Jak si vyrobit mys

Mys lze použít pro módu nebo pro kostýmy. Je to docela přímočarý kus oblečení, který se po staletí používá k přidání tepla, zvýšení postavy nebo zlepšení vzhledu. Od Červené karkulky až po molo vypadá pelerína dobře. Tento wikiHow vám ukáže několik způsobů, jak vytvořit základní pelerínu v různých stylech.Metoda 1 ze 4: Vytvoření základního mysu

 1. Obrázek s názvem Make a Cape Krok 1

  1 Vyberte si látku. Mezi skvělé možnosti tkanin patří: bavlna, flanel, satén a vlna. Na hlavní, vnější část pláště budete potřebovat látku a na podšívku lehčí látku. Mohou být shodné barvy a vzory nebo mohou být kontrastní.
  • Zvažte použití vzoru pro jednu stranu a plné barvy pro druhou.
  • Bavlnu můžete použít na obě strany pláště, protože je dostatečně lehká.


 2. Obrázek s názvem Make a Cape Step 2

  2 Zjistěte rozměry krku a délky. Změřte kolem základny krku. Dále změřte dolů od ramene dolů k místu, kde chcete, aby pelerína končila. Zaznamenejte si obě svá měření.
  • Chcete-li něco více maskovat, změřte si to až po kotníky nebo do poloviny lýtek.
  • Chcete -li něco více jako kapletu, změřte se těsně za lokty.
 3. Obrázek s názvem Make a Cape Step 3

  3 Pomocí měření krku zjistíte poloměr. Pomocí kalkulačky rozdělte měření krku o 2. Vydělte odpověď pi nebo 3,14. Zaokrouhlete měření na nejbližší půl palce (půl centimetru). Toto je váš poloměr.
 4. Obrázek s názvem Make a Cape Step 4

  4 Složte hlavní látku na čtvrtiny. Začněte přeložením látky na polovinu po šířce. Přeložte ho znovu na polovinu, také na šířku, a vytvořte čtverec. Otočte látku tak, aby složený roh byl v levém horním rohu. Látku ještě neskládejte.
 5. Obrázek s názvem Make a Cape Step 5

  5 Začněte kreslit krční část vašeho vzoru. Připevněte kousek provázku do levého horního rohu látky, kde jsou záhyby. Na šňůrku přivažte krejčovskou křídu nebo pero, aby měla stejnou délku jako poloměr krku. Křídou/perem jako kompas nakreslete oblouk od horního okraje látky k levému bočnímu okraji.
 6. Obrázek s názvem Make a Cape Step 6

  6 Dokončete kreslení svého vzoru. Přidejte měření poloměru k požadovanému měření délky. Prodlužte řetězec podle tohoto nového měření. Nakreslete druhý oblouk a vytvořte spodní část pláště.
 7. Obrázek s názvem Make a Cape Step 7

  7 Odstřihněte látku přidáním přídavků na švy ½ palce (1,27 cm). Až budete hotovi, složte podšívkovou tkaninu na čtvrtiny a na ni položte odstřiženou látku. Odřízněte podšívku pomocí řezané vnější látky jako vodítka.
 8. Obrázek s názvem Make a Cape Step 8

  8 Odřízněte přední část pláště. Rozložte vnější a podšívkové dílky a naskládejte je dohromady. Přeložte je na polovinu po šířce, aby vám vznikl půlkruh. Řez podél levého skládaného okraje; toho druhého nechat na pokoji. Tím vytvoříte otvor vašeho pláště.
  • Uložte krok a naskládejte látku dohromady tak, aby její pravé strany směřovaly dovnitř.
 9. Obrázek s názvem Make a Cape Step 9

  9 Skládejte a sešijte látku dohromady. Rozložte látkové půlkruhy. Skládejte je k sobě tak, aby pravá strana směřovala dovnitř. Zkontrolujte, zda jsou všechny okraje zarovnány, a poté je začněte spojovat.
 10. Obrázek s názvem Make a Cape Step 10

  10 Zvažte přidání stužky. Odřízněte dva 30,2palcové (76,2 centimetrů) dlouhé kusy stuhy. Odepněte plášť v horních dvou rozích na obou stranách otvoru. Zastrčte stužky do peleríny. Ujistěte se, že jsou konce zarovnány s okraji pláště, a poté je sešpendlete. Stuhy by měly být vloženy mezi obě vrstvy látky.
  • Dopřejte svým stužkám hezčí povrch tím, že konce nejprve zalepíte plamenem.
  • Vyberte si široký pásek, který je v souladu s pláštěm. Ideální by bylo něco kolem 5 palců (2 palce).
  • Pokud nechcete uzavírání pásky, tento krok přeskočte.
 11. Obrázek s názvem Make a Cape Step 11

  jedenáct Ušijte pelerínu pomocí švu na ½ palce (1,27 cm). Chcete šít podél vnitřního límce, spodního okraje a dvou rovných okrajů. Ve spodní části jedné rovné hrany ponechejte mezeru 4 palce (10,16 centimetrů), abyste se mohli otáčet. Díky šití na začátku a na konci budete mít šití silnější.
  • Pokud jste přidali zapínání na stužku, dejte pozor, abyste nepřešívali stuhy!
 12. Obrázek s názvem Make a Cape Step 12

  12 Vyřízněte zářezy a štěrbiny do křivek a ořízněte rohy. Vyřízněte několik zářezů do límce, asi 1 palec (2,54 cm) od sebe. Vyřízněte některé štěrbiny do spodní křivky, asi 1 až 2 palce (2,54 až 5,08 cm) od sebe. Na konci seřízněte horní a dolní rohy otvoru. To pomůže mysu ležet hladší.
  • Zkuste odstřihnout co nejblíže stehu, aniž byste jej ve skutečnosti prořízli.
 13. Obrázek s názvem Make a Cape Step 13

  13 Otočte plášť naruby a poté ho přitlačte žehličkou. K vyplnění rohů použijte něco tupého, ale špičatého, jako je pletací jehla. Zastrčte surové okraje své mezery v otáčení, dokud se nebudou shodovat se zbytkem pláště, a přišpendlete je na místo. Vyžehlete si pláštěnku.
 14. Obrázek s názvem Make a Cape Step 14

  14 Mezeru sešijte. Můžete to udělat ručně pomocí žebříkového stehu. Můžete také prošít celou cestu kolem pláště pomocí odpovídající barvy nitě a přídavku švu inch palce (0,32 cm). Až budete hotovi, odstraňte kolíky.
 15. Obrázek s názvem Make a Cape Step 15

  patnáct Pokud jste tak ještě neučinili, přidejte uzávěr. Můžete šit zavíráním ve stylu zavírání, zapínáním na háček a oko nebo dokonce šňůrkovým zapínáním na žabky. Vyberte si ten, který nejlépe odpovídá stylu vaší pláště.
  • Pokud jste přidali uzavření pásu karet, tento krok přeskočte.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Výroba kapuce s kapucí

 1. Obrázek s názvem Make a Cape Step 16

  1 Vyberte si a kupte si látku. Budete potřebovat alespoň 1,4 metru látky. Něco útulného, ​​jako vlněná plsť, rouno nebo flanel, by fungovalo nejlépe. Udržujte látku složenou tak, jak přišla na šroub.
  • Pokud chcete delší pelerínu, kupte si více látky, ale nezapomeňte odečíst 24 palců (60,96 centimetrů) na kapuce a švy.
 2. Obrázek s názvem Make a Cape Step 172 Odřízněte 22 palců (55,88 centimetrů) ze strany látky. Změřte 22 palců (55,88 centimetrů) od jednoho z úzkých konců. Odřízněte obdélník široký 22 palců (55,88 centimetrů). To se nakonec stane vaší kapucí. Velký kus si odložte na později.
 3. Obrázek s názvem Make a Cape Step 18

  3 Odřízněte kapotu tak, aby byla vysoká 17 palců (43,18 centimetrů). Vezměte si 22palcový (55,88 centimetrů) obdélník, který jste právě odřízli od hlavního kusu. Otočte jej tak, aby přeložený okraj směřoval k vám. Odřízněte jej tak, aby byl 17 palců (43,18 centimetrů) vysoký a 22 palců (55,88 centimetrů) široký. Ujistěte se, že okraj 22 palců (55,88 centimetrů) je podél přehybu. Zlikvidujte malý šrot shora.
 4. Obrázek s názvem Make a Cape Step 194 V případě potřeby tělo pláště seřízněte. Velký obdélník, který zbude, bude hlavní částí vašeho pláště. Změřte látku podél přeloženého okraje. Pokud je podle vašeho vkusu příliš dlouhý, zkraťte jej tak, aby měl správnou délku. Pro přídavky na švy nezapomeňte přidat 2 palce (5,08 cm).
 5. Obrázek s názvem Make a Cape Step 20

  5 Lemujte surové okraje na plášti. Rozbalte plášť a otočte jej tak, aby nesprávné strany směřovaly k vám. Složte jeden z dlouhých okrajů dolů o ½ palce (1,27 centimetru) a přitlačte ho žehličkou. Přeložte jej o další ½ palce (1,27 centimetrů) a znovu přitlačte. Prošijte lem dolů, 2 palce (0,32 cm) od vnitřního záhybu. Tento krok opakujte pro obě boční hrany.
  • Sešijte na začátku a na konci šití, aby byly vaše stehy silnější.
 6. Obrázek s názvem Make a Cape Step 216 Rozložte kapuci a obepněte jeden z dlouhých okrajů. Nejprve rozložte kapuci a otočte ji tak, aby byla špatná strana obrácena k vám. Lem má jeden z 34palcových (86,36 centimetrů) okrajů stejným způsobem jako tělo pláště. Ostatní tři okraje nechte na pokoji.
  • Hrana 34 palců (86,36 centimetrů) je strana, která měla ve složeném stavu 17 palců (43,18 centimetrů).
  • Nezapomeňte sešívat na začátku a na konci šití.
 7. Obrázek s názvem Make a Cape Step 22

  7 Sklopte kapuci a poté sešijte jeden z úzkých okrajů. Sklopte kapotu znovu na polovinu, špatnou stranou směrem ven. Okraj 22 palců (55,88 centimetrů) by měl být zpět podél přehybu a jeden ze 17palcových (43,18 centimetrů) okrajů by měl být lemován. Sešijte druhý okraj 17 palců (43,18 centimetrů) pomocí švu na ½ palce (1,27 centimetru).
  • Nezapomeňte sešívat na začátku a na konci šití.
  • Pokud se vám látka hodně třepí , budete muset projít švy sergerovým nebo cikcakovým stehem.
 8. Obrázek s názvem Make a Cape Step 238 Šijte dva nabírací stehy podél horní části pláště. Šijte rovné nebo lýkací stehy podél horního, surového okraje pláštěnky. První musí být 0,64 centimetrů od hrubého okraje a druhý 1,27 centimetrů od hrubého okraje.
 9. Obrázek s názvem Make a Cape Step 24

  9 Shromážděte vršek pláště, dokud nezapadne do kapuce. Najděte cívkové nitě na jedné straně pláště. Popadněte je oba a pak je začněte tahat. Sbírejte látku, dokud nebude mít stejnou šířku jako spodní část kapuce, asi 20,8 palce (50,8 cm). Uvolněte nitě a poté odstřihněte přebytek.
  • Látku můžete sbírat z obou stran pláště, ale ujistěte se, že taháte pouze za cívkové nitě.
  • Až budete hotovi, udělejte si čas na úpravu shromažďovačů tak, aby byly vyrovnané.
 10. Obrázek s názvem Make a Cape Step 2510 Přišijte kapuci k plášti. Připojte kapuci a plášť k sobě, pravé strany se dotýkají. Ujistěte se, že surový okraj kapuce je zarovnán se shromážděným okrajem pláště. Sešijte dva dohromady pomocí přídavku na šev 1 palce (2,54 centimetrů). Dbejte na to, aby se shromážděné okraje při šití neskládaly ani nesbíraly.
  • Nezapomeňte sešívat na začátku a na konci šití.
  • Pokud se vám tkanina hodně třepí, můžete přejít po surové hraně sergerem nebo cikcakovým stehem. Místo toho můžete také svázat šev předpínací páskou nebo lemovou páskou.
 11. Obrázek s názvem Make a Cape Step 26

  jedenáct Přidejte sponu nebo uzávěr. Zde můžete začít kreativně. Na přední část pláště můžete ručně našit jednoduchý žabí uzávěr. Můžete také místo toho přišít dva kusy stuh, pokud dáváte přednost svázání peleríny. Další možností by bylo přidat smyčkovou šňůru na jednu stranu otvoru a velké tlačítko na druhou.
 12. Obrázek s názvem Make a Cape Step 2712 Pokud je to žádoucí, přidejte nějaké dokončovací úpravy. V tuto chvíli můžete svou pelerínu považovat za hotovou, nebo můžete přidat nějaké ozdoby, aby byla chytřejší. Zde je pár nápadů, jak začít:
  • Na dno přidejte korálkové třásně pro cikánskou pelerínu.
  • Železné aplikace pro lepší design.
  • Na útulnou pelerínu našijte kapuci z umělé kožešiny.
  • Přidejte na okraje pláště nějakou výšivku, aby byla fantastická.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Výroba dětského superhrdinského mysu

 1. Obrázek s názvem Make a Cape Step 28

  1 Vyberte si látku. Protože toto nebudete šít, bylo by nejlepší použít látku, která se netřepí, jako je plsť nebo flanel. K tomu budete potřebovat asi 0,91 metru látky.
  • Tuto metodu můžete použít také k vytvoření pláště pro dospělé, ale budete muset použít větší měření.
 2. Obrázek s názvem Make a Cape Step 292 Přeložte látku podélně na polovinu. Orientujte obdélník svisle tak, aby jeden z úzkých okrajů směřoval k vám.
 3. Obrázek s názvem Make a Cape Step 30

  3 Nakreslete boční okraj. Krejčovskou krajkou nebo perem vytvořte značku podél spodního okraje, 11 palců (27,94 centimetrů) od přehybu. Jak hluboko se dostanete, je jen na vás; čím níže bude, tím déle bude pelerína. Vytvořte další značku podél horního okraje, 13,5 centimetrů od záhybu. Spojte čáry pomocí rovné hrany.
  • Pokud chcete širší pelerínu a pokud máte dostatek látky, můžete spodní značku udělat dále od přeloženého okraje.
  • Pro přesnější délku přidejte k délce pláště 5,5 palce (13,97 cm). To bude odpovídat za otevření krku.
 4. Obrázek s názvem Make a Cape Step 314 Pomocí talíře nebo misky vysledujte límec. Najděte si 20,32 centimetrové místo nebo misku. Umístěte jej podél horního rohu složeného pláště. Boční okraj talíře/misky by měl být 10,16 centimetrů od záhybu. Spodní okraj talíře/mísy by měl být 5,5 palce (13,97 cm) dolů od horní části látky. Stohujte talíř/misku pomocí krejčovské křídy nebo pera.
 5. Obrázek s názvem Make a Cape Step 32

  5 Řezte podél čar, které jste nakreslili. Zkuste řezat prostě uvnitř řádků. Tímto způsobem se nezobrazí na vašem hotovém plášti. Klobouk můžete nechat tak, jak je, nebo zkuste některou z níže uvedených variant, abyste získali více znaků:
  • Zaoblete horní a dolní rohy pláště pro příjemnější dotek.
  • Přidejte vroubkovaný okraj do spodní části pláště. To je skvělé, pokud chce vaše dítě být Batmanem.
  • Vyřízněte zářezy a zářezy do spodního okraje pro bitvu vyhranou pelerínu.
 6. Obrázek s názvem Make a Cape Step 336 Přidejte uzávěry na suchý zip. Pořiďte si čtverce na suchý zip nebo si nakrájejte vlastní. Zajistěte je dvěma horními „prsty“ pláště horkým lepidlem nebo lepidlem na textil. Jeden jde na horní stranu a druhý na spodní stranu. Můžete také použít samolepicí suchý zip.
 7. Obrázek s názvem Make a Cape Step 34

  7 Zvažte přidání a super hrdina použit znak. Žehlete nějaké tavitelné webové rozhraní na kus kontrastní látky. Nakreslete a vystřihněte znak svého superhrdiny. Připněte znak na zadní část pláště. Vyžehlete ho a poté vyjměte kolíky.
  • Každé tavitelné webové rozhraní bude trochu jiné, proto se řiďte přesně svými pokyny.
  • Alternativně můžete emblém vystřihnout z plsti a přilepit na zadní část pláště horkým lepidlem nebo lepidlem na textil.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Výroba dětské princezny z mysu

 1. Obrázek s názvem Make a Cape Step 351 Vyberte si látku. Protože kvůli tomu nebudete dělat žádné šití, chcete najít látku, která se netřepí, jako je plsť nebo flanel. Skvělou volbou je také tkanina z Jersey/trička a tylu.
  • Tím se vytvoří pelíšek dětské velikosti. Větší rozměry můžete použít k výrobě dospělého pláště.
 2. Obrázek s názvem Make a Cape Step 36

  2 Odřízněte látku na délku. Změřte dolů od krku vašeho dítěte až k místu, kde chcete, aby pelerína končila. Přidejte k měření 2 až 3 palce (5,08 až 7,62 centimetrů). Podle tohoto měření odstřihněte látku. Plášť může být tak široký, jak chcete.
 3. Obrázek s názvem Make a Cape Step 373 Vyrobte plášť. Otočte látku tak, aby špatná strana směřovala k vám. Sklopte horní okraj dolů o 2 až 3 palce (5,08 až 7,62 centimetrů), abyste vytvořili plášť. Spodní okraj zajistěte lepidlem na textil nebo nažehlovací lemovací páskou.
  • K tomu se nedoporučuje horké lepidlo, protože není dostatečně pružné, aby se shromáždilo.
  • jestli ty dělat víte, jak šít, můžete šit pouzdro dolů, 0,64 palce od spodního okraje.
 4. Obrázek s názvem Make a Cape Step 38

  4 Odřízněte kousek stuhy, který je jen o málo delší než pouzdro. Může mít stejnou barvu jako pelerína nebo kontrastní. Nejlépe by fungovalo něco mezi 1 a 2 palce (2,54 a 5,08 centimetru).
  • Pokud chcete stuhu uvázat na mašli, ustřihněte ji dvakrát tak dlouho, jako pouzdro. Místo toho můžete také použít kousek stříbrné nebo zlaté šňůry.
 5. Obrázek s názvem Make a Cape Step 395 Protáhněte pásku skrz plášť. Zajistěte pojistný kolík na jednom konci pásky. Pomocí pojistného kolíku protáhněte pásku skrz kryt.
 6. Obrázek s názvem Make a Cape Step 40

  6 Škrábejte pelerínu, abyste ji shromáždili. Posuňte plášť tak, aby byl vycentrován na pásku. Dále naškrábejte pelerínu na stužce, aby se shromáždila. Mělo by to být zhruba poloviční šířka než dříve.
 7. Obrázek s názvem Make a Cape Step 417 Ořízněte pásku dolů, aby se zavřel. Odřízněte pásku na 7 palců (7,62 cm) na každé straně. Konce zalepte zapalovačem, aby se netřepily.
  • Pokud budete stuhu uvázat na mašli, tento krok přeskočte.
 8. Obrázek s názvem Make a Cape Step 42

  8 Přidejte na stuhu uzávěry na suchý zip. Umístěte jeden uzávěr na suchý zip na přední část jedné stuhy a druhý na zadní část druhé stuhy. Nejlépe by fungoval samolepicí suchý zip. Pokud žádné nenajdete, můžete běžný druh lepit horkým lepidlem nebo lepidlem na textil.
  • Zvažte horké přilepení několika hezkých kamínků na přední část jedné stuhy, aby se stala milovníkem.
  • Pokud jste nechali pásku dlouhou, ustřihněte konce pod úhly a poté je zalepte zapalovačem.
  • Pokud jste místo stužky použili šňůrku, na každý konec šňůry uvázejte uzel, aby se neroztřepila.
 9. Obrázek s názvem Make a Cape Step 439 Přidejte finální úpravy. Kapuci můžete nechat tak, jak je, nebo můžete přidat nějaké dokončovací úpravy, například kamínky nebo barvu. Používejte barvy, které ladí s vaší pláštěnkou, a pamatujte si, že méně je více. Zde je pár nápadů, jak začít:
  • Malovat na vzory pomocí lepidla na textil nebo puffové barvy. Můžete je uvolnit z ruky nebo použít látkové šablony.
  • Použijte nažehlovací převody a přidejte do svého pláště design.
  • Po okrajích přilepte kamínky pomocí lepidla na textil nebo horkého lepidla.
  • Pomocí tavného webového rozhraní přilepte aplikace na plášť.
  • Na dno peleríny horkým lepidlem přilepte boa z peří.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké nepromokavé textilie mohu použít k výrobě peleríny? Boy Wonder Můžete použít neopren, Gore-Tex, lycra, Sunbrella, ripstop, nylon, fleece, gobelín, mořskou tkaninu nebo nábytkovou tkaninu.
 • Otázka Jak mohu nasadit kapuci na pelerínu? Mia Wu Nejprve změřte délku kolem temene hlavy, od ramene k temeni hlavy a poté zabočte do druhého ramene. Ustřihněte látku na obdélník, přidejte 1 palec, poté látku přeložte na polovinu, přišijte na dlouhou stranu, ne na krátkou. Otočte ho, položte a zatlačte dolů. Měl by vypadat jako dům. Krátký konec přišijte na svůj plášť.
 • Otázka Co mohu udělat místo přišití lemu pláštěnky? Pauline Brownová Buď můžete odstřihnout okraj lemu růžovými nůžkami, které zabrání roztřepení látky, nebo můžete použít tavnou pásku, která eliminuje potřebu šití.
 • Otázka Jak vyrobím světelnou šavli Star Wars? Použijte kovovou nebo dřevěnou tyč nebo koštětovou rukojeť a obalte ji pěnou, aby se s ní dalo bezpečně hrát. Můžete dokonce namalovat pěnu a omotat ji čirým plastem, aby se leskla.
 • Otázka Kolik materiálu potřebuji pro základní plášť? Hippie YaYa Záleží na velikosti člověka, který bude plášť nosit. Pokud používáte vzor, ​​rozměry a požadavky na látku budou na obalu. Můžete si koupit trochu látky navíc pro jistotu, nebo v případě, že uděláte nějaké chyby.
 • Otázka Jak dlouho trvá výroba mysu? Záleží na tom, jak šikovná jsi v šití. Mému plášti to trvalo asi pět hodin, ale to zahrnovalo udělat pár chyb a opravit je.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Pokud chcete vyrobit pončo, jednoduše vytvořte kruhový plášť, ale neřízněte přední otvor. Přeskočte také uzavření.
 • Tkaninu před vyrobením pláště vyperte, osušte a vyžehlete.
 • K dokončení a upírský kostým .
 • Pokud se oblékáte jako Batman, udělejte svému příteli, kterému může být, druhou pláštěnku Červenka !

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pokud je pláštěnka určena pro dítě, vždy se ujistěte, že spony nebo kravaty použité kolem výstřihu jsou bezpečné a nemohou být zdrojem dušení. Totéž platí pro každého nositele, kromě toho, že očividně starší osoby jsou schopné samy si zjistit, zda je připevnění krku nebezpečné nebo ne.
reklama

Věci, které budete potřebovat

Vytvoření základního mysu

 • Vnější látka (tj. Vlna, bavlna, flanel, samet atd.)
 • Podšívka (tj. Bavlna, podšívka, satén atd.)
 • Krejčovská křída nebo pero
 • Měřicí páska
 • Nůžky na látku
 • Šicí špendlíky
 • Šicí stroj
 • Vlákno
 • 2palcová (5,08 centimetrů) široká páska (volitelně)

Výroba kapuce s kapucí

 • Vnější látka (tj. Vlna, bavlna, flanel, samet atd.)
 • Měřicí páska
 • Nůžky na látku
 • Šicí špendlíky
 • Šicí stroj
 • Vlákno
 • Zapínání (tj. Žába, spona, stuha atd.)

Výroba dětského superhrdinského mysu

 • Neotřepaná tkanina
 • Krejčovská křída nebo pero
 • Nůžky na látku
 • Miska nebo talíř
 • Měřicí páska
 • Suchý zip
 • Koordinační tkanina (volitelně)
 • Tavitelné webové rozhraní (volitelně)
 • Žehlička (volitelně)

Výroba dětské princezny z mysu

 • Neotřepaná tkanina
 • Nůžky na látku
 • Stuha
 • Látkové lepidlo nebo lemovací páska
 • Suchý zip
 • Ozdoby

Populární Problémy

Pohled na 5 nejstarších mužských hráčů, kteří vyhráli titul dvouhry na Australian Open. Seznam obsahuje jednoho aktivního hráče a druhého, který zvedl tituly v amatérské i otevřené éře.Jak podávat irský sodový chléb. Irský sodový chléb je vydatná, lahodná pečená pochoutka, kterou si obvykle vychutnáte kolem dne svatého Patrika. Tento snadno připravitelný chléb si však můžete vychutnat po celý rok na snídani, oběd nebo večeři! Irská soda ...Tottenham a Antverpy se setkají ve čtvrtek ve hře Evropské ligy. Zde můžete zápas sledovat, pokud žijete v USA.

Princeton se snaží vymazat sérii dvou proher, když se v sobotu utká s Pennem ve finále základní části. Zde je návod, jak hru sledovat.Serena Williamsová na sociálních sítích srdečně odpověděla manželovi Alexisovi Ohanianovi, který se vzdal křesla Reddit Board. Serena řekla, že je na svého manžela hrdá, že v tak těžkých časech zaujal stanovisko k rovnosti a rozmanitosti.