Jak vyčistit sportovní řemínek Apple Watch

Časem se může vaše sportovní kapela Apple Watch cítit trochu nadužívaná a špinavá. Nošení do posilovny, na dlouhé túry nebo do práce každý den může způsobit, že vaše kapela bude mít špínu nebo nepříjemný zápach. Naštěstí trvá jen několik minut, než bude vaše sportovní kapela Apple Watch vypadat jako nová.jak dlouho trvá degradace tenisové boty

Metoda 1 ze 2: Čištění pásku vlhkým hadříkem

 1. 1 Odeberte sportovní řemínek z Apple Watch. Vysuňte pásek z hlavního komponentu hodinek. Odložte hodinky na bezpečné místo, kde se nemusíte obávat, že se poškodí. Při čištění položte pásek na rovný povrch.
 2. 2 Očistěte pásek neabrazivním hadříkem, který nepouští chlupy. Jemně otřete pásek hadříkem. Nezapomeňte vyčistit horní i spodní stranu. Je snadné zapomenout na slabinu vaší kapely, protože ji nevidíte příliš často.
  • Tuto metodu navrhuje společnost Apple pro oficiálně značkové sportovní náramky Apple Watch.
 3. 3 Navlhčete hadřík čerstvou vodou. Pokud se vám páska i po použití suchého hadříku zdá špinavá, hadřík lehce navlhčete čerstvou vodou. Vydrhněte oblasti, kde špína přetrvává. Při čištění budete možná muset vyvinout trochu většího tlaku.
  • Nepoužívejte čisticí prostředky, které obsahují alkohol. Sportovní náramky Apple Watch jsou vyrobeny z fluoroelastomeru, který špatně reaguje na alkohol.
 4. 4 Otřete veškerou zbývající vlhkost. Jakmile bude řemínek hodinek dostatečně čistý podle vašich standardů, otřete veškerou zbytkovou vodu suchým neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna. Vždy nezapomeňte zkontrolovat horní a spodní stranu pásku hodinek.
 5. 5 Pokud nespěcháte, nechte pásku uschnout. Pokud nespěcháte s tím, že máte Apple Watch připravené a zpět na zápěstí, nechte pásku sedět při pokojové teplotě, dokud úplně nevyschne. Můžete jej dokonce nechat uschnout přes noc, nebo kdykoli Apple Watch běžně nenosíte. reklama

Metoda 2 ze 2: Pomocí Magic Eraser

 1. 1 Připravte si magickou gumu s vodou. Navlhčete kouzelnou gumu teplou vodou, dokud není zcela nasáklá. Poté z gumy vymačkejte veškerou zbývající vodu. Vaše guma by neměla
  • Při vytahování magické gumy buďte opatrní, protože přílišné kroucení a mačkání způsobí roztržení výrobku. Magic Erasers se časem roztrhne, ale není nutné proces urychlovat.
 2. 2 Vydrhněte pásek hodinek magickou gumou. Pomocí vlhké magické gumy pevně vydrhněte pásek. Všímejte si všech oblastí, na kterých se hromadí další nečistoty, a při drhnutí vyvíjejte tlak. Zvláštní pozornost věnujte také výstupkům na pásku hodinek a čepu. Obě oblasti důkladně vydrhněte.
  • Při čištění budete možná muset znovu namočit kouzelnou gumu, pokud začne být příliš suchá.
 3. 3 Spusťte hodinky pod teplou vodou. Nyní, když jste ze své kapely odstranili veškerou špínu, ji chcete úplně odstranit. Tím zajistíte, že na hodinovém pásku nezůstanou žádné nechutné kousky špíny.
 4. 4 Hodinky zcela osušte. Jakmile je řemínek dostatečně čistý k vaší spokojenosti, vysušte pásek na hodinky čistým hadříkem. Před opětovným připojením k Apple Watch se ujistěte, že oblasti, kterým jste věnovali největší pozornost, jsou zcela suché. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud nahromaděný pot způsobil, že vaše sportovní kapela Apple Watch začala zapáchat, a pouhé čištění pásky nepomáhá, zkuste použít deodorant na oblast zápěstí, se kterou hodinky přijdou do styku.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Luther, sezóna 5 má premiéru dnes večer v 8/7c na BBC America. Zde je návod, jak můžete show sledovat živě na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.Jak nosit kalhoty Navy. Námořnické kalhoty lze začlenit do neformálních i formálních outfitů. Nejprve si vyberte úzké kalhoty, které vyhovují vašemu typu postavy. Poté přidejte vhodný vrchol. Námořnické kalhoty lze kombinovat se světlými i tmavými ...

Dodávky jsou samy o sobě stylové, ale můžete je ještě více oživit některými pestrobarevnými tkaninami. Látkové potahy fungují nejlépe s plochými, nazouvacími botami, jako jsou mokasíny, ale mohou fungovat s jakýmkoli typem obuvi Vans, pokud si vezmete ...Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu míč v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady koule ve větě a odpovědi na běžné otázky.