Jak se vyrovnat s tlakem na svého učitele

Drtiče jsou zcela přirozené, nejsou příliš snadno ovladatelné a - většinou - zcela neškodné. Může být zábavné toužit po člověku, i když víte, že navázat s ním vztah je zbytečné. Někdy se však tyto chtíče stanou posedlými a mohou vést k problémům na cestě. Naučit se vyrovnat se se zamilovaností do svého učitele je těžká, ale nezbytná součást dospívání. Musíte se také podívat zvenčí na situaci a přemýšlet o tom, jako byste v dané situaci nebyli. To vám může pomoci překonat pocity vůči členovi autority.

jaká je nejlepší ortéza na tenisový loket?

Část 1 ze 4: Přijímání svých pocitů

 1. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 1

  1 Přiznejte, že jste do někoho zamilovaní. Pochopení problému je prvním krokem vpřed. Nebojte se, že byste byli zamilovaní; tlapky jsou něco, co každý v určitém úhlu pohledu zažívá a lidský mozek je vlastně biologicky naprogramován tak, aby se zamiloval.
 2. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 2

  2 Dovolte si cítit se smutně. Překonat vztah je těžké, i když se tento vztah nikdy plně neuskutečnil. Dopřejte si nějaký čas na to, abyste se skamarádili a cítili se špatně, pak se zvedněte a jděte vpřed. Ujistěte se, že nejste naštvaní příliš dlouho.
  • I když se cítíte smutní, udělejte také opatření, abyste se uklidnili. Zkuste si dát horkou sprchu, poslechnout si některý ze svých oblíbených seznamů skladeb a mluvit hezky sami se sebou.


 3. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 3

  3 Zavázat se jít dál. Vědět, že tento vztah nikdy nepostoupí, je důležitým krokem k jeho překonání. Znovu a znovu si připomeňte, že to, co děláte, je nezbytné pro vaše osobní štěstí a růst.
  • Pamatujte si, že budete mít další tlačenice. V myslích mnoha lidí se zamilovanost do učitele stočí k nevhodnému sektoru, bez ohledu na to, jak se cítíte. Je v rozporu se zákonem být s někým starším 18 let, pokud je vám méně než 18 let. Budou další, kterým budete v budoucnu dávat přednost, a další, u kterých máte skutečnou šanci. Soustřeďte se dopředu, aniž byste se touto dynamikou se svým učitelem příliš zabývali.
  reklama

Část 2 ze 4: Chovat se přiměřeně ve třídě

 1. Obrázek s názvem Vyrovnat se s rozdrcením na svého učitele Krok 4

  1 Soustřeďte se na studium. Důvodem, proč jste ve škole, je učit se a získat řádné vzdělání, takže vezměte energii, kterou byste normálně vynaložili na přemýšlení o svém učiteli, a soustřeďte se na něj a také na svou práci. Uvidíte zlepšení ve svém akademickém výkonu a odvedete pozornost od svého učitele.
 2. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 5

  2 Přestaňte na svého učitele romanticky myslet. Myšlenky často vedou k akci a vizualizace něčeho je pravděpodobnější a lidé vás uvidí. Přemýšlení o svém učiteli zvyšuje vaše šance udělat něco, čeho byste mohli později litovat.
  • Zkuste se zaměřit na věci o svém učiteli, které se vám nelíbí. Myšlenkou zde není zabývat se negativy, ale připomenout si, že vztah nebyl tak dokonalý, jak si ho pamatujete, např. Věkový rozdíl, vzhled.
 3. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 6

  3 Omezte své interakce s učitelem. Komunikujte se svým učitelem ve třídě, ale nevyhledávejte je a nepokoušejte se s nimi trávit čas mimo určený čas ve třídě. Není to pro vás to pravé, zejména proto, že jsou pravděpodobně o dost starší než vy. Obecně je v pořádku chodit s někým starším než ty v pozdějším věku, ale mladý člověk randící se starším učitelem je často považován za nevhodného.
  • Nekontaktujte je na sociálních sítích a nesnažte se s nimi setkat mimo školu. Respektujte jejich postavení učitele a dejte jim prostor, který potřebují k tomu, aby tuto práci mohli dělat dobře.
 4. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 7

  4 Využijte plánování if-then. Předběžné rozhodování o tom, jak se svými impulsy naložíte, vám může pomoci být úspěšnější při jejich překonávání.
  • Přemýšlejte o tom, jak byste se chtěli chovat, když mluvíte s učitelem, a poté dodržujte svůj plán.
  reklama

Část 3 ze 4: Získání nápovědy zvenčí

 1. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 8

  1 Promluvte si s licencovaným profesionálem. Pokud máte obavy, že vaše zamilovanost do učitele ovlivňuje váš každodenní život a také vám brání soustředit se na studium, promluvte si s terapeutem nebo školním poradcem.
  • Pokud vám záleží na soukromí, promluvte si spíše s terapeutem než s poradcem. Váš terapeut je podle etického kodexu povinen zachovávat důvěrnost toho, co říkáte. Poradci nejsou vázáni stejným kódem a mohou snadno hlásit informace, které jsou jim odhaleny.
 2. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 9

  2 Promluvte si se svými přáteli. Vaši přátelé mohou mít podobné zkušenosti se zvládáním rozdrcení a mohou být schopni nabídnout zajímavé rady nebo perspektivy. Když nic jiného, ​​mluvit o svých pocitech by vás mohlo cítit méně osamocené.
 3. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 10

  3 Přestup ze třídy. Pokud zjistíte, že nemůžete přestat na svého učitele myslet nebo s ním nevhodně komunikovat, možná je načase provést razantnější změnu. O přestupu ze třídy si promluvte se svým poradcem nebo akademickým poradcem.
  • Buďte upřímní ke svému poradci ohledně pocitů, které ke svému učiteli cítíte. Pokud úplně nerozumí tomu, jak vás tyto pocity odvádějí od školní práce, možná vám nebudou ochotni dovolit změnit vyučování. Věřte, že jsou to profesionálové, kteří jsou vyškoleni k řešení takových situací.
  reklama

Část 4 ze 4: Pohybující se z vaší tlačenice

 1. Obrázek s názvem Zvládnout zamilovanost do vašeho učitele Krok 11

  1 Rozptýlete se mimoškolními aktivitami. Věnujte se novým koníčkům a obnovte staré vášně. Připojte se k novým klubům a sportům nebo se vraťte ke starým. Udělejte si čas a energii, kterou jste dříve strávili touhou po svém učiteli, a věnujte ji něčemu produktivnímu. Zkuste se také dostat ven a najít nějaké nové lidi, se kterými byste strávili čas, abyste z nich dostali rozum.
 2. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 12

  2 Trávit čas s přáteli. Rozvíjejte vztahy s ostatními lidmi, zejména s lidmi ve vašem věku. Pracujte na posilování současných přátelství a pěstování nových. Otevřete svou mysl setkávání a trávení času s novými lidmi a možná zjistíte, že se zamilováváte rychleji, než si myslíte!
 3. Obrázek s názvem Zvládnout zamilovanost do vašeho učitele Krok 13

  3 Jít někam nový. Vyrazit si na výlet nebo změnit okolí je neuvěřitelně zdravé. Cestování vám může pomoci rozšířit mysl a podívat se na svět ve zcela novém světle. Cestování také učí trpělivosti, flexibilitě a perspektivě; což jsou všechny důležité vlastnosti, které vám pomohou překonat učitele.
 4. Obrázek s názvem Vyrovnat se se zamilovaností do vašeho učitele Krok 14

  4 Randit s někým novým. Nejlepší způsob, jak překonat starý vztah, je zapojit se do nového. Nespěchejte do ničeho, co vám není příjemné, ale nechte se být otevřené myšlence chodit s někým a navazovat vztahy s novými lidmi, protože musíte jít dál.
  • Není dohodnuto, jak dlouho po utrpení zlomeného srdce budete čekat. Je ale důležité, abyste po rozchodu věnovali nějaký čas sobě, abyste znovu objevili, kdo jste, co máte rádi a čeho si na sobě a na budoucím partnerovi vážíte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nenechte své pocity zasahovat do studia. Mějte jasnou mysl a bez rušivých vlivů.
 • Přijměte, že jsou drtí běžnou součástí každodenního života, a potěšte se tím, že někteří psychologové se domnívají, že drtí jen asi čtyři měsíce.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud se chystáte mluvit o svých pocitech s jinými lidmi, určitě se svěřte lidem, kterým důvěřujete. Tyto informace ve špatných rukou by pro vás mohly být nakonec velmi trapné.
 • Pamatujte, že učitel, který má se studentem intimní vztahy, obvykle skončí bez dobrého výsledku; oba byste se mohli dostat do vážných potíží, pokud to budete dále sledovat, a v závislosti na přesné situaci by váš učitel mohl jít do vězení. Je velmi pravděpodobné, že nemají zájem o vztah s vámi, nebo by se mu vyhnuli kvůli důsledkům a komplikacím, takže je nejlepší jít dál.
 • V závislosti na vašem věku může být navazování vztahu s učitelem nezákonné, což může mít stejně rozsáhlé důsledky jako doba vězení, kdy se váš učitel musí zaregistrovat jako sexuální delikvent. Váš učitel by mohl potenciálně přijít o práci, pokud by se zapojil do nedovoleného vztahu se studentem.
 • Pokud vás napadl učitel a/nebo autorita, obraťte se na 911, abyste nahlásili napadení, a okamžitě kontaktujte (1-800-656-4673) horkou linku znásilnění a sexuálního napadení o podporu a pomoc s vaší situací.
 • Pokud máte obavy, že se k vám učitel chová nevhodně, okamžitě se poraďte s poradcem, terapeutem nebo rodičem.
 • Pokud budete mít jakýkoli typ vztahu s dospělým ve věku do osmnácti let, mohlo by to nakonec způsobit problémy na cestě životem.
 • Nikdy; zeptejte se, nechte nebo dovolte svému učiteli, aby se s vámi pokusil mít sex, protože to může být pro vás oba velmi nebezpečná situace. I když na ně máte zálusk, uvědomte si, že tyto akce by měly být nahlášeny, takže s tím nechoďte.
reklama

Populární Problémy

Nike přerušila veškeré styky se Šarapovovou poté, co prozradila, že neuspěla v testu na drogy na Australian Open.

Rolex Monte Carlo Masters se vrací na okruh tento týden po dvouletém odstupu.

V neděli má v USA premiéru kriticky uznávaný britsko-novozélandský dramatický seriál The Luminaries. Zde je návod, jak můžete show sledovat online.

Marcos Baghdatis nedávno hovořil o tom, proč je Velká 3 Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče tak dominantní. Baghdatis dodal, že se snaží začlenit postoj Velké 3 do svého každodenního života na hřišti i mimo něj.

Nationals and Dodgers se setkají ve čtvrtek na Hře 1 NLDS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Warriors vs Clippers Game 6 online bez kabelu.