Jak vyčistit Apple Watch

Apple Watch mohou vylepšit nespočet činností, ale stejně jako cokoli, co nosíte, pravidelné používání bude vyžadovat čištění. Výrobky Apple jsou známé svým elegantním vzhledem a designem a rutinní čištění pomůže vašim hodinkám zachovat si jejich funkčnost i vzhled. Čištění hodinek Apple Watch zabere relativně málo času a pomůže vám zajistit, abyste z produktu získali maximum.

Metoda 1 ze 3: Příprava Apple Watch na čištění

 1. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 1

  1 Vypněte Apple Watch. Stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník „Vypnout“. Přetáhněte jezdec do polohy pro vypnutí.
 2. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 2

  2 Vyjměte hodinky z jakékoli nabíječky nebo zdroje napájení. K rozebrání a důkladnému vyčištění budete potřebovat přístup k oběma povrchům Apple Watch. Vlhkost z procesu čištění může způsobit problémy s nabíječkou.
  • Pokud se vaše hodinky Apple Watch během nabíjení aktualizují, nevyjímejte je kvůli čištění, dokud není aktualizace dokončena.


 3. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 3

  3 Odstraňte pásek z hodinek. Pro Apple Watch je k dispozici celá řada typů řemínků, ale většina se odstraní stisknutím tlačítka pro uvolnění pásku umístěného na zadní straně hodinek, sousedící s řemínkem. Zasuňte pásek a odstraňte jej.
  • Pokud používáte odkazový náramek, najděte tlačítko rychlého uvolnění na jednom z odkazů náramku na vnitřní straně řemínku. Odpojte odkazy a pás se rozdělí na dvě části. Poté odstraňte pásek pomocí uvolňovacích tlačítek umístěných na zadní straně pouzdra hodinek.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Čištění pouzdra hodinek a digitální korunky

 1. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 4

  1 Pokud dotyková obrazovka nebo digitální korunka nereagují, důkladně vyčistěte hodinky Apple. Několik šmouh na obrazovce lze rychle setřít a nemusí nutně vyžadovat rozsáhlé čištění.
  • Apple Watch byste měli vyčistit po činnostech, které hodinky vystavují značnému množství potu, mléka, písku, špíny nebo jiných částic. Pro příležitostné každodenní použití byste měli Apple Watch čistit pouze jednou za několik týdnů.
 2. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 5

  2 Oddělte pouzdro hodinek od ostatních součástí Apple Watch. Ujistěte se, že vaše Apple Watch nejsou připojeny k nabíječce a že jste odstranili pásy hodinek.
 3. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 6

  3 Otřete povrch pouzdra Apple Watch čisticím hadříkem. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím neabrazivního čisticího hadříku, který nepouští vlákna a/nebo mikrovlákna. Pokud jsou vaše Apple Watch výjimečně špinavé, můžete hadřík před otřením pouzdra mírně navlhčit.
  • Pokud chcete, aby byly vaše Apple Watch obzvlášť čisté, nebo pokud se digitální korunka lepí a nereaguje, měli byste pouzdro hodinek držet pod tekoucí, vlažnou a čerstvou vodou. Nechte vodu téct po digitální korunce po dobu 10–15 sekund. Neustále otáčejte a stiskněte korunku Digital, zatímco voda teče přes malou mezeru mezi pouzdrem hodinek a korunkou Digital Crown.
 4. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 7

  4 Osušte povrch Apple Watch neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna. Pokud jste k čištění pouzdra Apple Watch a Digital Crown použili vodu, měli byste také nechat hodinky vyschnout na vzduchu před opětovným připojením řemínku nebo položením hodinek na nabíječku. reklama

Metoda 3 ze 3: Čištění pásku

 1. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 8

  1 Otřete pásek neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna, a/nebo mikrovlákna. Je -li to nutné, navlhčete hadřík čerstvou vodou před otřením pásku. Pokud pás vyžaduje důkladnější čištění, naneste na něj kapku mýdla a rozetřete ho prsty nebo neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna a/nebo z mikrovlákna. V závislosti na materiálu pásku můžete vyzkoušet alternativní metody čištění řemínku Apple Watch.
  • Sportovní náramky Apple Watch jsou vyrobeny z materiálu zvaného fluoroelastomer. Tento materiál reaguje negativně na alkohol. Zabraňte kontaktu fluoroelastomerového pásku s alkoholem, dezinfekčními prostředky na bázi alkoholu a Lysolem.
  • Kovové pásy by neměly být čištěny žádným druhem čisticích prostředků, včetně mýdla, které nejsou speciálně určeny pro eloxované kovy. Jednoduše otřete pásek neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna/mikrovlákno. Pokud je váš kovový řemínek obzvláště špinavý, můžete navlhčit hadřík nebo použít zubní kartáček s měkkými štětinami, abyste odstranili špínu a špínu.
 2. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 9

  2 Vytvořte roztok jedlé sody k čištění silikonových nebo gumových pásků. V míse promíchejte polévkovou lžíci jedlé sody a pomalu přidávejte vodu, dokud z ní nebude hustá pasta. Pastu naneste na pásek a nechte působit 10–15 minut. Opláchněte pásek pod vlažnou vodou, dokud se pasta neodstraní.
  • Tento roztok jedlé sody může také odstranit skvrny z pásu a eliminovat zápach.
 3. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 10

  3 Vyčistěte kožený pásek s čističem kůže a/nebo kondicionérem. Malé množství čisticího prostředku na kůži a/nebo kondicionéru naneste na neabrazivní hadřík. Krouživými pohyby otřete látku o pásek. Po nanesení čističe/kondicionéru jej vyleštěte opakováním kruhového pohybu čistým neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna a/nebo mikrovlákna.
  • Kožené pásky jsou citlivé na vodu a teplo. Omezený kontakt s vodou bude v pořádku, pokud je kůže následně vysušena, ale neměli byste namočit kožený pásek do vody. Měli byste se také vyhnout skladování nebo sušení koženého pásku na přímém slunci, vysokých teplotách nebo vysoké vlhkosti.
 4. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 11

  4 Namočte nylon nebo jiné nepromokavé pásy do teplé mýdlové vody. Vodotěsný pásek zcela ponořte do misky s vlažnou, čerstvou vodou a kapkou jemného mýdla na nádobí. Nechte pás 10–30 minut namočit, než jej vyjmete z misky mýdlové vody.
  • Pro velmi důkladné čištění vyjměte pásek z vody a pomocí zubního kartáčku s měkkými štětinami pásek jemně vydrhněte, abyste odstranili špínu.
 5. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 12

  5 Vysušte pásek neabrazivním hadříkem, který nepouští vlákna, a/nebo mikrovláknem. Pokud pásek hodinek zadržuje vodu nebo zůstává vlhký, nechte jej uschnout na vzduchu. Sušení hodinek na vzduchu může trvat několik hodin v závislosti na zvoleném materiálu a metodě.
  • Pokud je řemínek na hodinky kožený nebo kovový, měli byste jej nechat znovu uschnout na vzduchu, než jej znovu připojíte k Apple Watch.
 6. Obrázek s názvem Vyčištění Apple Watch Krok 13

  6 Znovu připojte pásek k pouzdru Apple Watch. Podržte tlačítko pro uvolnění pásku umístěné na pouzdru Apple Watch vedle místa, kde je řemínek připevněn. Zasuňte pásku zpět na místo, dokud neuslyšíte cvaknutí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Čistěte řemínek Apple Watch jednou týdně, abyste se vyhnuli nepříjemnému zápachu z řemínku nebo zápěstí. Pokud zápach přetrvává, zvažte změnu typu materiálu hodinek.
 • Nikdy neponořujte celé hodinky do vody. Apple inzeruje, že Apple Watch jsou voděodolné, ale nejsou vodotěsné!
 • Udržujte své Apple Watch spolu s pokožkou čisté a suché, abyste maximalizovali pohodlí a předešli dlouhodobému poškození hodinek.
 • Nezapomeňte hodinky Apple Watch vyčistit po tréninku nebo kdykoli by mohly být vystaveny značnému množství potu, mýdla, opalovacího krému nebo pleťové vody.
 • Pokud hodinky a řemínek důkladně vyčistíte a přesto zjistíte, že na vašem zápěstí zanechává zápach, můžete vyzkoušet deodoranty, které jsou speciálně vyrobeny pro ruce a paže.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud znáte alergie nebo citlivost na kovy nebo plasty, uvědomte si materiály v každém pouzdru a pásku Apple Watch. Před výběrem pásma si prohlédněte seznam materiálů společnosti Apple: https://support.apple.com/cs-cz/HT204665
 • Manuál pro Apple Watch uvádí, že povlak odpuzující olej v zařízení se časem opotřebuje. Abyste tomu zabránili a předešli dalším problémům s čištěním, můžete si na displej zakoupit ochrannou fólii.
reklama

Populární Problémy

Peng Shuai Hong Kong, 7. září (IANS) Čínský hráč Peng Shuai odstoupil z blížícího se Prudential Hong Kong Tennis Open kvůli nemoci ze s.

Získejte přehled o tom, jak sledovat E! show červeného koberce pro Met Gala 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Real a Atletico se v sobotu setkají s nejnovějším madridským derby. Zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu online bez kabelu, pokud jste v USA.

Společnost FOX dnes večer uvádí premiéru své soutěžní série „Mental Samurai“. Naučte se sledovat online bez kabelu.

Roger Federer nedávno poskytl aktualizaci svého fyzického stavu s tím, že než se rozhodne o svém nadcházejícím plánu, musí se poradit se svými lékaři a trenérským týmem.

Jak udělat dort k narozeninám vašeho dítěte. Baby smash dort je tradice, která začala v USA. Jedná se o miniaturní dort, který je dítěti předložen k jeho prvním narozeninám. Dítě může rozbít dort, chytit ho za hrsti, ...