Jak držet dveře otevřené mincí

Dveře, které se samy zavírají, jsou z nějakého důvodu navrženy tak. Lze na ně stavět zabránit šíření ohně a kouřit v budově a také chránit štěnice a hmyz před chladným osvěžujícím vzduchem. Možná budete muset dočasně nechat dveře otevřené. Umístění mince do dveří ji neudrží dostatečně otevřenou na to, aby vešla dovnitř a ven ze dveří. Zabrání však úplnému zavření dveří. Pokud při stěhování stěhujete malý nábytek dovnitř a ven z domova, může to být užitečné. Eliminuje potřebu pokaždé odemykat dveře nebo otáčet knoflíkem, protože můžete pouze zatlačit na dveře, aby se otevřely. Pokud potřebujete podepřít dveře otevřenější, použijte místo mince dveřní zarážku nebo těžký předmět.Metoda 1 ze 3: Umístění mince do závěsu dveří

 1. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 1

  1 Uchopte minci. Kanadská/americká čtvrť nebo 20/50 euro centů fungují dobře. Vyhněte se používání drobných mincí, jako jsou haléře nebo desetníky, protože nemají dostatečný povrch, aby udržely dveře otevřené. Pokud nemůžete uvíznout dveře jedinou mincí, budete potřebovat více než jednu minci.
  • Pokud jste v jiné zemi, jako je Austrálie nebo Jižní Korea, použijte co největší a nejhustší minci.
 2. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 2

  2 Mírně otevřete dveře. Chcete -li začít, mírně otevřete dveře. Otevřete jej natolik, aby se vám mezi okraj dveří v blízkosti závěsů a zárubně vešla mince. Možná budete chtít, aby vám někdo otevřel dveře. Může být obtížné udržet dveře otevřené samy a nechcete je otevírat jiným předmětem. Pokud jsou dvířka otevřena příliš široce, může být obtížné správně vložit minci.
 3. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 3

  3 Vložte minci do horního závěsu. Pro začátek budete chtít vložit jednu minci do horního závěsu dveří. Vezměte si svou minci a umístěte ji těsně pod horní závěs dveří.
  • Vložte minci mezi hranu dveří a rám dveří. Asi polovina mince by měla být mezi dveřmi a rámem.
  • Posuňte minci mírně nahoru a zatlačte ji do závěsu dveří. Nechte dveře zavřít. Se štěstím by měly být dveře podepřeny jen mírně natolik, aby se dvířka mohla během kliky otevřít.
 4. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 4

  4 V případě potřeby zajistěte minci páskou. Pokud je pant vašich dveří širší, mince může vyklouznout. Proto možná budete muset zajistit mince v zárubni kusem pásky. Přejděte na maskovací pásku nebo lepicí pásku přes skotskou pásku, protože tyto typy pásek bývají silnější. Zatlačte minci zpět mezi dveře a rám dveří a zasuňte ji do závěsu. Jakmile je mince na svém místě, přilepte ji páskou.
 5. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 5

  5 Pokud to nefunguje, zkuste minci ve spodním závěsu. V závislosti na konstrukci vašich dveří nemusí tato metoda fungovat. Pokud neuspějete, můžete také zkusit zajistit minci ve spodním závěsu. Postupujte stejným způsobem jako při vkládání mincí do horního závěsu. Pokud to stále nefunguje, měli byste zkusit jinou metodu. Žádná metoda nebude fungovat na každý typ dveří. reklama

Metoda 2 ze 3: Přilepení mince na úderný talíř

 1. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 6

  1 Identifikujte úderovou desku. Dveře můžete také otevřít pomocí mince pomocí otevírací lišty dveří. Nejprve identifikujte úderovou desku na vašich dveřích. Nárazová deska je kovová část vašich dveří připevněná k zárubni. Nachází se na straně dveří, poblíž kliky. Na úderové desce jsou obvykle nainstalovány šrouby, které ji drží na hraně vašich dveří. Hlavním účelem je zabránit tření při otevírání a zavírání dveří. Pokud umístíte mince na úderovou desku, mohou zabránit zavírání dveří.
 2. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 7

  2 Přilepte minci přes úderovou desku dveří. Vezměte si svou minci a položte ji někam na úderový talíř. Nezáleží na tom, kam mince umístíte. Jen se ujistěte, že je mince někde na kovové úderové desce. Použijte silnou pásku, například maskovací pásku nebo lepicí pásku.
  • Možná budete chtít umístit minci přes západku dveří. To může držet kliku dveří v otevřeném úhlu, což vám umožní otevřít a zavřít dveře bez otáčení knoflíkem. Tím se také zabrání zamknutí dveří.
  • Umístění mince na západku dveří však nemusí držet dveře otevřené. V závislosti na mezeře mezi vašimi dveřmi a zárubní vám to může umožnit pouze otevřít a zavřít dveře.
 3. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 8

  3 Pokud neuspějete, přidejte na desku útočníka další mince. Jedna mince nemusí stačit na to, abyste úspěšně udrželi dveře otevřené. Pokud je mezi dveřmi a zárubní větší mezera, jedna mince nemusí být dostatečně silná. Pokud jedna mince nefunguje, přilepte druhou minci páskou. Možná budete muset přidat docela dost mincí, než se vaše dveře úspěšně podepřou mincemi. reklama

Metoda 3 ze 3: Dodržování bezpečnostních opatření

 1. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 9

  1 Neotvírejte dveře otevřené kolem dětí. Pokud žijete s malými dětmi, chcete být opatrní při otevírání dveří. Dveře se mohly rychle otevřít a zavřít, pokud na ně dítě spadlo nebo na ně tlačilo. Mohlo by to způsobit zranění. Pokud potřebujete otevřít dveře, udělejte to pouze tehdy, když jsou vaše děti zajištěny jinde.
 2. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 10

  2 Zajistěte, aby se zvířata nedostala ven, pokud jsou dveře opřeny o otevřené. Pokud máte domácí mazlíčky, nenechávejte dveře otevřené, dokud na ně nedohlížíte. Větší pes mohl otevřít opřené dveře a uvolnit se. Než podepřete dveře mincí, nezapomeňte zajistit zvířata v jiné místnosti.
 3. Obrázek s názvem Držte dveře otevřené mincí Krok 11

  3 Na větší dveře použijte konvenční zarážku dveří nebo větší předměty. Těžší dveře bude nepravděpodobné, že budou otevřeny mincí. Síla těžkých dveří může snadno uvolnit zarážku na mince, dokonce i tu, která je pečlivě zalepena páskou. Pokud potřebujete otevřít větší dveře, použijte větší předmět, jako je židle nebo škvára. Dveřní zarážku si můžete také zakoupit v místním železářství. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • K otevření větších dveří lze použít golfový míček.
 • Pokud najdete dveřní klín nebo zátku, použijte místo toho.
 • Místo mince nechte přítele, aby vám otevřel dveře.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Jakkoli to může být pohodlné, mohlo by být nebezpečné a/nebo nezákonné otevřít požární dveře nebo ty, které se automaticky zavřou, když se zavřou. Mohlo by to ohrozit bezpečnost vaši i ostatních.
reklama

Populární Problémy

Sportovní agenti, kteří zastupují profesionální sportovce, považují svou práci za náročnou a finančně přínosnou. Mnoho lidí jde do terénu, protože milují sport a baví je vypracovávat nejlepší nabídky pro lidi, které zastupují. Může...Jak nosit džínové šaty. Džínové šaty jsou jedním z těch klasických šatních šatů, které nikdy nevyjdou z módy - a má to dobrý důvod. Je to jeden z nejvšestrannějších kousků, které můžete mít ve skříni, protože ...Zde je návod, jak sledovat nový vánoční film s Lea Michele, Same Time Next Christmas, online.Bitva mezi Colby Covingtonem a Robbie Lawlerem je v sobotu na titulcích UFC Newark. Zde je návod, jak sledovat všechny zápasy online bez kabelu.