Jak se dívat na olympijské hry žen v ragby v USA

Getty Sarah Hirini povede Nový Zéland na olympijských hrách v Tokiu v roce 2020.Když v Tokiu odstartuje olympiáda v rugby sedmičkách, měla by to být soutěžní bitva mezi několika mocnými zeměmi.

Ve Spojených státech bude většina olympijských turnajů žen v rugby sedmičkách vysílána v přímém přenosu napříč NBCSN, USA a CNBC, ale ne každý zápas bude v televizi a u některých může dojít ke zpoždění záznamu nebo ke sdílení zpravodajství s jinými sporty.Naštěstí můžete také každý zápas turnaje sledovat živě nebo na vyžádání přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

jak rychle ošetřit tenisový loket doma

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, takže pokud nemáte kabelové nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream všech zápasů žen v rugby sedmičkách na olympiádě online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Přímý přenos NBCSN, CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím FuboTV, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte každý rugbyový zápas olympijských her naživo nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy tímto způsobem, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sling TV

Živý přenos NBCSN, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV, zatímco CNBC je v doplňku News Extra. Tato možnost neobsahuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celé olympijské hry) za pouhých 10 $ (Sling Blue) nebo 16 $ ( Sling Blue + News Extra):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte každý rugbyový zápas naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.

Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBCSN, CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a můžete si zdarma vybrat jakýkoli balíček a libovolný doplněk. 14denní zkušební verze.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte každý rugbyový zápas naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.

sledujte 5. sezónu simpsonů

Můžete také sledujte všechny televizní přenosy živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .


Hulu s živou televizí

Přímý přenos NBCSN, CNBC, USA a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

typy tenisových bot

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte každý rugbyový zápas naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat zápasy prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Můžete také sledujte veškeré televizní přenosy živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Preview ženského ragby z olympiády

Nový Zéland připadl Austrálii na olympijských hrách v Riu 2016 v zápase o zlato v ragby žen a očekává se, že oba týmy se znovu rozběhnou v Tokiu. Black Ferns vyhráli pět z osmi turnajů mistrovství světa v ragby.

Zápasy pro rugbyové sedmičky se budou skládat ze sedmiminutových poločasů namísto 40minutových poločasů hraných v ragbyových patnáctkách. Prvních osm týmů postoupí do čtvrtfinále. Následovat bude semifinále, poté následuje finálový zápas o zlaté a stříbrné medaile. Poražení obou semifinálových zápasů se utkají o bronz.

Zde je návod, jak bylo pro hry seskupeno 12 soutěžících krajů:

  • Skupina A: Nový Zéland, Ruský olympijský výbor, Velká Británie, Keňa
  • Skupina B: Kanada, Francie, Fidži, Brazílie
  • Skupina C: Austrálie, Spojené státy, Čína, Japonsko

A pohled na soupisky jednotlivých soutěžících zemí, prostřednictvím Ženy v ragby:

Spojené státy: Kayla Canett-Oca, Lauren Doyle, Cheta Emba, Abby Gustaitis (co-Captain), Nicole Heavirland, Alev Kelter, Kristi Kirshe, Ilona Maher, Jordan Matyas, Ariana Ramsey, Naya Tapper, Kristen Thomas (Co-Captain)

Austrálie: Shannon Parry (co-capt.), Sharni Williams (co-capt.), Faith Nathan, Dominique Du Toit, Emma Tonegato, Evania Pelite, Charlotte Caslick, Madison Ashby, Tia Hinds, Sariah Paki, Demi Hayes, Maddison Levi

Brazílie: Nicolau, Luiza Gonzalez da Costa, Rafaela Zanellato, Leila Cassia dos Santos, Thalia da Silva Costa, Isadora Cerullo, Aline Ribeiro Furtado, Mariana Fiovaranti, Haline Leme Scatrut, Raquel Kochhann (kapitán), Bianca dos Santos Silva a Thalita da Silva Costa. Knihy: Eshyllen Coimbra a Gabriela Lima

Kanada: Elissa Alarie, Olivia Apps, Britt Benn, Pamphinette Buisa, Bianca Farella, Julia Greenshields, Ghislaine Landry, Kaili Lukan, Kayla Moleschi, Breanne Nicholas, Karen Paquin, Keyara Wardley, Charity Williams

Čína: Tang Minglin, Ruan Hongting, Wu Juan, Wang Wanyu, Liu Xiaoqian, Yan Meiling, Xu Xiaoyan, Yu Xiaoming, Yu Liping, Yang Min (kapitán), Chen Keyi, Yang Feifei, Gu Yaoyao

Fidži: Rusila Nagasau (kapitán), Rejieli Daveua, Sesenieli Donu, Vasiti Solikoviti, Reapi Uluinasau, Tokasa Seniyasi, Viniana Riwai, Ana Naimasi, Aloesi Nakoci, Laisana Likuceva, Roela Radiniyavuna, Lavena Cavuru. Rezervace: Lavenia Tinai, Ana Maria Roqica, Rejieli Uluinayau

Francie: Coralie Bertrand, Anne-Cécile Ciofani, Caroline Drouin, Camille Grassineau, Lina Guerin, Fanny Horta, Shannon Izar, Chloé Jacquet, Carla Neisen, Séraphine Okemba, Chloé Pelle, Jade Ulutule, Joanna Grisez, Nassira Konde, Yolaine Yengo

Velká Británie: Celia Quansah, Deborah Fleming, Alex Matthews, Abbie Brown (co-kapitán), Abi Burton, Holly Aitchison, Natasha Hunt, Megan Jones (co-kapitán), Helena Rowland, Hannah Smith, Emma Uren, Jasmine Joyce, Lisa Thomson (13. místo) hráč)

Japonsko: Mei Ohtani, Marin Kajiki, Mifuyu Koide, Mayu Shimizu (co-kapitán), Miyu Shirako, Honoka Tsutsumi, Hana Nagata, Bativakalolo Raichelmiyo (co-kapitán), Wakaba Hara, Yume Hirano, Haruka Hirotsu, Rinka Matsuda

Keňa: Philadelphia Olando (kpt.), Sheila Chajira, Stellah Wafula, Christabel Lindo, Leah Wambui, Judith Auma, Vivian Akumu, Sarah Oluche, Grace Adhiambo, Cynthia Atieno, Janet Okello, Sinaida Aura, Diana Awino

jak zabalit tenisový loket

Nový Zéland: Portia Woodman, Sarah Hirini (capt.), Ruby Tui, Tyla Nathan Wong, Theresa Fitzpatrick, Stacey Fluhler, Michaela Blyde, Alena Saili, Risaleaana Pouri-Lane, Kelly Brazier, Gayle Broughton, Shiray Kaka

Ruský olympijský výbor: Daria Noritsina, Mariya Pogrebnyak, Daria Shestakova, Alena Tiron, Baizat Khamidova, Iana Danilova, Kristina Seredina, Marina Kukina, Daria Lushina, Elena Zdrokova, Nadezhda Sozonova, Anna Baranchuk


Populární Problémy

Jak číst graf reflexologie nohy. Reflexní grafy chodidel ukazují umístění reflexních bodů na vašich chodidlech. Pomocí akupunktury a masáže může tlak v těchto bodech pomoci léčit onemocnění těla. S trochou trpělivosti ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu zpětný pohyb v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady zpětného pohybu ve větě a odpovědi na běžné otázky.

Jak vycvičit andulku. Andulka je živý a povídavý ptáček. Pokud jste se rozhodli koupit si jedno z těchto fantastických zvířat a už jste si přečetli, jak se o andulku starat, je načase se ji naučit vycvičit. Připravte se na spoustu ...