Jak olíznout loket

Ne každý si může olíznout loket. Pokud jste však byli obdařeni obzvláště krátkou paží, v kombinaci s neobvykle dlouhým jazykem vám osvojení správné techniky dosahování může pomoci uskutečnit tento údajně nemožný úkol. Další informace najdete v kroku 1.

Metoda 1 ze 3: Provedení kolenního ohybu

 1. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Krok 1

  1 Buďte jemní a zahřejte se nejprve několika úseky. Získejte své krk uvolněte jemným otáčením několikrát kolem sebe a natáhněte ramena otáčením kolem těla.
  • Otočte krk pětkrát po směru hodinových ručiček a poté proti směru hodinových ručiček, abyste si jednoduše natáhli krk.
  • Omotejte každou paži kolem těla, jako byste se objímali. Druhou paží ji držte na místě po dobu 15, poté opakujte s druhou paží.


 2. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Krok 2

  2 Pravou ruku natáhněte rovně s dlaní naplocho. Uvolněte ramena a ruku. Nezaťahujte pěst.
 3. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Krok 3

  3 Rameno stáhněte co nejvíce dozadu, aby lopatka trčela. Představte si někoho, kdo tlačí na konečky prstů a tlačí paži rovně dozadu. Trochu uvolněte rameno.
 4. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Krok 4

  4 Omotejte si paži kolem brady. Přesuňte paži přes tělo tak daleko, jak to jen půjde, a přitáhněte si loket co nejblíže k ústům.
 5. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Krok 5

  5 Zatlačte/zatáhněte paži dozadu. Toto je složitá část a může způsobit určité nepohodlí. Levou rukou veďte zpět pravou paži, přičemž ramena držte co nejvíce vzadu.
 6. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 6

  6 Jeřáb krk dopředu. Natáhněte krk dopředu, bradu ven, jak jen můžete. Zkuste na to myslet, jako byste se chytali za loket bradou. To vám pomůže dostat se z vašeho úseku co nejdál.
 7. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 7

  7 Vyplazte jazyk tak daleko, jak to půjde. Pokud na to máte správnou stavbu, měli byste být schopni v této poloze natáhnout jazyk k lokti.
  • Pokud se v tomto okamžiku nemůžete dotknout jazyka loktem, přestaňte. Tento úsek dostane váš loket co nejblíže k vašim ústům. Pokud nemůžete, je to proto, že vaše paže je příliš dlouhá a žádné protahování to neuskuteční. Neriskujte přílišné prodloužení ramene tím, že ho budete prudce trhat.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vleže

 1. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 8

  1 Lehněte si na břicho s rukama před obličejem. Udělejte jako váš superman létání a natáhněte ruce.
  • Obecně je to dobrý úsek pro vaše paže a při tomto pokusu uvolněte ramena.
 2. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 9

  2 Ohněte pravou nebo levou paži tak, aby vaše předloktí bylo pevně přitlačeno na bicepsy. Předstírejte, že jste padouch ve starém filmu a zakrýváte si obličej pláštěm. Omotejte paži a snažte se dotknout druhé lopatky.
 3. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 10

  3 Přitáhněte si paži blíže k obličeji a bradu opřete o předloktí. Netahejte příliš silně, jinak riskujete nadměrné prodloužení ramene. Vytáhněte však paži dozadu, dokud to pohodlně půjde.
 4. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 11

  4 Vyplazujte jazyk ven a dolů. Opět nebojujte. Pokud jste na to stavěni, měli byste z této polohy dosáhnout lokte se správnou délkou jazyka a stavbou paže. reklama

Metoda 3 ze 3: Strečink a další triky

 1. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 12

  1 Proveďte protahování jazyka, abyste se pokusili prodloužit jazyk. Nezaručuje to, že si můžete prodloužit jazyk, ale existuje několik osvědčených technik, které posilují svaly vašeho jazyka, díky čemuž je silnější a možná i větší.
  • Stiskněte špičku jazyka za dolními předními zuby a sklopte střední a zadní část jazyka dopředu. Usmívejte se v této poloze a natáhněte jazyk. Pokuste se uvolnit místo v zadní části úst a v krku, aby se váš jazyk snadno pohyboval, pomalu se valil a pomalu relaxoval zpět.
 2. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 13

  2 Natáhněte ramena. Vytvořte si rutinu protažení ramen, která vám bude vyhovovat, budujte sílu a flexibilitu lopatek. Pokud máte těsné svaly, nebudete toho schopni, i když má vaše paže správnou délku a máte jazyk Gene Simmons.
  • Přesuňte paži přes hlavu a jedno zápěstí položte na temeno hlavy. Druhou rukou uchopte loket a táhněte směrem k opačné straně. Držte tuto pozici jemně, dokud nepočítáte 15 a poté střídejte paže.
  • Sevřete ruce za záda a lokty pomalu a opakovaně narovnejte. V této poloze buďte jemní a jděte pomalu. Zkuste sadu 20.
 3. Obrázek s názvem Lick Your Elbow Step 14

  3 Zhluboka se nadechněte. Vezmete -li si velkou plicnici, zvedne se vám bránice a umožní vám dále natáhnout krk a usnadní olizování lokte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč lidé chtějí vědět, jak to udělat? Jedním z důvodů může být skutečnost, že popkultura říká, že olíznout si loket je fyzicky nemožné, a rádi by jim dokázali, že se mýlí. Dalším důvodem může být to, že lízání loktů způsobí skvělý párty trik.
 • Otázka Mohu to udělat, ale bolí to. Jak mohu zajistit, aby to nebolelo? Protahujte se a cvičte často! Bolest úplně nezmizí, ale protahování ji může snížit.
 • Otázka Je nemožné olíznout si loket? Ne, je to možné. Musíte však být flexibilní. K dosažení tohoto cíle vám pomůže každodenní protahování.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Netahejte loket násilím blíže; pokud cítíte jakoukoli bolest, pravděpodobně byste měli přestat. Můžeš si vykloubit ruku. Váš jazyk se po tomto cvičení cítí přetížený, to je normální, krátce po tom se zastaví.
 • Nezatěžujte loket.
reklama

Populární Problémy

V úterý večer má NBC premiéru „Rada otců“. Zde je návod, jak sledovat novou show online, pokud nemáte kabel.

Získejte přehled o tom, jak sledovat nový televizní pořad Amazon Prime „Good Omens“ online prostřednictvím živého vysílání.

The Trendsetters: Top 10 ikonických módních momentů na tenisovém kurtu

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní bublinové hry Rockets vs Mavs online, pokud nemáte kabel nebo nemáte ESPN.

Trophy Rush je režim v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, který vám umožní získat trofeje, díly pro přizpůsobení a zlato. Chcete -li se naučit hrát tento režim, přečtěte si tento článek. V nabídce hry přejděte na položku „Hry a další“. Tam jděte do ...

Jak snížit bolest kotníku při běhu. Trochu otravná bolest kotníku je docela běžná, pokud rádi hodně běháte, ale to neznamená, že musíte vynechat rutinní cvičení. Je důležité jít na to, dokud bolest neustoupí, ...