Jak získat dlouhé štíhlé nohy

Dlouhé štíhlé nohy jsou velmi oblíbeným standardem krásy, a to díky osobnostem jako Cameron Diaz a Taylor Swift. K tomu, abyste byli krásní, nemusíte mít dlouhé nohy, ale v určitých šatech, jako jsou šortky a šaty, se můžete cítit sebevědoměji.

Část 1 ze 6: Cvičení

 1. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy Krok 1

  1 Provádějte cvičení, která tónují svaly nohou, aniž by vám narostla stehna. Tato cvičení zahrnují boční nohy tužkou, prodloužení bočních nohou a pokles kolen. Můžete také zkusit provést několik cvičení na vnitřní stehna spolu s těmito cviky. Omezte cvičení, která používají nohy, jako jsou dřepy, burpees, mrtvý tah a stroje s váženými nohami. Tato cvičení jsou skvělá pro zpevnění, ale mohou vám také dát svalnaté nohy. Těmto cvikům se nemusíte vyhýbat, stačí je dělat s mírou. Místo toho se zaměřte na cvičení, která zeštíhlují stehna, jako je kardio.
  • Boční nohy tužkou. Postavte se rovně s nohama u sebe, poté zvedněte jednu nohu nahoru a zpět dolů do výchozí polohy. Opakujte alespoň 10 až 15krát na obě nohy.
  • Boční prodloužení nohavic. Vezměte si odporový pásek a obtočte ho kolem každé ruky. Klekněte si na jedno koleno, druhou nohu zvedněte nahoru a zpět dolů do výchozí polohy. Opakujte alespoň 10 až 15krát na obě nohy.
  • Poklek kolen. Dostaňte se na ruce a kolena s rameny složenými přes zápěstí a koleny pod boky. Vytáhněte jedno koleno do strany a poté se vraťte zpět do výchozí polohy. Opakujte alespoň 10 až 15krát na obě nohy.


 2. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 2

  2 Vyzkoušejte cvičení, která zahrnují protahování. Protahování nejen pomáhá prodloužit nohy, ale je to také velmi dobrý způsob, jak zabránit zranění. Zkuste se protáhnout před a/nebo po tréninku.
 3. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 3

  3 Navštivte kurzy baletu. Balet není jen dobrý silový trénink, pomůže také tónovat vaše vnější stehna a prodloužit nohy; koneckonců právě tím jsou baletní tanečníci proslulí. Pokud nemáte rádi balet, můžete také vyzkoušet pilates. Pilates je skvělé pro prodloužení celého těla.
 4. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 4

  4 Proveďte nějaké kardio. Jakékoli kardio je dobré. Můžete například venčit psa nebo si dokonce zaběhat v místním státním parku. Zkuste dělat různé druhy kardia, abyste zjistili, jaké typy kardia vás baví. reklama

Část 2 ze 6: Jíst správná jídla

 1. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 5

  1 Přidejte do svého jídelníčku bílkoviny. Potraviny, jako je libové maso, mléčné výrobky, quinoa, čočka, semena, ořechy, vejce a ovesné vločky, mají vysoký obsah bílkovin a vaše tělo bílkoviny ke svému fungování potřebuje. Jezte alespoň 7 gramů bílkovin každý den; jíst více, pokud jste aktivní člověk.
 2. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 6

  2 Přidejte ovoce a zeleninu. Ovoce a zelenina mají vysoký obsah vlákniny a jsou nejdůležitější součástí zdravé výživy.
  • Přidejte do jídla zeleninu. Pokud vás například baví vyrábět zdravé asijské kuchyně doma, zkuste do nich dát více zeleniny, například zelenou cibuli.
  • Přidejte do obědů ovoce. Místo toho, abyste sáhli po té svačince Debbie, sbalte si místo něj plátky jablka nebo pomeranče.
 3. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 7

  3 Vyvarujte se silně zpracovaných potravin. Mezi tato jídla patří balené ramenové nudle, malé Debbie občerstvení, mikrovlnné večeře, pizzy, koláče, sušenky a zmrzlina. Těmto jídlům se nemusíte vyhýbat, ale jezte je s mírou.
  • Například omezte tato jídla na zvláštní příležitosti, jako jsou narozeniny, vaření nebo po jmenování lékaře.
 4. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 8

  4 Vyvarujte se potravin, které nemáte rádi. Zdravé stravování není vůbec zábavné, pokud jíte jídla, která vám nechutnají. To může dokonce způsobit pozdější vnesení špatných návyků. Pokud vám určité jídlo nechutná, pak ho nekupujte v obchodě. reklama

Část 3 ze 6: Cvičení správného držení těla

 1. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 9

  1 Stát zpříma. Nehrbte se; to nejen vypadá špatně, ale může to také způsobit bolest zad. Držte hlavu vzhůru a ramena dozadu.
 2. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 10

  2 Nezamykejte si kolena. Uzamčení kolen způsobí, že se vaše pánev nakloní dopředu, což může být pro vaši pohodu škodlivé, takže kolena mějte uvolněná.
 3. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 11

  3 Provádějte cvičení zaměřená na držení těla. Tato cvičení zahrnují zvednutí Y, otvíráky hrudníku a vysoká prkna. Jakákoli cvičení související s držením těla způsobí, že budete vypadat vyšší, což také vytváří iluzi delších nohou. Můžete také absolvovat kurzy barre nebo břišního tance, abyste dosáhli stejného výsledku.
  • Y zvyšuje. V každé ruce držte lehkou činku a lehněte si tváří dolů na stabilizační míč. Roztáhněte nohy za sebou s chodidly širšími než na šířku ramen. Roztáhněte ruce směrem k zemi, poté zatáhněte ramena dozadu a přitom stiskněte lopatky. Poté zvedněte ruce do výše ramen a vraťte se do výchozí polohy. Opakujte alespoň 10 až 15krát.
  • Otvíráky hrudníku. Postavte se s nohama na šířku boků. Vemte ruce za sebe, natáhněte je a poté se vraťte do výchozí polohy. Opakujte alespoň 10 až 15krát.
  • Vysoká prkna. Pojďte do všech čtyř a narovnejte nohy a zvedněte paty a boky. Zapojte svaly břicha, paží a nohou a prodlužte si zátylek. Při tomto cvičení mějte otevřený hrudník a ramena vzadu. V této poloze vydržte 1 minutu.
 4. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 12

  4 Pokuste se chodit ve stoje vzpřímeně. Nemusíte chodit jako tajný model Victoria, ale když stojíte vzpřímeně, budete mít iluzi delších nohou a budete jistější. reklama

Část 4 ze 6: Motivace ke cvičení

 1. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 13

  1 Pusťte si nějakou pozitivní hudbu na pozadí. Poslech pozitivní hudby při cvičení je dobrou motivací ke cvičení. Odvede to vaši pozornost od bolesti, kterou cítíte; kromě toho je cvičení také zábavou.
 2. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 14

  2 Zahrajte si nějaké sporty. Sport je velmi dobrý způsob, jak se dostat do formy a také se stát více fit. Zkuste hrát různé sporty, dokud nezjistíte, které vás baví. Jakmile najdete sport, který vás baví, držte se ho.
 3. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 15

  3 Noste nějaké cvičební oblečení. Nošení cvičebního úboru, který se vám líbí, vás zvýší motivaci ke cvičení a také se budete cítit sebevědoměji.
 4. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 16

  4 Dělejte alternativní cvičení. Pokud nejste velkým fanouškem žádných sportů, zkuste udělat jinou alternativu. Mohou to být činnosti jako jízda na kole, tanec, karate nebo dokonce plavání, které vás stejně dobře dostane do formy, pokud nesnášíte sport. reklama

Část 5 ze 6: Vytváření iluze delších nohou

 1. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 17

  1 Zkuste si obout sandály nahých barev. Nahé barevné sandály mohou vytvářet iluzi delších nohou, i když je nemáte, zvláště pokud máte na sobě šortky nebo krátké šaty. Vyhněte se však podpatkům s kotníky; díky nim budou vaše nohy vypadat kratší.
 2. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 18

  2 Nenechte se unést tím, že vypadáte jako vaše oblíbená celebrita. Cvičit není vůbec legrace, pokud vás chytí snaha, aby vaše nohy vypadaly jako u Cameron Diaz nebo Taylor Swift. Pamatujte, že jste krásná svým vlastním jedinečným způsobem a být jedinečná je lepší než být dokonalá.
  • Je také důležité mít na paměti genetiku. Pokud nemáte dlouhé nohy, neexistuje způsob, jak je ve skutečnosti prodloužit, ale stále můžete vytvářet iluzi dlouhých nohou pomocí správných cvičení a oblečení.
 3. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 19

  3 Zkuste se opalovat na slunci (volitelně). Opalování nejen, že budete vypadat lépe, ale také vám poskytne další výhody, jako je vitamín D, který je důležitý pro váš růst. Pokud tedy trávíte hodně času na pláži nebo u bazénu, zkuste se jednou za čas položit na slunce, abyste se opálili.
  • Nezapomeňte však před opalováním použít opalovací krém a nepoužívejte solárium. Solária jsou nejen nebezpečná, ale je to také velmi nepřirozené. Můžete také použít opálení ve spreji, pokud nechcete vystavit pokožku ultrafialovým paprskům.
  • Ujistěte se, že váš opalovací krém má SPF. Když jdete do obchodu koupit opalovací krém, ujistěte se, že má dobré množství SPF. Pokud se chystáte plavat, použijte opalovací krém s ochranným faktorem 30 nebo vyšším. Pokud se chystáte sportovat ven, postačí vám opalovací krém s SPF 15.
 4. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 20

  4 Noste sukni s vysokým pasem. Sukně s vysokým pasem, podobné nahým sandálům, mohou působit iluzí delších nohou. Tyto položky lze dokonce spárovat a vytvořit tak roztomilý outfit. reklama

Část 6 ze 6: Nalezení správného oblečení

 1. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 21

  1 Najděte si ten správný bikinový top. Pokud máte malá prsa, jděte na push-up bikiny nebo top s volánky. Pokud však máte větší prsa, jděte na ohlávku v bikinách nebo na top, který má křížová záda. Příslušenství můžete také doplnit vodotěsným náhrdelníkem.
 2. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 22

  2 Najděte si správné spodní prádlo. Pokud máte hubený typ postavy, jako je atletický typ postavy, přejděte na spodní část, která je nižší v pase. Pokud však máte větší boky, jděte na něco se středním až vysokým pasem. K bikinám můžete také nosit klínové espadrilky, které vytvoří iluzi delších nohou.
 3. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 23

  3 Noste oblečení, které předvádí vaše nohy. Mezi tyto oděvní položky patří krátké sukně, krátké šaty a šortky. Spárujte tyto oděvní položky s párem klínových podpatků nebo nahých sandálů pro ležérní oblečení.
  • Pokud nemáte přirozeně dlouhé a hubené nohy, vyhněte se nošení těsně přiléhajících šortek. To dá iluzi větších stehen, díky kterým budou vaše nohy vypadat kratší.
 4. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 24

  4 Noste správné košile. Pokud máte malé poprsí, sáhněte po košilích s volánky, náprsními kapsami nebo vysokým výstřihem. Pokud máte větší prsa, jděte na korzetové topy a košile, které mají výstřihy do V nebo srdíčka.
 5. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 25

  5 Zkuste nosit vysoké podpatky. Vysoké podpatky vytvářejí iluzi delších nohou, zvláště pokud je zkombinujete s krátkými šaty nebo sukní. Nenoste je však příliš často, může to časem poškodit vaše nohy. Podpatky noste pouze pro zvláštní příležitosti.
 6. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 26

  6 Noste obnažené boty. Obuv, která odpovídá vašemu tónu pleti, bude fungovat také, protože vizuálně prodlouží vaše nohy. Ty lze spárovat s čímkoli podle toho, o jaký druh obuvi se jedná.
 7. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 27

  7 Noste vysoké kozačky. Stehna vysoké boty budete vypadat vyšší než vy, což dává vzhled delších nohou. Pokud chcete vytvořit ostrý vzhled, spárujte tyto boty s džínovou sukní a tričkem. Vyhněte se botám objímajícím tele; díky nim budou vaše stehna vypadat větší a vaše nohy kratší.
 8. Obrázek s názvem Získejte dlouhé štíhlé nohy, krok 28

  8 Noste zaklíněné espadrilky. Jak již bylo řečeno, zaklíněné espadrilky vytvářejí iluzi delších nohou. Spojte je s jakýmkoli letním oblečením a vytvořte bohémský letní vzhled. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak získáte pěkné nohy tanečníků? Co mám ve škole jíst? Cbailey19 Můžete buď požádat svoji školu o zdravější možnosti, nebo si přinést zdravý oběd z domova. Tyto možnosti vám zajistí, že budete ve škole stále zdravě jíst a přinesení obědového balíčku vám může dokonce pomoci ušetřit peníze.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Angelique Kerber a Ann Li se v pátek setkají ve třetím kole na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání Kerbera a Li.

Do zahájení Wimbledonu zbývá jen několik dní a jsou zde favorité na turnaj dvouhry žen.

Oblékání jako turista je snadné! Světlá havajská košile je klasického vzhledu, ale skvělé možnosti košile jsou také neonové potisky a suvenýrová trička. Pokud jde o kalhoty, rozhodně jděte k khaki šortkám nebo nákladním šortkám. Vklouzněte do dvojice bílé posádky ...

Rozzlobený Dimitrov na protest, když se na to Šarapovová dívá

Premiéra 9. série „Undercover Boss“ má premiéru ve středu 8. ledna. Zde jsou informace o tom, jak můžete novou sezónu sledovat online.

Po týdnu vzrušujících bojů ve Španělsku a Srbsku míří antuková houpačka do německého Mnichova, kde má BMW Open začít 26. dubna.