Jak fyzicky flirtovat

Pokud se vám někdo líbí, ale nechcete mu to říct hned, někdy mu můžete poslat zprávu pouze pomocí řeči těla. Usmívat se na druhou osobu, hrát si s vlasy a udržovat oční kontakt jsou skvělé způsoby, jak flirtovat, aniž byste se jich fyzicky dotkli. Pokud chcete ukázat svou náklonnost dotykem, zkuste si sednout blízko nich a lehkým dotykem na paži nebo ruce začít.

Metoda 1 ze 2: Sdílení fyzického kontaktu

 1. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 1

  1 Pásněte druhou osobu omylem, abyste vzbudili zájem. Plánované doteky se mohou stát nehodami, pokud je odehrajete správně, a jsou skvělým způsobem, jak flirtovat, pokud jste nervózní. Pokuste se lehce sáhnout po paži druhého člověka, když se chcete něčeho chytit, nebo si dejte nohu blízko jejich pod stůl.
  • Můžete také pást kolena, když sedíte u stolu nebo vedle sebe.
  • Chůze vedle sebe je snadný způsob, jak si navzájem pást ruce nebo ruce.


 2. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 2

  2 Dotkněte se osoby na paži a ukažte jí, že máte zájem. Když s někým mluvíte, dotknout se jeho lokte, ramene nebo paže je jednoduchý způsob, jak začít fyzický kontakt. Musí to trvat jen 1 nebo 2 sekundy. Lehce se dotýkejte, abyste na druhého člověka příliš netlačili.
  • Například můžete někoho pozdravit a dotknout se jeho ramene.
  • Pokud sedíte naproti někomu, dobře funguje i když se smějete nebo mluvíte, dotknete se jeho ruky.
  • Ujistěte se, že jste s osobou dostatečně blízko, abyste se neohrabaně nedostali.
  ODBORNÁ TIP

  Vážený Gopmane

  Seznamovací trenérka Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, datové koučovací služby se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby křídelnic, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaná trenérka života, bývalá psychiatrická sestra a její práce byla uvedena na Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Vážený Gopmane
  Chodit s někým trenér

  Ujistěte se, že jsou v pořádku s dotykem. Pokud se jich dotknete, odstěhují ruku nebo nohu, sejměte ruku a požádejte o souhlas. Pokud mají zájem, abyste se jich dotýkali, můžete to odtud vždy eskalovat.

 3. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 4

  3 Vezměte je za ruku, když někam jdete. Existuje spousta příležitostí, jak vést druhého člověka tím, že ho vezmete za ruku, například když opouštíte restauraci, ukazujete mu něco v muzeu nebo umělecké galerii nebo jen chcete, aby vás následoval. Vezměte je jemně za ruku, abyste je netahali příliš tvrdě.
  • Pokud byste je chtěli například představit jiné osobě, můžete je vzít za ruku a říci: „Pojďte se mnou, prosím, chci, abyste se setkali s Robem.“
  • Uchopení něčí ruky ukazuje intimnější projev náklonnosti.
  • Místo ruky můžete druhou osobu vést také loktem nebo zády.
 4. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 5

  4 Posaďte se blízko sebe. Sedět blízko někoho tak, aby se vaše nohy nebo ruce dotýkaly, mohou vydávat koketní vibrace. Posaďte se vedle nich tak, aby se vaše ramena, lokty nebo stehna dotýkala těch jejich, buď jen mírně, nebo velmi těsně.
  • To funguje dobře, pokud sedíte na gauči, ve stánku v restauraci nebo na lavičce v parku nebo jiném prostoru.
  • Nejlepší je začít v malém a sedět tak, aby se vaše tělo jen stěží dotýkalo toho jejich.
 5. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 6

  5 Když se posadíte vedle sebe, přitiskněte se k nim. Toto je intimnější forma flirtování a funguje to nejlépe, pokud toho člověka relativně dobře znáte. Přitiskněte se k nim na gauč nebo lavici a opřete si hlavu o jejich rameno, pokud chcete.
  • Mazlete se při sledování televize, poslechu hudby nebo konverzaci, kde pohodlně sedíte.
 6. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 7

  6 Polibte je na tvář, abyste posunuli flirtování na další úroveň. Udržujte svůj polibek ležérní tím, že uděláte rychlé pichnutí na pozdrav, nebo jim dáte pusu na tvář a popřejte si dobrou noc. Je to dobrý způsob, jak flirtovat s někým, s kým jste již navázali nějaký vztah.
  • Pokud jste s nimi blízko, můžete je také políbit na nos nebo čelo.
 7. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 3

  7 Objměte druhou osobu, aby se cítila vítaná a příjemná. Dokud je druhá osoba v pořádku, když je objímána, je to skvělý způsob, jak ukázat svou náklonnost a zároveň být uctivý a vřelý. Obejměte je, když je poprvé uvidíte, a znovu při loučení.
  • Mohli byste někoho obejmout při gratulaci nebo sdílení dobrých zpráv.
  • Nechte své objetí vydržet jen několik sekund a pusťte se do delšího objetí poté, co se chvíli znáte.
  ODBORNÁ TIP

  Vážený Gopmane

  Seznamovací trenérka Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, datové koučovací služby se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby křídelnic, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaná trenérka života, bývalá psychiatrická sestra a její práce byla uvedena na Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Vážený Gopmane
  Chodit s někým trenér

  Obejměte je, místo abyste jim podali ruku. Setkání s někým na rande není obchodní schůzka. Místo podání ruky se obejměte a začněte rande správným způsobem.

Metoda 2 ze 2: Flirtování bez fyzického kontaktu

 1. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 8

  1 Udržujte oční kontakt, abyste vytvořili silné spojení. Držte pohled druhého na několik sekund, než odvrátíte pohled a přitom se usmíváte. Oči hodně vypovídají o tom, jak se cítí jiný člověk, takže pokud se na toho druhého díváte láskyplně, pravděpodobně si všimnou, že flirtujete.
  • Pokud se na vás někdo, s kým se snažíte flirtovat, podívá, držte jeho oční kontakt zhruba 3 sekundy, než se usmějete a odvrátíte zrak.
  • Během konverzace s druhou osobou udržujte oční kontakt, abyste ukázali, že vás to zajímá.
  ODBORNÁ TIP

  Vážený Gopmane

  Seznamovací trenérka Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, datové koučovací služby se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby křídelnic, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaná trenérka života, bývalá psychiatrická sestra a její práce byla uvedena na Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Vážený Gopmane
  Chodit s někým trenér

  Náš odborník souhlasí: Udržujte se svým datem silný oční kontakt. Pokud se odvracíte nebo máte oči sklopené, vaše rande nebude mít pocit, že jste s nimi v daném okamžiku. Udržujte s nimi oční kontakt, abyste jim ukázali, že jste angažovaní a máte zájem.

 2. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 9

  2 Usmívejte se a smějte se kolem člověka, abyste ukázali, že se vám líbí. Je to jednoduchý způsob, jak někomu ukázat, jak se cítíte, a zároveň vypadat atraktivněji. Usmívejte se a smějte se ve vhodných chvílích, jako kdyby ten druhý vtipně komentoval. Úsměv je dobrý způsob, jak povzbudit druhou osobu, aby mluvila, a ukázat, že vás zajímá, co říká.
  • Usmívejte se na toho druhého, pokud s vámi mluví, nebo se na něj přes celou místnost jemně usmějte, abyste upoutali jeho pozornost.
 3. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 10

  3 Dotkněte se úst, abyste upoutali pozornost na rty. To by mělo být provedeno nenápadně. Můžete si odpočinout prsty u rtů, když sedíte naproti někomu při večeři, nebo se pár prstů dotknout ústa jen na vteřinu, zatímco někdo jiný mluví.
  • Pokuste se dotknout ústa pouze tehdy, když druhá osoba mluví, aby ukázala, že posloucháte soustředěně. Když se dotknete úst, když mluvíte, zakryje vám to ústa, takže druhá osoba bude hůře slyšet, co říkáte.
  • Vsedě položte hlavu lehce na ruku, abyste si mohli prsty snadno přiložit k ústům.
  • Lehké dotknutí se vlastního krku při mluvení může také vydávat koketní vibrace.
 4. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 11

  4 Pohrajte si s vlasy, abyste mohli snadno flirtovat. Můžete dělat věci, jako je kroutit vlasy nebo si je házet z ramen, pokud jsou dlouhé, nebo si rukama procházet vlasy, pokud jsou kratší. Upozornit na vlasy je svůdný krok, který ukazuje váš zájem o druhého člověka.
  • Otočte si vlasy z ramen a odhalte trochu kůže.
  • Při rozhovoru s druhou osobou si jednou nebo dvakrát projděte vlasy.
  • Pokuste se nehrát s vlasy po celou dobu interakce, protože to může být rušivé.
 5. Obrázek s názvem Flirtovat fyzicky Krok 12

  5 Kousnutím nebo olizováním rtů dáváte najevo svůj zájem. Stejně jako většina ostatních forem fyzického flirtování by to mělo být prováděno zlehka, na rozdíl od agresivně. Když mluvíte s druhým člověkem, kousněte se jemně do rtu nebo si rty při poslechu mírně navlhčete, čímž upoutáte pozornost na ústa.
  • Můžete si jemně kousnout do rtu při přemýšlení o odpovědi na otázku, kterou vám někdo položil, nebo si olíznout rty, když stojíte blízko druhé osoby a chcete naznačit, že se vám líbí.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Existují nějaké konkrétní tipy pro dívky, které se snaží flirtovat s jinými dívkami? Emily Bergerová 1 Mnoho stejných tipů na flirtování funguje, ať už flirtujete s chlapci nebo jinými dívkami, například udržujete oční kontakt, dotýkáte se jejich paže nebo si hrajete s vlasy.
 • Otázka Jak poznáte, že jim vyhovuje držení za ruce? Jsem příliš vyděšený, abych to zkusil zahájit. Emily Bergerová 1 Mohli byste zkusit držet je za ruku jen na pár sekund, malým stiskem a sledovat, jak reagují. Pokud se jim to nezdá, zkuste je držet déle za ruku, jako když přecházíte ulici nebo procházíte přeplněným prostorem. Také se jich můžete vždy jen zeptat!
 • Otázka Červí znamení, že mě má rád Emily Bergerová 1 Zčervenání může být známkou toho, že se vám někdo líbí, zvláště pokud se červenáte, když s vámi mluví nebo dělá oční kontakt.
 • Otázka, co když jsem ho právě potkal a on odešel, kdykoli jsem přišel? Emily Bergerová 1 Zkuste se na něj jen usmát a pokusit se mu padnout do oka. Pokud nejeví známky toho, že by měl zájem, zmírněte jakékoli flirtování a navažte přátelství tím, že budete mluvit o svých zájmech nebo koníčcích.
 • Otázka Co když mě moje tlačenka nechce držet za ruku, ale já ano? Emily Bergerová 1 Pokud jde o fyzický kontakt, je důležité respektovat přání vaší lásky. Dejte svému milenci najevo, že ho chcete držet za ruku, a zeptejte se ho, proč nechtějí, pokud vám ten rozhovor vyhovuje.
 • Otázka Jak mohu najít správný okamžik, kdy se ho dotknout? Emily Bergerová 1 Při pozdravu nebo sbohem ho obejměte, hravě se ho dotkněte na paži, když říkáte něco vtipného, ​​nebo si sedněte blízko něj, když zrovna konverzujete. Nebojte se vytvořit dokonalý okamžik a využijte příležitosti, když si dva povídáte.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Tipy

 • Tanec je zábavný způsob, jak flirtovat tím, že se k sobě přiblížíte a budete se houpat k hudbě.

Varování

 • Při dotyku něčí tváře buďte opatrní - někteří lidé se tam neradi dotýkají a může jim to být nepříjemné.
 • Pokud flirtujete fyzicky a vypadají nepříjemně nebo vás požádají, abyste přestali, respektujte jejich přání.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Několik lidí chodí do světa, aby udělali něco, co by nikdo jiný nedokázal. V polovině 70. let byl Wimbledon svědkem jednoho z největších konkurentů v historii tohoto sportu. Mnozí ho považovali za první rockovou hvězdu profesionálního tenisu. Švéd Bjorn Borg hrál každý úžasný tenis.

Pokud nemáte kabel, streamujte Good Eats: Reloaded season 2 online.

Jak zapsat šampaňské. Sklenka šampaňského nebo jiného šumivého vína je skvělým požitkem na oslavu zvláštní příležitosti nebo přivedení nového roku a může být také dokonale spárována se šťávou pro zvláštní brunch. Ale pokud ...

Vyrovnávání se se školou a vším, co k ní patří, může být stresující. Může se stát, že se pokusíte vyvážit náročné úkoly, problémy s přáteli a spolužáky a další situace. Můžete se vypořádat se stresujícím ...

Část 1 finále 'The Bachelorette' 2019 se koná dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu končící 15. sezónu online prostřednictvím živého přenosu.

Jak cestovat po Tokiu. Když myslíte na Tokio, může vás napadnout rušné, rušné město s rychle se pohybujícími lidmi a auty. Cestování po této oblasti může být trochu zastrašující, zvláště pokud jste tam ještě nebyli nebo ...