Živá krmiva a časový rozvrh „Celebrity Big Brother“ pro finálový týden 2019

Program Celebrity Big Brother 2019

Foto: Monty Brinton © 2018 CBS Broadcasting, Inc. Všechna práva vyhrazena Big Brother: Celebrity Edition Host Julie Chen Na snímku v sezóně 2 House.

Finálový týden 2. sezóny Celebrity Big Brother začíná dnes večer, což znamená, že se plán pořadu stále mění, stejně jako plán živých přenosů. Níže si přečtěte zbývající časy představení, jak sledovat živé přenosy online a další podrobnosti níže.


CELEBRITY BIG BROTHER 2019 ROZVRH A ČAS: 12. epizoda se koná dnes večer, 11. února 2019, od 9 do 22 hodin ET/PT a 20:00 CT. Finálová epizoda, která je epizodou 13, se má vysílat ve středu 13. února 2019. Finálová epizoda má dvě hodiny a trvá od 9 do 23 hodin. ET/PT a 8 - 22 hodin CT.

TV KANÁL CBB2019: Jako vždy, Celebrity Big Brother vysílá v síti CBS. Přesné číslo kanálu ve vaší oblasti si ověřte u svého místního poskytovatele televize (tj. Xfinity, FIOS atd.).

wii tenis

ŽIVÉ KRMIVA CELEBRITY BIG BROTHER 2019: Pokud byste chtěli sledovat show nebo živé kanály online, zde je několik možností pro živé vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš zaregistrujte se na CBS All Access Amazon Channel , který je dodáván také se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete show sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo ji můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

Tato služba vám poskytuje úplný přístup do knihovny CBS na vyžádání, která obsahuje exkluzivní služby CBS All Access, jako je tato.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

CELEBRITY BIG BROTHER 2019 ZBYTKY: Nejnověji byli ve dvouhodinové epizodě show z domu CBB zvoleni Tom Green a Natalie Eva Marie. Když Green odešel, Tamar Braxton oslavoval, zatímco ostatní ho chválili za to, že je divoký konkurent. Tím zbyli Ricky Williams, Lolo Jones, Dina Lohan, Kandi Burruss a Tamar Braxton jako zbývající soutěžící.

tenis hra za hrou

Poté, co byl Tom Green vyloučen ze hry, promluvil s Průvod o svých zkušenostech v pořadu a řekl, že se v domě snažíte bavit. Rád svoji roli v pořadu ‚předvádím‘. Viděl jsi, že jsem se v noci v domě hodně bavil a dělal komediální dovádění. Myšlenka být paranoidní postavou byla trochu představení. Když jsem se rozhodl, že chci projít po domě a pohovořit s každým, abych zjistil, kdo má moc, byl to pro mě zábavný způsob interakce s každým. Myslel jsem, že by to byla legrační věc. Věc, která je opravdu zajímavá - a je těžké ji pochopit, pokud jste nebyli v konkurenčním prostředí, jako je dům, kde jste byli tak dlouho zavřeni - je, že jsou všichni na hraně.

Pokračoval: Všichni jsou tam trochu vyděšení. Nemyslím si, že jsem to zohlednil, když jsem chtěl s každým mluvit o síle. Říkal jsem si: „Ach, to bude legrace! Hrajeme hru. Někdo má magickou moc; to bude zábavná věc. ‘Neuvědomil jsem si docela dobře, že mě lidé nekopou, abych se jich zeptal na sílu.


Populární Problémy

Rory McIlroy a Brooks Koepka vedou titul v poli na Arnold Palmer Invitational 2020. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu.

Jak Pallof Press. Lis Pallof je úžasné cvičení, jak se dostat do formy a zvýšit sílu jádra. Základní tisk Pallof je zábavný a snadný. Stačí vytáhnout odporový pás do středu těla. Natáhněte ruce před sebe, ...

Jak změřit délku rukávu muže. Každý muž potřebuje znát míry rukávů, aby si mohl koupit novou společenskou košili nebo si nechat ušít na míru. Trvá jen pár minut, než pomocí přítele a flexibilního ...

Jak zjistit, zda se dívka chce líbat. Vědět, zda někdo bude vnímavý k polibku, může být zdrojem docela velké úzkosti, ale nemusí. Pokud víte, na co si dát pozor při něčí konverzaci a řeči těla, ...

Club America a Cruz Azul se setkávají ve druhé etapě finále Liga MX. Zde je návod, jak sledovat hru online ve Spojených státech.

Jak odstranit tekutý obvaz. Tekutý obvaz je lepidlo, které lze použít k uzavření drobné povrchové rány (například tržné rány nebo odřeniny), aby byla čistá a zastavila minimální krvácení. Jak naznačuje název, tekuté obvazy ...