Jak oslavit své narozeniny v karanténě

Narozeniny jsou hlavně o zábavě a oslavách, což může být v době pandemie COVID-19 docela těžké. Nebojte se - existuje mnoho způsobů, jak si můžete svůj speciální den užít, i když jsou vaše možnosti trochu omezenější než obvykle. Vyberte si z tohoto seznamu narozenin a vyberte si, jaké možnosti vám nejlépe vyhovují!

Metoda 1 ze 14: Pořádejte virtuální narozeninové oslavy.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 1

  31 4 1 Pozvěte své přátele a členy rodiny, aby se v určitý čas „zastavili“. Uspořádejte hovor prostřednictvím platformy pro sdílení videa, jako je Zoom nebo Skype, a dejte svým blízkým vědět, kdy se mohou připojit k zábavě. Digitální oslavy narozenin jsou skvělé pro lidi všech věkových kategorií a představují zábavný a bezpečný způsob, jak zůstat ve spojení ve svůj speciální den.
  • Ve vaší uličce může být také virtuální šťastná hodina.


  reklama

Metoda 2 ze 14: Hrajte virtuální hry s přáteli.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 2

  40 9 1 Vytvořte si se svými blízkými vlastní vědomostní hru. Požádejte své přátele a příbuzné, aby vám položili speciální otázky, které budou sloužit jako „drobnosti“. Uspořádejte videohovor ve speciální den, pak se obejděte v kruhu a navzájem se kvízte s různými vědomostními otázkami a uvidíte, kdo vyjde jako vítěz.
  • Šarády jsou další zábavnou hrou na hraní s přáteli - navíc jsou skvělé pro narozeninové oslavy všech věkových kategorií!
  • Online hry jsou dalším zábavným způsobem, jak všechny spojit! Jackbox hry , Hlavy vzhůru! , a Minecraft jsou některé skvělé způsoby, jak zůstat ve spojení ve svůj speciální den.
  reklama

Metoda 3 ze 14: Naplánujte si oslavu narozenin za jízdy.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 3

  40 2 1 Vyberte si čas a prázdné parkoviště, kde se mohou lidé setkávat. Povzbuďte lidi, aby zaparkovali u pozemku a postavili svá auta do kruhu, a zároveň procvičovali sociální distancování. Poté, co dorazíte, si každý může zapnout reproduktory v autě a hrát „Happy Birthday“ za vás!
  • Můžete si také nechat ve svůj zvláštní den projet řadu aut u vás doma, jako na přehlídce.
  reklama

Metoda 4 ze 14: Uspořádejte digitální filmový večer.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 4

  padesátka 10 1 Pozvěte své blízké na maraton některých svých oblíbených filmů. Aplikace jako „Netflix Party“ vám umožní hostovat a sledovat filmy společně, i když jsou všichni uvízlí doma. Vyberte si zábavný film, který můžete sledovat, zatímco odpočíváte a odpočíváte se svými přáteli.
  • „Netflix Party“ je bohužel omezena na filmy na Netflixu. Skvělou volbou jsou také Amazon Watch Party, Metastream a Scener.
  reklama

Metoda 5 ze 14: Získejte s sebou.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 5

  18 7 1 Prohlédněte si doručovací aplikaci a podívejte se, jaké restaurace jsou ve vaší oblasti. Vyberte si jakékoli jídlo, na které máte chuť, a objednejte si ho doručit přímo k vám domů. Objednejte si toto jídlo kolem oběda nebo večeře, abyste si mohli vychutnat své oblíbené jídlo jako speciální narozeninové jídlo! reklama

Metoda 6 ze 14: Ozdobte svůj domov.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 6

  43 3 1 Zavěste dekorace po celém domě, abyste se cítili slavnostně. Vyhoďte do vzduchu nějaké balónky a zavěste několik fáborků - použijte cokoli, co ležíte, nebo si zajděte do obchodu s párty a vyzvedněte si nějaké nové zásoby. Pokud váš domov vypadá opravdu slavnostně, určitě se budete cítit také opravdu slavnostně.
  • Pokud se opravdu chcete dostat do karanténního ducha, použijte místo streamerů toaletní papír.
  • Můžete také vyvěsit značku narozeninového dvora, aby vaši sousedé věděli, že je váš speciální den.
  reklama

Metoda 7 ze 14: Nechte si doručit narozeninový dort.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 7

  40 6 1 Prohlédněte si online svůj vysněný narozeninový dort. Prohlédněte si místní pekárny a cukrárny a zjistěte, co mají k dispozici. Naplánujte si, aby dort dorazil na váš speciální den, abyste si nemuseli dělat starosti s tím, že si doma upečete dort od nuly.
  • Můžete si také vyšlehat vlastní dort od nuly!
  reklama

Metoda 8 ze 14: Vytvořte si online seznam přání.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě, krok 8

  37 5 1 Uspořádejte vše, co byste chtěli na seznamu přání. Sbírejte všechny své nápady na dárky na jednom místě pomocí digitální platformy, jako je Amazon. Vyberte si několik tipů na dárky, které se skvěle hodí k uvíznutí doma, jako jsou sluchátka s potlačením hluku, útulná deka, dárkové karty, speciální svíčky a další. Pošlete tento odkaz svým přátelům a blízkým, aby všichni věděli, co chcete k narozeninám! reklama

Metoda 9 ze 14: Pozvěte přátele, aby se zastavili u vás doma.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě, krok 9

  40 1 1 Pozdravte své přátele na dálku. Pozvěte své kamarády, aby se zastavili u vás doma a zamávali vám ze dvora nebo verandy. Je to skvělý způsob, jak vidět své blízké ve speciální den a přitom si udržovat bezpečnou vzdálenost!
  • Jako zvláštní dotek mohou vaši přátelé odevzdávat dárky a dárky na vaší verandě.
  reklama

Metoda 10 ze 14: Dopřejte si domácí lázeňský den.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě, krok 10

  13 10 1 Relaxujte a odpočiňte si v kouzelné koupeli. Prohlédněte si online některé lázeňské náležitosti, jako jsou koupelové soli, vonné svíčky, masky na obličej a dobrý materiál na čtení. Nakreslete si teplou koupel a dopřejte si tolik času, kolik potřebujete na odpočinek ve vaně. reklama

Metoda jedenáct ze 14: Oblečte se do zvláštního dne.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 11

  48 7 1 Noste svůj oblíbený outfit, i když nechodíte ven. Projděte si svůj šatník a vyhledejte své oblíbené oblečení - mohou to být speciální šaty, pěkný oblek nebo cokoli, díky čemu budete vypadat a cítit se úplně nejlépe. Pokud vás to zajímá, osvěžte se trochou make -upu. Je to váš výjimečný den a vy si zasloužíte, abyste se na něj podívali! reklama

Metoda 12 ze 14: Tančete kolem svého domova.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 12

  47 3 1 Vytvořte si speciální seznam skladeb, na který se můžete zaseknout. Vysílejte hudbu do telefonu nebo přenosných reproduktorů a poslouchejte hudbu! Nemusíte mít oficiální večírek, abyste se vyhnuli vražedným tanečním pohybům. Pokud žijete s jinými lidmi, pozvěte je také na vaši taneční párty.
  • Vyrazte si na improvizovanou taneční párty přesunutím nábytku.
  reklama

Metoda 13 ze 14: Vydejte se na virtuální koncert se svými přáteli.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě, krok 13

  Čtyři pět 7 1 Podívejte se online, abyste zjistili, jaké kapely pořádají online přenosy. Dejte svým přátelům čas na přihlášení a užijte si spoustu živé hudby společně! V závislosti na vašich zájmech si můžete vybrat ze spousty různých možností.
  • Skupiny jako Metropolitní opera a Royal Albert Hall například pořádají několik přímých přenosů.
  reklama

Metoda 14 ze 14: Pořádejte narozeninovou oslavu videohry.

 1. Obrázek s názvem Oslavte své narozeniny v karanténě Krok 14

  dvacet 4 1 Pozvěte své herní přátele na oslavu ve hře. Uspořádejte večírek ve hře s otevřeným světem, kterou hraje spousta vašich přátel. Pozvěte je ve svůj zvláštní den do své „říše“, aby mohli všichni vaši avataři digitálně slavit společně!
  • Hry od Křížení zvířat franšíza udělá z vašich narozenin velkou věc. Dokonce můžete rozesílat pozvánky na večírky pomocí poštovní pošty ve hře.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Chcete-li se dostat do ducha věcí, požádejte své přátele a příbuzné, aby vám domů poslali přání k narozeninám s karanténní tematikou.
 • Dopřejte si speciální koš na jídlo nebo dárkový balíček! Naplánujte si to tak, aby to ve váš velký den dorazilo až k vám domů.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak správně nosit kovbojský klobouk. Kovbojské klobouky mají dlouhou tradici, a to jak pro funkční účely při práci, tak i jako módní doplněk. I když to vypadá tak jednoduše, jako nasadit si klobouk na hlavu a věnovat se svému podnikání, ...

Nick Kyrgios si klade za cíl špinavé osobní zneužívání u Stanislase Wawrinky během jejich zápasu v Montrealu Masters.

Tento tutoriál bude sloužit jako úvod k zachycení videa Adobe Flash v systému Ubuntu Linux. Některá vložená videa jsou uložena jako videa FLV. Tento článek vám ukáže, jak zachytit tato videa pro pozdější přehrávání pomocí VLC ...

Cowboys a 49ers se setkají na preseason matchup v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Drtí, zvedání nohou a dokonce i klasická prkna pomáhají posilovat vaše břišní svaly, ale pro vaše šikmé svaly to moc neudělají. Boční prkna vám mohou pomoci posílit a procvičit svaly na břiše, šikmé svaly a hýždě zároveň ...

Jak vyrobit kouřovou bombu z materiálů pro domácnost. Kouřové bomby mohou vypadat, že obsahují nějaké závažné chemikálie, ale můžete si snadno vyrobit jednu s přísadami, které máte ležící kolem domu. Můžete vyšlehat kouřovou bombu s trochou cukru, ...