Rafael Nadal se vrátí na turné na Citi Open ve Washingtonu

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal obdržel zástupný znak za akci 2021 Citi Open, událost ATP 500, která má ve Washingtonu začít 2. srpna.

Dvacetinásobný vítěz Major naposledy hrál na Roland Garros, kde ho v napínavém čtyřsetovém semifinále omráčil Novak Djokovič. Po Paříži se rozhodl udělat si krátkou přestávku, aby se zotavil z vyčerpávající antukové sezóny, odstoupil jak z Wimbledonského mistrovství, tak z Tokijské olympiády.

Nadal zahájil přípravu na tvrdou sezónu ve své akademii začátkem tohoto týdne. Li nedávná videa z jeho školení jsou něco, co se děje, Španěl již zdánlivě získal plnou kondici.

Mark Ein, ředitel turnaje Citi Open, ve čtvrtek na Twitteru vyjádřil potěšení nad tím, že Rafael Nadal bude hrát na akci ATP 500 ve Washingtonu D.C.

`` Je nám ctí přivítat letos v létě jednu z největších sportovních ikon na světě Rafaela Nadala v DC a na našem Citi Open, 'napsal Mark Ein na Twitteru.

Nadal ze své strany prozradil, že byl „velmi nadšený“, že může poprvé v kariéře jet do Washingtonu.

loketní pouzdro na tenisový loket
'Jsem velmi nadšený, že mohu přijet do Washingtonu,' řekl Nadal v prohlášení. „Nikdy jsem tam nebyl a je to další místo, kam jsem chtěl přijít hrát. Těším se, až si zase zahraji, a Washington bude pro mě tím nejlepším startem pro US Summer Swing. Těším se, až znovu uvidím své americké fanoušky, které jsem neviděl, protože jsem vyhrál 2019 US Open v NYC !. Vamos! '

Rafael Nadal bude prvním hráčem „velké 3“, který se zúčastní Citi Open

Členové „velké 3“ Rafaela Nadala - Roger Federer a Novak Djokovic - na Citi Open nikdy nehráli. Díky tomu je Nadalova účast na akci poměrně neobvyklá, ale losování letošního ročníku bylo docela silné i před vyhlášením zástupných znaků.

Očekává se také, že Nadal bude v srpnu hrát akci Masters 1000 v Cincinnati nebo v Kanadě, než se vydá do New Yorku na US Open. Španěl triumfoval na Flushing Meadows v roce 2019, ale loni byl nucen odstoupit z hardcourt Slam kvůli omezení COVID-19.

Rafaela Nadala na Citi Open doplní například Denis Shapovalov, Hubert Hurkacz, Alex de Minaur, Felix Auger-Aliassime, Karen Khachanov a Jannik Sinner.

Populární Problémy

Jak zacházet s kolenem Jumpera. Jumperovo koleno se může zdát jako nepříjemnost, ale je důležité zůstat mimo koleno a nechat ho uzdravit. Zabalte koleno a vezměte ibuprofen, abyste zmenšili otoky. Pokud jiné konzervativní léčby, jako je ...

V závislosti na typu míče, který hodíte, a vzdálenosti, kterou míč urazí, může mít mechanika vašeho hodu velký vliv na výsledek. Nejlepších výsledků lze dosáhnout správnou formou a konzistentní technikou. Ne...

2019 Copa America začíná v pátek. Zde je návod, jak sledovat každý zápas v angličtině nebo španělštině ve Spojených státech.

Argentina se v pátek ve čtvrtfinále Copa America setká s Venezuelou. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Jak okořenit hranolky ze sladkých brambor. V guinejské kuchyni - kde jsou oblíbenější pro hranolky než pro standardní brambory - označované jako patáty - hranolky ze sladkých brambor se staly základní přílohou po celém světě. Jejich výroba je celkem jednoduchá ...

Jak nosit mátovou zeleň. Máta je stylová, poutavá barva, ale přijít na to, jak ji zapracovat do svého šatníku, může být náročné! Začněte malým spárováním kousků máty s neutrálními barvami, jako je černá, bílá nebo tmavě modrá. Jakmile získáte ...