Jak pokrýt své příbuzné mezinárodním povolením řidiče

Pokud očekáváte návštěvu příbuzných z jiné země, možná si budou chtít zajezdit, když vás navštíví. Může být výhodné nechat si půjčit auto, ale musíte vědět, že jsou kryty pojištěním. Během návštěvy je možná budete moci přidat do své vlastní pojistky. Pokud ne, můžete jim pomoci vyhledat vlastní pokrytí podle samostatné zásady. Nakonec si vaši příbuzní mohou přát pronajmout si vlastní auto a získat tak pojistné krytí.

Metoda 1 ze 3: Použití vlastní pojistky

 1. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  1 Zkontrolujte pojistnou smlouvu. Pokud očekáváte návštěvu příbuzných z jiné země, měli byste si nejprve prostudovat podmínky vlastní pojistky. Podívejte se, jestli dokážete identifikovat ustanovení, která umožňují dočasné přidání příbuzných do vašich zásad.
 2. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  2 Obraťte se na pojišťovacího agenta pro ověření. Zavolejte svému pojišťovacímu agentovi, aby vaši žádost zpracoval. Když znáte konkrétní data návštěvy a máte informace o příbuzných, které chcete přidat do své pojistky, kontaktujte telefonicky přímo svého pojišťovacího agenta. Poskytnutím jen několika stručných informací o svých hostech byste neměli mít problém přidat je do své pojistky.
 3. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  3 Buďte připraveni zaplatit za dočasné dodatečné pokrytí. Přidání lidí do vašich zásad zvýší náklady na pojistné, které zaplatíte. Když budete mluvit se svým pojišťovacím agentem, zeptejte se, kolik budou další ovladače stát.
  • Když se vaši návštěvníci vrátí domů, nezapomeňte znovu zavolat pojišťovně a zrušit dodatečné krytí. Zůstane na svém místě a budete platit další náklady, dokud jej neukončíte.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Nakupování za novou pojistku

 1. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  1 Rozhodněte, zda je cena uvedená vaším pojišťovacím agentem příliš vysoká. Přidání návštěvy vzhledem k vaší pojistné smlouvě by mělo být jen malým zlomkem pojistného, ​​které již platíte. Pokud se domníváte, že přidané náklady jsou ve srovnání s tím, co již platíte, příliš vysoké, možná budete chtít koupit novou zásadu.
  • Pokud je míra přidání někoho do vašich zásad příliš vysoká, může to znamenat, že vaše vlastní politika je příliš drahá. Nakupování kolem, abyste našli pokrytí pro své navštěvující příbuzné, by mohlo být podnětem k nalezení nového celkového pokrytí pro vás samotné.
 2. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  2 Ke zjednodušení srovnání použijte online cenový nástroj. Několik online zdrojů, jako je Progressive, Esurance nebo Insurance.com, vám umožní zadat několik krátkých informací a získat až deset až patnáct cenových nabídek téměř okamžitě. Budete potřebovat základní informace o svém autě, značce a modelu a identifikaci pro sebe a všechny ostatní řidiče, které hodláte pokrýt.
 3. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  3 Promluvte si přímo s agentem. Po srovnání cen online byste měli vybrat nejlepší dvě nebo tři společnosti a promluvit si přímo s agentem. Ujistěte se, že porovnáváte zásady s ekvivalentními podmínkami pokrytí, abyste se ujistili, že srovnání cen je rozumné.
  • Když mluvíte s agentem, ujistěte se, že společnost má licenci k poskytování pojištění ve vašem státě. Celostátní vyhledávače jsou pohodlné, ale ne vždy zohledňují rozdíly ve státních zákonech nebo pokrytí.
 4. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  4 Ujistěte se, že nová zásada může zahrnovat vaše navštěvující příbuzné. Když se spojíte s agentem, ujistěte se, že chcete zásadu, která bude zahrnovat řidiče s mezinárodní licencí z jiné země. Některé pojišťovny nemusí být schopny toto krytí poskytnout. Nechcete ztrácet čas ani peníze vyšetřováním zásad, které neslouží primárnímu účelu vašich nákupů.
 5. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  5 Zjistěte, zda můžete získat dočasnou nebo krátkodobou zásadu. U některých společností může být nutné zakoupit roční pokrytí. Pokud chcete pouze dočasné pokrytí pro své navštěvující příbuzné, měli byste se ujistit, že pojistku lze zrušit nebo nechat pojistné stanovit tak, aby pokrývalo pouze časové období, které vaši příbuzní navštěvují. reklama

Metoda 3 ze 3: Pojištění na pronájem auta

 1. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  1 Diskutujte o možnosti pronájmu auta. Pokud vaši příbuzní budou během návštěvy sami provádět nějaké významné řízení nebo cestovat, možná zjistíte, že by mohlo být nejlevnější, pokud si půjčí auto. Pronájem by jim nejen poskytl větší flexibilitu na cestách, ale zajistilo by se jim krytí pojištěním auta.
 2. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  2 Nechte své příbuzné, aby si u své pojišťovny ověřili krytí. V některých případech se na řízení půjčeného auta vztahuje i vlastní pojistka řidiče, a to i v jiné zemi. Než vaši příbuzní přijdou na návštěvu, nechte si je ověřit u své vlastní pojistky, abyste zjistili, zda jsou krytí na pronajatém autě.
 3. Obrázek s názvem Zakryjte své příbuzné mezinárodním řidičem

  3 Nakupujte pronajaté vozy, které obsahují v cenové nabídce pojištění. Pokud si vaši příbuzní půjčí auto na návštěvu, vy nebo oni si můžete půjčené auto koupit ještě před cestou. Některé online společnosti budou porovnávat ceny aut z různých agentur. Při hledání tímto způsobem se ujistěte, že srovnání zahrnují cenu pojistného krytí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte auto pojištění ve Spojených státech, můžete být kryti při řízení v sousedních zemích, jako je Kanada a Mexiko. Pokud se vás to týká, zkontrolujte své zásady.

reklama

Varování

 • Vždy se ujistěte, že se na vás a kohokoli, kdo řídí vaše vozidlo, vztahuje vaše pojistka. Pokud na vaší pojistné smlouvě nejsou uvedeni další řidiči, pojišťovna může odmítnout uhradit veškeré náklady vzniklé při nehodě a vy budete odpovídat za náklady, ať už jste vozidlo řídili nebo ne.
 • Mezinárodní řidičský průkaz vám sám o sobě neumožňuje řídit v jiných zemích. Poskytuje pouze překlad vašeho aktuálního řidičského průkazu do jiných jazyků. Musíte mít také platný řidičský průkaz.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Podle nedávno aktualizovaného žebříčku Forbes je Roger Federer na sedmém místě mezi nejlépe placenými sportovci světa 2020–21.

Jak se zotavit z chirurgické operace plantární fasciitidy. Výzkum naznačuje, že chirurgický zákrok může pomoci zmírnit bolest, ztuhlost a otok z plantární fasciitidy, pokud pro vás jiná léčba nefungovala. Https://medlineplus.gov/ency/article/007021.htm ...

Šarapovová je ve čtvrtfinále Grand Prix Porsche Tennis ve Stuttgartu v Německu Jaký je příběh? Bývalá světová jednička Maria Sharapov.

Indie a Nový Zéland se setkávají na svém druhém zápase ODI. Zde je návod, jak to sledovat v USA.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat nedělní hru Knicks vs Celtics online, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Někdy budete muset kočku sebrat a přemístit, ať už jde o to, dát ho do kočičího nosiče, zabránit mu, aby způsoboval potíže, nebo ho vyřadit z nebezpečné situace. To, jak kočku vezmete a přenesete, závisí na kočičích individuálních ...