Mitrione vs Kharitonov Live Stream: Jak sledovat Bellator 215 online zdarma

Getty Matt Mitrione se setká se Sergejem Kharitonovem v hlavní události na Bellatoru 215.Těžká bitva mezi Mattem Mitrionem a Sergejem Kharitonovem bude v pátek večer titulkem Bellator 215 v Mohegan Sun Arena v Uncasville, Connecticut.

Ve Spojených státech začínají přípravné zápasy v 18:30. ET a nebudou vysílány v televizi, zatímco hlavní karta začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány v síti Paramount. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Mitrione vs Kharitonov a každý boj Bellator 215 prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Jak se dívat na Bellator 215 online

DAZN

Poznámka: Kromě toho, že máte všechny Bellator 215, bude DAZN jediným způsobem, jak sledovat MVP vs Daley a Bellator 216 v sobotu večer, takže toto je doporučená volba pro víkend bojů

Pro diváky ve Spojených státech, Kanadě, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Itálii, Brazílii a Japonsku, můžete sledovat každý zápas Bellatoru 215 - presilovky i hlavní kartu - naživo na DAZN .Přímo zde můžete zahájit bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete zápasy sledovat naživo na svém počítači prostřednictvím DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


TV Philo

Poznámka: Bellator 215 můžete sledovat tímto způsobem, ale PhiloTV nebude mít Bellator 216 v sobotu večerPokud se chcete jen dívat na hlavní boje o karty, Paramount Network je jedním ze 44 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Philo, což je nejlevnější ze všech streamovacích služeb OTT, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete hlavní kartu Bellator 215 sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporovaném iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.


Sling TV

Poznámka: Bellator 215 můžete sledovat tímto způsobem, ale Sling TV nebude mít Bellator 216 v sobotu večer

Paramount je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi obou balíčků , a hlavní kartu Bellator 215 pak můžete sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled Bellator 215

Austin Vanderford a Cody Jones otevřou hlavní kartu zápasem o váze 175 liber. Každý bojovník debutuje v Bellatoru.

26letému Jonesovi je v kariéře 6-2. Vanderford, manžel UFC slaměné váhy Paige VanZant, má 6-0.

V červenci překonal 28letý Angelo Trevino zadním nahým tlumivkou ve druhém kole zápasu Dana White’s Tuesday Night Contender Series, ale nebyla mu nabídnuta smlouva UFC.

Vanderford na toto vítězství navázal tím, že si razil cestu k 98sekundovému knockoutovému vítězství nad Edmilsonem Freitasem.

Měl jsem boj se sérií Contender a cítil jsem, že jsem měl dobrý výkon a udělal to, co řekli, že hledají, pokud jde o vzrušující boj a dosažení cíle, řekl Vanderford podle MMAjunkie . Věci se staly a já nedostal smlouvu. Ale mám pocit, že se všechno děje z nějakého důvodu, a to mě nastavilo. Dostal jsem tu chuť, ale teď jsem tady a miluji, kde jsem. Dostal jsem příležitost přijít do Bellatoru a nemohl jsem být více nadšený.

dlouhé tenisové šortky

Noc skončí zápasem těžké váhy mezi 40letým Mattem Mitrionem (13–6 let v kariéře) a 38letým Sergejem Kharitonovem (28–6).

Bude to velmi vzrušující boj, řekl Kharitonov MMAjunkie . Rus označil svého protivníka za jednoho z nejlepších bojovníků v Bellatoru, ale dodal, že slabou stránkou Mitrione je zápas.

Mitrione by s tímto hodnocením pravděpodobně souhlasil. Ve svém posledním zápase ho na podložce v Bellatoru 207 překonal Ryan Bader-nyní mistr divize-a ukončil tak sérii Mitrioneho čtyř bojů o vítězství.

Očividně jsem se tam nahoře dostal, ztratil jsem tohle, řekl pohmožděný Mitrione Instagramové video po porážce. Cítil jsem se, jako bych si uprostřed toho říkal: „Je to ideální čas na reklamu Snickers“, protože jsem 15 minut nikam nechodil. Ta matka - já na mě prostě jel jako na poníkovi, chlape. Je to skvělý zápasník. Nejsem. Využil toho a odvedl skvělou práci.

Skvělá práce, Badere. Křičel jsi na můj zadek. Nepřestal jsem. Nevypadal jsem moc dobře, ale nikdy jsem to nevzdal, takže můžu stále chodit domů ke svým dětem se vztyčenou hlavou.

Nezlomil jsem si nos. Trochu černé oko a nějaká rohož na mém čele, když jsem se pokusil odvrátit se od kouření. Ale to se stává, člověče. Ach, dobře. Děkuji za podporu. Omlouvám se. Nejsem jen velký zápasník. Je to způsob, jakým to funguje.


Populární Problémy

Základní myšlenkou swingového bowlingu je přimět kriketový míček, aby se při pohybu směrem k pálkaři švihl do strany. Nejdůležitějšími faktory, jak toho dosáhnout, jsou míra opotřebení míče, rychlost, jakou je míč zahnut, a ...

Dostat se a udržet se ve formě může být pro mnoho lidí obtížné. Existuje spousta informací, které vám říkají „perfektní“ dietu, rozvrh a cvičení pro zdravé tělo. Ale pravdou je, že starat se o sebe a ...

Na svém Nintendo Switch si můžete užít spoustu skvělých bezplatných her, bezplatných aplikací a her s bezplatnými ukázkami. S tolika hrami v dnešním e -shopu Nintendo může být jejich hledání trochu ošidné, dokud nevíte, kam ...

Jak odstranit odizolovaný šroub. Pokud váš šroubovák stále klouže proti hlavě šroubu, budete muset zvýšit tření nebo točivý moment. Existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak lépe uchopit šroub pomocí domácích materiálů. Budete...