Jak se naučit základy formuláře V

Forma V, známá také jako Way of the Krayt Dragon, nebo Perseverance Form, je jedním ze sedmi hlavních stylů boje se světelným mečem. Má dvě varianty: Shien se zaměřuje na průhyb výbuchem, zatímco Djem So se více zaměřuje na boj se světelným mečem. Forma V je odvozena ze Soresu (forma III), proto se doporučuje, abyste se před formou V naučili základy Soresu.

Metoda 1 ze 4: Základy

 1. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V Krok 1

  1 Naučte se princip protiútoku. Forma V je o přesměrování útoků vašich protivníků zpět na ně a o útoku ihned po bránění.
 2. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V Krok 2

  2 Rozhodněte se, zda byste měli studovat Djem-So nebo Shien. Shien je užitečnější pro boj s protivníky, kteří ovládají blastery, jako jsou droidi nebo lovci odměn. Djem-So se více zaměřuje na využití fyzické síly k ovládnutí duelu se světelným mečem. Mějte na paměti, že někteří Jediové se mračili na Djem-So, protože nejsou v souladu s kódem Jedi. reklama

Metoda 2 ze 4: Shien

 1. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V Krok 3

  1 Poznejte rozdíl mezi Shienem a Soresu . Shien je velmi podobný Soresu, protože používá podobné pohyby k odklonu šroubů blasterů. Hlavním rozdílem oproti Shienovi je však to, že šrouby blasteru jsou vychýleny takovým způsobem, že buď:
  • Vraťte se k osobě, která je vyhodila, a zasáhněte ji;
  • Zasáhnout jiného protivníka; nebo
  • Poškozujte životní prostředí způsobem, který je pro vašeho protivníka nevýhodný (např. Zničte převis a zakopejte jej pod hromadu suti)


 2. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V krok 4

  2 Zkuste při použití Shien použít obrácený úchop. To usnadňuje provádění velkých, rozsáhlých pohybů způsobem házení úderem. Někteří se však na tento styl mračí. Nakonec je jen na vás, jak se rozhodnete. reklama

Metoda 3 ze 4: Djem Takže

 1. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V krok 5

  1 Pomocí protiútoků narušte nepřítele. Pokud jste v defenzivě, po útoku zaútočte na protihráče. To by vám mělo pomoci dostat se do útoku. Poté použijte opakované silové útoky, abyste udrželi svého protivníka v defenzivě a porazili ho.
 2. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V, krok 6

  2 Jakmile jste v ofenzivě, použijte silné, silné útoky hrubou silou, abyste porazili svého protivníka. Djem-So je o ovládnutí duelu pomocí síly (vylepšené silou). Z tohoto důvodu se někteří z pacifističtějších Jedi na to mračili.
 3. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V, krok 7

  3 Použijte útok zvaný Falling Avalanche. Tento útok je pro Djem So speciální. Rukojeť je držena za hlavou, čepel směřuje dolů nebo dozadu. Světelný meč se poté otočí nahoru a přes hlavu a dolů na protivníka, a to takovou silou, jakou dokážete sebrat. Tento útok je velmi užitečný pro prolomení obrany protivníka.
 4. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V, krok 8

  4 Pomocí technik Soresu se pomozte bránit, dokud se nedostanete do protiútoku. reklama

Metoda 4 ze 4: Otevírací postoje

 1. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V, krok 9

  1 Shien: ostří je drženo nad hlavou, šikmo nahoru a dozadu. Dominantní noha je zadržována.
 2. Obrázek s názvem Naučte se základy formuláře V krok 10

  2 Djem Takže: čepel je držena nad hlavou, šikmo dozadu a dolů asi o 45 stupňů. To je také začátek postoje útoku Falling Avalanche. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Když používáte Djem So, stiskněte útok. Nepřestávejte, pokud nemusíte.
 • Nechť tě provází síla.
 • Nejlepší je prostudovat si každý bojový styl, takže i když jej nakonec nevyužijete sami, budete znát nejlepší způsob, jak se postavit proti někomu, kdo tento styl používá.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

V pondělí večer se sezóna 'Bakaláře' Matta Jamese blíží ke konci. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos finále.

Djokovičův postup bude Nadala znepokojovat v závodě o koncové světové místo č. 1.

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...