armádní fotbal online bez kabelu

Přímý přenos z Michiganu vs armády

Getty

Fotbalový tým Michigan Wolverines bude v sobotu hostit Army Black Nights na Michigan Stadium.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

kluci bílé tenisky

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Army vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Army vs Michigan na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně Fox.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Army vs Michigan na počítači přes web Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Army vs Michigan

Wolverines zahájili kampaň v roce 2019 pošlapáním státu Middle Tennessee 40-19, ačkoli hlavní trenér Jim Harbaugh si myslel, že Michiganský přestupek nehrál nejlépe.

Tento přestupek, hodně manipulují s míčem, řekl Harbaugh podle Michiganský deník . Je to hodně - snap, jízda, rozhodnutí, tah a hod. Takže je to vlastně docela dobré. Očividně nebereme hluboký a dlouhý úklon. Víme, že můžeme hrát lépe. To je oblast, ve které se musíme zlepšit, být efektivnější.

Ve své první hře pod novým ofenzivním koordinátorem Joshem Gattisem, který byl v loňském roce širokým přijímacím trenérem a koordinačním ofenzivním koordinátorem v Alabamě, přestupek zastavil 220 yardů vzduchem a 233 na zemi. Získali 5 ze 13 konverzí třetího dolu a ztratili pár mumlání.

Jeden z těchto přehmatů patřil staršímu rozehrávači Shea Pattersonovi, který dokončil 17 z 29 přihrávek na 203 yardů, 3 přistání a žádné zachycení.

Myslím, že rozhodně víme, kdo jsme, řekl Patterson podle The Michigan Daily. Myslím, že od prvního dne jsme věděli, kdo jsme, hned když vešel Gattis.

V sobotu bude obrana Wolverines vedená koordinátorem čtvrtého ročníku Donem Brownem pověřena zastavením ofenzívy trojitých opcí Black Knights.

jak trefit raketu

Je to jedinečný přestupek, je to něco, co nevidíme každý den, řekl nový trenér obranné linie Shaun Nua Michiganský deník . Je to tak rozšířený ofenzivní svět, že vidíte trojí možnost, je to prostě jiné, ale kromě toho je to stále fotbal. Stále musíte přimět 11 kluků, aby splnili svůj úkol a dostali se k míči tak tvrdě, jak jen mohou.

Armáda si také připsala vítězství ve svém debutu v sezóně, když hranou Rice 14-7 překonala 17 yardový touchdown od Kelvina Hopkinse Jr. do Kell Walkera, zbývají necelé čtyři minuty. Černí rytíři nashromáždili 231 spěchajících yardů a při převodu třetího dolů jich bylo 9 z 15.

Byla to pro nás dobrá výhra a skutečná bitva, řekl hlavní trenér armády Jeff Monken 247Sporty . Trenér z Rice odvedl skvělou práci při změně tohoto týmu zhruba před rokem až dosud. Určitě nás hráli tvrdě. Jsou fyzickým týmem a před zápasem řekl, že to bude tým, který bude ochotný jít s námi prstem na nohu a oni to určitě udělali.

Monken dodal: Dokončení této hry trvalo 60 minut bitvy a pořádné jízdy naším útokem ve čtvrté čtvrtině a postavením naší obrany. Jsem na naše kluky pyšný a myslel jsem si, že to bylo skvělé vítězství.


Populární Problémy

Pochopení základních pozic a taktik, které můžete implementovat při podání v tenisovém zápase.

Caroline Wozniacki z žebříčku první desítky ženského tenisu

Zde je seznam nejlepších tenisových vychytávek, které vám s hrou nesmírně pomohou.

Kriticky oslavovaný film „For Life“ se ve středu vrací na 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat online streamování nových epizod.

Ať už chcete, aby meč bojoval s vašimi přáteli, nebo chcete naprosto vražednou rekvizitu pro svůj halloweenský kostým, wikiHow má vaše černě oděná záda. Součástí je návod na výrobu základního dřevěného meče a také způsob ...

Noční děsy jsou jiné než běžné noční můry. Pokud zažíváte noční děsy, můžete během spánku mlátit, křičet nebo plakat. Noční děsy nejsou obvykle nebezpečné, ale mohou představovat hrozbu, pokud se pohybujete ve spánku. Jestli ty...