Rafael Nadal je uveden na seznamu Toronto Masters a připojuje se k Novak Djokovic, Roger Federer a Dominic Thiem na hvězdném poli

Rafael NadalRafael Nadal, Roger Federer, Novak Djokovic a Dominic Thiem jsou všichni na vstupním seznamu pro národní banku Open 2021, která má začít 7. srpna.

Rukojeť turnaje ATP Masters 1000 na Twitteru nedávno zveřejnila předběžný seznam pro letošní ročník. Představuje každého hráče zařazeného do top 30 ATP.Úřadující šampion Rafael Nadal prozradil, že byl „velmi šťastný“, že se vrátil do Toronta, kde v minulosti zažil několik skvělých zápasů.

Jsem velmi rád, že se vrátím do Kanady hrát v Torontu, řekl Rafael Nadal. Toronto je fantastický turnaj a zažil jsem tam opravdu skvělé zápasy. Ve skutečnosti jsem tam vyhrál naposledy, když jsme hráli, a rád bych letos v srpnu obhájil svůj titul a byl znovu se svými fanoušky v Kanadě a po celém světě.

Nadal, který je také připraven hrát na 2021 Citi Open , se připojí jako světová jednička Novak Djokovič, Daniil Medvedev, Roger Federer a Dominic Thiem. Karl Hale, ředitel turnaje National Bank Open, vyjádřil potěšení nad tím, že letos bude v Torontu hrát tolik špičkových hráčů.Nemohli jsme být šťastnější, že letos můžeme přivést tenis světové úrovně zpět do Toronta na úplně první National Bank Open, kterou představil Rogers, řekl Hale. 'Měl jsem skvělé diskuse s mnoha hráči, včetně obhájců titulu Rafaela Nadala, světové jedničky Daniila Medveděva a světové čtyřky Stefanose Tsitsipase, kteří všichni řekli, že se těší na první soutěž v Torontu.' čas za tři roky.
„Přidejte vzrušení kolem našich neuvěřitelných Kanaďanů - Denise, Félixe, Miloše a Vaska - a máme perfektní recept na nezapomenutelný turnaj.

Roger Federer a Dominic Thiem by mohli vynechat Toronto Masters 2021

Ačkoli Roger Federer i Dominic Thiem jsou na předběžném seznamu pro National Bank Open 2021, tito dva by se mohli velmi dobře odhlásit z turnaje v hardcourt kvůli fyzickým problémům.

Federer nedávno utrpěl neúspěch s ohledem na koleno během trávníkové sezóny, což ho přimělo odstoupit z olympijských her v Tokiu. Federer bude mimo provoz, dokud nebude rehabilitační proces dokončen, což vyvolá vážné pochybnosti o jeho účasti v Torontu.

Mezitím Dominic Thiem, si během mistrovství Mallorky 2021 poranil pravé zápěstí . Rakušan se následně stáhl z Wimbledonu a olympijských her a není jasné, zda se vrátí včas na severoamerickou houpačku v hardcourt.Populární Problémy

Jak cvičit na výletní lodi. Běžná myšlenka, která často na mysli výletních rekreantů na začátku cesty je, že opustíte loď, která váží o pět liber více, než jste měli, když jste nastupovali. Je však možné ...

Jak posílit trénink jako žena středního věku. Můžete silový trénink představovat jako snahu mladého člověka, ale pravdou je, že s přibývajícím věkem se stává ještě důležitější. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se pravidelný silový trénink nezmění ...

Vedoucí Ivy League Dartmouth se v sobotu utkají s Cornellem doma. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Federer a Nadal hráli ve své legendární rivalitě několik epických setkání a zde je pohled na 5 nejlepších z nich na Slams.

Jak vyrobit francouzské macarony. Ve Francii velmi oblíbená pochoutka, macarons okouzlila labužníky jiných národů svou jemnou strukturou a krásnými barvami. Macarons nelze zaměňovat se známějšími kokosovými makronkami, které ...