Jak se dívat na Stargirl Season 2 online zdarma

CW 'Summer School: Chapter Three'-Na snímku (L-R): Anjelika Washington jako Dr. Mid-Nite, Cameron Gellman jako Hourman, Luke Wilson jako Pat Dugan, Yvette Monreal jako Wildcat a Brec Bassinger jako StargirlHitová nová superhrdinská série Stargirl je zpět se svou druhou sezónou v úterý 10. srpna ve 20 hodin. ET/PT na CW.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat nové epizody streamování Stargirl online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

stolní tenis kyvadlo sloužit

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Stargirl můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete další dny sledovat další epizody v aplikaci nebo na webu CW.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. CW (živé na vybraných trzích) je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:červené vysoké tenisky

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Stargirl můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete další dny sledovat další epizody v aplikaci nebo na webu CW.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Stargirl můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete další dny sledovat další epizody v aplikaci nebo na webu CW.


Ukázka ze 2. série „Stargirl“Hrát si

Hvězdná hvězda DC | Rozšířený přívěs 2. řady | CW DC's Stargirl má premiéru v úterý 10. srpna. Streamujte další den zdarma pouze na CW! PŘIHLÁŠENÍ: go.cwtv.com/YTSubscribe O DC's Stargirl: DC’s Stargirl následuje středoškolačku Courtney Whitmore, když inspiruje nepravděpodobnou skupinu mladých hrdinů, aby zastavili padouchy minulosti. Toto nové drama znovu představí hvězdnou dívku DC a úplně první tým superhrdinů,… 2021-07-26T18: 19: 21Z

Když jsme naposledy viděli Courtney Whitmore (Brec Bassinger) a její kohorty superhrdinů, Mid-nite (Henry Thomas) zachránil Pat (Luke Wilson) a Justin (Mark Ashworth) a Sportsmaster (Neil Hopkins) a Tigress (Joy Osmanski) byli poraženi v střetnutí mezi Justice Society of America (JSA) a Injustice Society of America (ISA). V celé akci Cindy (Meg DeLacy) zabila Dračího krále (Nelson Lee), Wildcat (Brian Stapf) zabil Brainwave (Christopher James Baker) a Mike (Trae Romano) zabil rampouch (Neil Jackson). Rodina Whitemore-Duganů později slavila svátky s JSA, ale velkým cliffhangerem bylo, že Pat hledal muž, který se prohlašoval za Sylvestera Pembertona (Joel McHale).

Když se Stargirl vrátí, Courtney Whitmore (Brec Bassinger) a její nevlastní otec Pat Dugan (Luke Wilson) vedou nepravděpodobnou skupinu mladých hrdinů, aby převzali dědictví prvního superhrdinského týmu DC, Justice Society of America. V napínavé druhé sezóně se Courtney a její přátelé postaví jednomu z nejděsivějších protivníků v mytologii DC - temné entitě korupce známé jako Eclipso, podle tiskové zprávy The CW.

stolní tenis sloužit tipy

V rozhovoru s Entertainment Weekly, showrunner a tvůrce Geoff Johns řekl, že show bude v této sezóně strašidelná.

V této sezóně se více zaměřujeme na věci, které mě inspirovaly, když jsem byl dítě, jako 'Lost Boys' nebo 'Nightmare on Elm Street,' řekl Johns a dodal: Eclipso je úžasná postava pro ty, kteří nevědí, že ze 60. let a on je spíše démonickou silou ve stejném duchu jako Freddy Krueger nebo Pennywise, a aby děti a dospělí v této sezóně čelili něčemu podobnému, něčemu, co se jim dostává do hlavy a snaží se odhalit jejich strachy a jejich lítost a jejich vinu a použít to proti nim a zjistit, zda tito hrdinové dokážou vstát a zastavit to, všechno to bylo o temnotě vs.

Premiérová epizoda má název Letní škola: Kapitola první a její popis zní: S letní přestávkou za rohem Pat navrhuje, aby si rodina vzala dovolenou; Beth (Anjelika Washington) narazí na velké tajemství, které před ní její rodiče tajili; Rick (Cameron Gellman) tajně sleduje Solomona Grundyho (který se objeví prostřednictvím CGI) poté, co měl podezření, že může být stále v této oblasti.

Druhá epizoda se jmenuje Letní škola: Druhá kapitola a bude vysílána 17. srpna. Její popis zní: Stále hledá zlo v Blue Valley, Courtney začne být podezřelá poté, co se v domě Duganů objeví neočekávaný návštěvník; Barbara (Amy Smart) a Pat se znepokojí po návštěvě tajemného sběratele starožitností; Cindy uvádí svůj plán do pohybu.

obrázky badmintonového kurtu

Epizoda tři se jmenuje Letní škola: Kapitola třetí. Vysílá se 24. srpna a jeho popis zní: Poté, co Mike okusil superhrdinský život, prosí Pata, aby ho nechal připojit se k týmu; poté, co JSA hledal pomoc u Thunderbolta (Jim Gaffigan), připravil se na konfrontaci s The Shade (Jonathan Cake).

Hvězdná dívka vysílá úterý ve 20 hodin. ET/PT na CW.


Populární Problémy

Jak se zbavit stresových koulí na krku. Stresová koule je lékařsky známá jako myofasciální spouštěcí bod. Jedná se o specifické oblasti, kde byly svaly vystaveny trvalému stresu, který může způsobit rozvoj stresových koulí. Tyto...

Kardinálové jsou nádherný druh, který můžete vidět na svém dvoře, zejména v zimě, když jejich jasně červená barva tak pěkně kontrastuje s bílým sněhem. Pokud žijete ve východní části Severní Ameriky a na svém dvoře nevidíte dostatek kardinálů, ...