Jak udělat „francouzskou kapku“

Francouzská kapka je trik ruky, kde necháte minci nebo jiný malý předmět „zmizet“, když je přenesete mezi rukama. Trik francouzské kapky spočívá v tom, že mince nikdy neopustí ruku, ve které začala, ale vaše publikum si nevšimne, že ji skrýváte. Jakmile zvládnete francouzskou kapku, můžete ke svému triku přidat další techniky, aby byl působivější. S trochou praxe budete schopni oklamat své publikum!

Metoda 1 ze 2: Výroba mincí zmizí

 1. Obrázek s názvem Do the

  1 Uchopte minci mezi konečky prstů a palec levé ruky. Pro svůj trik použijte minci o velikosti čtvrtiny nebo větší, protože bude těžší provést trik s něčím malým. Držte levou dlaň lícem nahoru a mince sevřete vodorovně mezi ukazováček, prostředník a palec. Držte minci, aby ji vaši diváci viděli jasně ve vaší ruce.
  • Pokud chcete, můžete minci také držet na pravé ruce.
  • Pokud chcete svému triku dodat větší výkon, požádejte člena publika o minci, aby se cítil více zapojen.
  • Pokud nemáte minci, můžete místo toho použít také malou kouli nebo předmět podobné velikosti.


 2. Obrázek s názvem Do the

  2 Natáhněte pravou ruku na minci, abyste ji skryli. Držte levou ruku a minci před sebou a rychle natáhněte pravou ruku. Ujistěte se, že vaše pravá dlaň směřuje k vám, když se dostanete přes, jinak bude obtížné skrýt váš další pohyb. Zasuňte palec pravé ruky pod minci a položte na ni prsty, abyste ji skryli před publikem. Díky tomuto pohybu to bude vypadat, že se chystáte popadnout minci.
  • Nezdržujte se skrýváním mince příliš dlouho, jinak se vaše publikum může chytit triku a nenechá se tím zmást.
 3. Obrázek s názvem Do the

  3 Vhoďte minci do levé dlaně. Současně skrýváte minci, předstírejte, že ji uchopíte pravou rukou. Místo toho, abyste minci vzali, nechte ji spadnout do levé dlaně. Když odhodíte minci, udělejte oběma rukama pěst, abyste minci skryli před publikem a vypadalo to, že jste minci vzali. Mince držte pevně sevřenou v dlani, aby vám nevypadla z levé ruky.

  Spropitné: Procvičte si hodení mince do zrcadla, abyste viděli, zda vaše pohyby vypadají přirozeně nebo zda je mince vůbec viditelná.

 4. Obrázek s názvem Do the

  4 Odtáhněte pravou ruku a sledujte ji očima. Jakmile vám mince spadne do levé dlaně, přesuňte pravou ruku směrem k pravé straně těla a zvedněte ji za hlavu. Když zvednete ruku, sledujte ji po celou dobu, aby se vaše publikum řídilo vaším pohledem. Pomůže to odvést pozornost od vaší levé ruky, která stále drží minci. Rychle spusťte levou ruku směrem k boku, aby vám to publikum nevěnovalo pozornost.
  • Poté, co minci „uchopíte“, nevěnujte pozornost své levé ruce, protože vaše publikum se na ni bude dívat, pokud ano.
 5. Obrázek s názvem Do the

  5 Pomalu otevřete pravou ruku a ukažte, že je prázdná. Pevněji sevřete pěst, aby to vypadalo, jako byste drtili minci v dlani. Pomalu zvedejte prsty jeden po druhém, abyste odhalili, že mince zmizela. Vaše publikum si bude myslet, že jste minci popadli a nechali ji zmizet, pokud na levou ruku nebudete upozorňovat.
  • Vyzkoušejte trik před zrcadlem nebo malým publikem, když začínáte, abyste si mohli vybudovat sebevědomí a působit přirozeně.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Přidání k vašemu výkonu

 1. Obrázek s názvem Do the

  1 Vhoďte minci do kapsy a odhalte, že ji také nemáte v levé ruce. Poté, co minci „popadnete“ a odtáhnete pravou ruku, přesuňte levou ruku s mincí na svou stranu. Když se soustředíte na pravou ruku, nenápadně otevřete dlaň a vhoďte minci do kapsy u kalhot. Tímto způsobem můžete na konci svého triku otevřít levou ruku a ukázat, že tam mince také není.
  • Může trvat několik pokusů hodit minci do kapsy, aniž by si toho někdo všiml.
  • Těžší mince může způsobit, že se látka na kalhotách pohne, když ji hodíte do kapsy.

  Spropitné: Když se soustředíte na pravou ruku, promluvte s publikem o triku nebo něčem, co s ním souvisí, aby vás museli sledovat a poslouchat. Tímto způsobem nebudou věnovat pozornost tomu, co děláte levou rukou.

 2. Obrázek s názvem Do the

  2 Klepnutím na pravou ruku kouzelnou hůlkou přidáte ke svému triku další vizuální efekty. Než svůj trik provedete, procvičte si uchopení mince do dlaně, aby při použití ruky nevypadla. Poté, co „uchopíte“ minci pravou rukou, uchopte kouzelnou hůlku nebo levou rukou přilepte na stůl před sebou a dávejte pozor, abyste minci neukázali nebo nevyhodili. Před otevřením pěsti několikrát klepněte na pravou ruku špičkou hůlky.
  • Nedělejte si velkou hlavu popadnutím kouzelnické hůlky. Místo toho se soustřeďte na pravou ruku, aby tomu diváci věnovali pozornost.
 3. Obrázek s názvem Do the

  3 Nechte minci, aby se znovu objevila za uchem někoho jiného, ​​aby překvapila vaše publikum. Jakmile minci „uchopíte“ pravou rukou, držte pravou pěst pro člena publika a požádejte ho, aby na ni fouklo. Když vám divák fouká do pěsti, otevřete pravou ruku a odhalte, že mince chybí. Předstírejte, že si něčeho všimnete za levým uchem člena publika, a natáhněte se levou rukou. Přesuňte minci na konečky prstů a vytáhněte ji, abyste ji mohli ukázat publiku.
  • Tento trik funguje nejlépe s malou skupinou nebo jeden na jednoho, protože ostatní lidé si mohou všimnout, že hýbete mincí.
  • Procvičte si svůj trik několikrát, abyste to dokázali plynule, když vystupujete před lidmi.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vyzkoušejte nejprve francouzštinu Drop around friends and family, protože nebudou tak drsní, pokud omylem pokazíte trik.
 • Procvičte si schovávání mince do obou rukou, abyste byli při výkonu všestrannější.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Mince
 • Kouzelná hůlka (volitelně)

Populární Problémy

Holger Rune je světovou jedničkou na juniorském okruhu, ale 17letý hráč se již prosadil i na profesionálním turné. Rune je zařazena na číslo.

Světová jednička 14 Lucas Pouille se setkal s přísným odporem Jiřího Veselého, ale zvítězil, aby dosáhl na poslední osmičku v Budapešti.

Nejmladšímu šampionovi bylo pouhých 16 let !.

Trojitá hlavička díkůvzdání 2020 začíná Texans vs Lions. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos hry online.

Roger Federer se bez 11-12 hodin spánku necítí dobře a studie ukazují, že toto množství je pro sportovce užitečné. Stejně jako Federer přísahá na svůj spánek několik velkých olympioniků a legend NBA.

„Bring the Funny“ je nová série reality, která staví komedie proti sobě za hlavní cenu 250 000 $. Zde je návod, jak sledovat show online.