Jak se bavit cvičením

Přiznejme si to, cvičení může být nuda, zvláště pokud děláte kardio. Tak to ale být nemusí. Tento wikiHow vám ukáže, jak si z cvičení udělat zábavu, abyste mohli vypadat a cítit se co nejlépe.

Část 1 ze 6: Hledání rutin cvičení

 1. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 1

  1 Najděte si rutinu cvičení, která vás opravdu baví. Pokud děláte cvičební rutinu, která vás baví, místo něčeho, co vám připadá jako fuška, budete cvičit s větší pravděpodobností.
  • Můžete zkusit sledovat zábavná fitness motivační videa při chůzi nebo běhu po běhounu, nebo si dokonce můžete přidat rutinu do tanečních cvičení. Hledejte něco, co vás baví.


 2. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 2

  2 Dělejte online cvičení, na kterých hraje hudba na pozadí. Přehrávání hudby při cvičení nejen dělá cvičení obecně zábavnějším, ale také vám může zlepšit náladu.
  • Pokud vaše cvičební video nemá na pozadí hudbu, pusťte si vlastní hudbu doma.
 3. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 3

  3 Noste zábavné a pohodlné oblečení na cvičení. Tréninkové oblečení je velmi prospěšné a navodí vám náladu na cvičení. Pokud cvičíte ráno, můžete pyžamo nosit i jako cvičební úbor.
 4. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 4

  4 Zkuste každý měsíc něco nového. Pokud každý měsíc cvičíte přesně stejné tréninky, můžete se nakonec nudit, takže každý měsíc zkuste něco nového. Může to být jakýkoli trénink podle vašeho výběru, pokud vás to bude bavit. reklama

Část 2 ze 6: Zábava venku

 1. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 5

  1 Dělejte nějaké zábavné venkovní aktivity. Outdoorové aktivity, jako je skákání přes švihadlo, přeskočení nebo hula hooping, jsou zábavné aktivity, které můžete dělat venku, a to je zvláště výhodné pro lidi, kteří mají děti.
  • Můžete se také vydat na procházky do přírody v místním státním parku nebo stezce, ale ujistěte se, že vás tato aktivita baví.
 2. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 6

  2 Sportovat. Sport je často zábavný způsob, jak zůstat fit, pokud víte, které vás baví. Sporty jako fotbal, fotbal, lakros a volejbal jsou velmi populární sporty, ale to nemusí znamenat, že se vám budou líbit. Vyzkoušejte různé sporty, abyste zjistili, které sporty vás baví.
 3. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 7

  3 Přejít na akce, které zahrnují být aktivní. Podívejte se, co se děje ve vaší oblasti - možná je událost Tai Chi nebo veletrh, který zahrnuje procházky po areálu.
  • Pokud je událost v docházkové vzdálenosti od vašeho bydliště, zkuste místo na místo dojet na událost pěšky.
 4. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 8

  4 Dělejte alternativní sporty. Pokud nejste příliš sportovní typ, zkuste se věnovat sportům, jako je plavání nebo tanec. Jedná se o zábavné aktivity, které můžete dělat venku, zejména v létě.
  • Pokud máte, můžete si také vyzkoušet jízdu na kole, skateboardu nebo skútru.
  reklama

Část 3 ze 6: Být aktivní uvnitř

 1. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 9

  1 Při přehrávání hudby udělejte nějaké práce. Dělání domácích prací zahrnuje pohyb, ale přehrávání hudby na pozadí při práci je zábavný způsob, jak se hýbat a přitom se bavit.
 2. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 10

  2 Zahrajte si některé halové sporty v tělocvičně (volitelně). Mezi tyto sporty může patřit tenis, halový basketbal nebo halový volejbal. Jakýkoli sport, který můžete hrát uvnitř, je dobrý.
 3. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 11

  3 Tancujte na hudbu v rádiu. Tanec není jen zábavný způsob, jak zůstat fit; je to také velmi konstruktivní věc týkající se vašeho volného času.
  • Pokud v rádiu slyšíte píseň, která přichází s tancem, zkuste provést požadované pohyby.
 4. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 12

  4 Zahrajte si nějaké taneční hry. Hry, jako je dance central nebo jiné taneční hry v arkádě, nejsou jen zábavné hry, ale zahrnují také fyzickou aktivitu a pomohou vám zůstat fit.
  • Pokud máte Wii, můžete také hrát hry jako Wii fit.
  reklama

Část 4 ze 6: Motivace

 1. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 13

  1 Sledujte videa založená na kondici. Můžete hledat videa o tom, jak získat tělo bikin, nebo cokoli, co by vás mohlo motivovat k práci.
 2. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 14

  2 Mějte poblíž roztomilou lahev s vodou. Čím je láhev hezčí, tím větší motivaci můžete mít ke cvičení. Do vody můžete také přidat ovoce, jako je kiwi a jahody.
 3. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 15

  3 Obujte si pěkné tenisky. Ponechejte si pár oblíbených tenisek, které používáte jen na cvičení. To vás může obecně motivovat k většímu pohybu.
 4. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 16

  4 Sledujte své oblíbené fitness ovlivňovače online. Pokud používáte Instagram nebo Pinterest, sledování kondičních vlivů vám může pomoci udržet si motivaci cvičit častěji. reklama

Část 5 ze 6: Hledání atrakcí

 1. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 17

  1 Vydejte se na atrakce, jako jsou bowlingové dráhy nebo kluziště. Tyto aktivity jsou zábavné pro celou rodinu a pomohou zlepšit celkové zdraví vaší rodiny. Jsou to také zábavné činnosti pro děti, které zahrnují cvičení a zabrání jim v přístupu k televizi nebo počítači.
 2. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 18

  2 Jít plavat. Plavání je zábavná aktivita pro kohokoli a zvláště pokud máte děti. Plavání vám také pomůže přidat do vaší rutiny silový trénink.
 3. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 19

  3 Získejte členství v posilovně (volitelně). Pokud si to můžete dovolit, získejte členství v místní tělocvičně ve vašem okolí. Zkontrolujte však, zda tělocvična nabízí sport, protože některé tělocvičny, jako je YMCA, mohou nabízet sporty jako tenis nebo basketbal, zatímco jiné ne.
 4. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 20

  4 Jděte do parků, které mají sítě. Některé parky, například státní parky, nabízejí fotbalové nebo volejbalové sítě, aby starší děti a dospělí měli co dělat. Ujistěte se, že park, do kterého se chystáte, ho má, zvláště pokud s sebou nemáte žádné děti. reklama

Část 6 ze 6: Milovat sebe

 1. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 21

  1 Nesoustřeďte se na svoji váhu. Cvičit není vůbec zábava, pokud jste příliš posedlí vzhledem jako Beyonce nebo Kim Kardashian. Pamatujte, že vaše tělo je svým způsobem jedinečné, ale není nic špatného na tom, když se chcete stát více fit a zlepšit svoji sílu.
 2. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 22

  2 Nepoužívejte váhu příliš často. To by mohlo způsobit, že se budete soustředit na svou váhu a může to být škodlivé pro vaše zdraví. Použijte váhu jednou týdně, abyste zkontrolovali svůj pokrok, místo abyste ji používali každý den.
 3. Obrázek s názvem Bavte se cvičit Krok 23

  3 Krmte své tělo správnými potravinami. Zasloužíte si, aby o vás bylo postaráno, takže je důležité jíst správné druhy jídla. Jezte zdravá jídla, která vám chutnají, abyste se mohli držet zdravé výživy. Jezte pamlsky s mírou. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Ping pong někdy dostane špatný rap. V některých kruzích je to způsob, jak zabít 5 minut ve vašem suterénu. V jiných je to sport, kde nejlepší uchazeči dostávají výplaty v milionech. Http://www.businessinsider.com/china-ping-pong-2012-9 Pokud jste ...

Váš průvodce streamováním hry The Emperor's New Groove online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Zde je návod, jak můžete online streamovat Kennedy Center Honors online.

Murray se utká ve svém prvním finále na antuce s Philipem Kohlschreiberem.

V neděli večer má premiéru nový celoživotní film „Vraždy chůvy“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat sobotní večer NBA Skills Challenge online bez kabelu. Jayson Tatum je zpět jako obhájce titulu.