Jak sledovat Disney Plus na iPadech

Streamujte Disney Plus hnedtipy na tenis

Shromáždili jste všechny svačiny, které můžete najít, nechali ztlumit světla a dali všem blízkým najevo, že budete na několik hodin zaneprázdněni.

Je čas Disney Plus a jste připraveni začít streamovat hodiny po hodinách nádherného obsahu Disney. Ale co když jste zapomněli zkontrolovat, zda je Disney+ dokonce kompatibilní s vaším Apple iPadem? Bylo by docela trapné, kdyby tomu tak nebylo, ale máte štěstí. Dokud je váš iPad připojen k WiFi nebo mobilní síti, můžete se vrátit k přípravě na noc nepřetržitého obsahu Disney.Kompatibilita je jen polovina boje. Nyní je čas stáhnout si aplikaci Disney Plus a založte si účet . I když nejste na tom s technologiemi nejlépe, jsme tu, abychom vám poskytli rychlý průvodce krok za krokem ke stažení Disney Plus. Chceme, abyste využívali streamovací službu Disney a užívali si řadu hraných a animovaných hraných filmů a televizních seriálů.

Jak stáhnout Disney Plus na Apple iPad

Univerzální vydání Disney+ bylo spuštěno na mnoha zařízeních - mezi nimi Apple iPad. Spolu s iPhony a Apple TV má váš iPad také přístup k nové streamovací službě Disney. Chcete vědět, jak si stáhnout Disney+ a začít svou cestu do knihovny fantastických filmů a bizarních televizních seriálů produkční společnosti? Pak pokračujte ve čtení, abyste zjistili, jak na to!

 1. 1. Zaregistrujte si svůj účet Disney+
 2. 2. Zapněte Apple iPad
 3. 3. Ujistěte se, že je připojen k WiFi nebo mobilní síti
 4. 4. Vyhledejte Obchod s aplikacemi na domovské obrazovce
 5. 5. Ujistěte se, že jste pod Karta Aplikace
 6. 6. Pokud se Disney+ na první obrazovce nezobrazuje, klikněte na Karta Hledat vpravo dole
 7. 7. Hledat Disney Plus
 8. 8. Klikněte na Dostat, pak Nainstalujte
 9. 9. V případě potřeby zadejte své Apple ID a heslo
 10. 10. Po stažení otevřete aplikaci Disney+
 11. 11. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů
 12. 12. Najděte jakoukoli show, kterou chcete streamovat
 13. 13. Klepněte na tuto show a potom klepněte na Hrát si knoflík

Je to jednoduchý proces, díky kterému si užijete stream obsahu Disney, nového i starého.Kdy se spustí Disney+ na Apple iPad

Váš Apple iPad by měl mít přístup k Disney+ 12. listopadu 2019 v 6:00 EST. Obchody s aplikacemi mohou na propagaci nové aplikace Disney+ vyžadovat více času, takže se mohou během dne zobrazit o něco později. Jakmile si jej však stáhnete, budete připraveni ponořit se do obrovské řady obsahu společnosti Disney.

Evropští diváci si bohužel budou muset na stahování a přístup k Disney+počkat do 31. března 2020.

Kolik bude Disney Plus stát na iPadech?

Stejně jako většina těchto typů streamovacích aplikací dostupných v App Store bude Disney Plus zdarma ke stažení . Budete si však muset zakoupit předplatné Disney Plus buď za 6,99 $/měsíc, nebo 69,99 $/rok. Existuje také a Balíček Disney Plus k dispozici, který přidává Hulu a ESPN+ za celkem 12,99 $/měsíc, stejně jako 7denní bezplatná zkušební verze .Poté, co se přihlásíte k odběru služby Disney Plus, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace Disney Plus na svém zařízení Android a začnete streamovat.


Jak stahovat pořady ke sledování později

Jedna věc, kterou na Disney Plus milujeme, je, že si můžete stáhnout své oblíbené filmy nebo pořady a podívat se na ně později. To znamená, že pokud stahujete věci hned, nebudete muset streamovat později a můžete si stahovat pořady, které budete sledovat, až nebudete mít připojení k internetu.

To znamená, že si můžete stahovat pořady přímo do iPadu a mít je k dispozici na svém zařízení, místo abyste museli používat připojení k internetu pokaždé, když je chcete sledovat.

Toho je dobré využít, pokud si chcete své pořady stáhnout hned teď (když jste děti nehrají nebo nepoužíváte internet) a podívat se na ně později.

Chcete -li to provést, přejděte na libovolnou show, kterou chcete stáhnout, a vedle tlačítka Přehrát najdete ikonu šipky stahování. Klikněte na tuto ikonu a váš obsah se začne stahovat. Má kruhový ukazatel průběhu, takže si to hlídejte, než plánujete odebrat zařízení z internetového připojení. Před opuštěním domu se ujistěte, že je zcela staženo!

Streamujte Disney Plus hned


Populární Problémy

Denní show s Trevorem Noahem bude v úterý vysílat speciální volební noc 2020. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Psi jsou důležitou součástí mnoha rodin, které poskytují spoustu lásky a radosti. Také potřebují hodně lásky a radosti, což je důležité pro jejich zdraví a štěstí. (V161555_b01). 15. září 2020. Psi touží po pozornosti a ...

Bývalá hráčka Mary Carillo věří, že ztráta roku by mohla být pro Rogera Federera nákladná na konci jeho kariéry. Carillo upozornil, že Federerovy dvojčata o vítězství ve Wimbledonu a olympijském zlatu jsou prozatím pozastaveny.

Jak vyrobit vafle s příchutí slaniny. Nemůžete se rozhodnout mezi snídaní s vaflemi nebo slaninou? Proč dělat kompromisy, když se vaše slanina může setkat s vaflemi a připravit si mimořádně chutnou pochoutku? Vše, co budete potřebovat, jsou ingredience pro tradiční vafle ...

Organizátoři IPTL se od roku 2016 potýkají s odporem kvůli své neochotě platit příspěvky produkční posádce.