Jak vyrobit paličky Marimba

Snadný a levný způsob výroby paliček marimba. Je to stejná technika, kterou používá většina společností, které vyrábějí směšně drahé ručně balené paličky.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Krok 1

  1 Rozřízněte hmoždinky na délku přibližně 14'-17 '. Zajistěte, aby byly řezány na přesně stejnou velikost.
 2. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Krok 2

  2 Jeden konec nůžek zastrčte do otvoru v kuličkovém knoflíku a otáčejte jím, abyste oholili vnitřek, dokud nebude otvor dostatečně velký, aby do něj hmoždinka pohodlně zapadla.
 3. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Krok 3

  3 Ujistěte se, že hmoždinka sklouzne asi o půl palce do knoflíku koule. Vyjměte ji, vložte do otvoru několik kapek lepidla na dřevo a zatlačte hmoždinku zpět dovnitř. Kolem základny kuličkového knoflíku můžete dát trochu lepidla, abyste jej zajistili.
 4. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 4

  4 Omotejte pár gumiček kolem paličky. (Pro extra odraz a větší paličku. Není to extrémně nutné)
 5. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Krok 5

  5 Kolem spodní části gumového jádra přivažte hřebíčkový závěs. Ponechte asi 3 palce příze navíc pro šití dna.
 6. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 6

  6 Paličku omotejte jednou kolem hřídele (přes hřebíčkový závěs) a poté ji OTEVŘETE NAD jádrem. (NADOBĚ, Představte si jádro paličky jako glóbus se severním pólem nahoře a jižním pólem, kde je vložena hůlková palička. Nakreslete pomocí nití „Prime Meridian“ „zeměkoule“. NE rovník.)
 7. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 7

  7 Otočte kolem hřídele a vytvořte kolmý „hlavní poledník“ k prvnímu, který jste vytvořili v předchozím kroku. (Při pohledu na paličku shora by mělo být X)
 8. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 8

  8 Znovu otočte kolem hřídele a podle předchozích 2 kroků vytvořte další X. Tento X by měl být 45stupňový obrat ve srovnání s prvním X. Nyní shora by měl mít rád 4 čáry protínající se uprostřed. Něco jako pizza koláč s 8 plátky.
 9. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 9

  9 V horní části paličky by měla být malá vsuvka, kde se čáry překrývají. Začněte balit NAD paličku mírně mimo střed. Při příchodu zahákněte přízi těsně kolem bradavky, NE přímo na ni.
 10. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 10

  10 Pokračujte v balení stejným způsobem a počítejte, kolikrát jste jej zabalili. (Pamatujte, že ne přímo na průsečík prvních 4 zábalů, které vytvořily „vzor vypadající na pizzu“ nebo „překrývající se vzor X“) Můžete zabalit kdekoli od 100 do 275 zábalů. Tvrdost paličky závisí na typu příze, jádru a množství ovinutí. Zkuste to občas, abyste zjistili, zda je to zvuk, který chcete. Buďte však opatrní, protože by se to mohlo rozplést.
 11. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 11

  jedenáct Až budete hotovi s počtem požadovaných obalů, nahoře by měl být malý otvor. Nechte asi 3 palce volnosti a přízi ustřihněte. Konec příze navlékněte do jehly.
 12. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 12

  12 S jehlou sešijte horní část paličky. (Chcete -li to udělat, pomyslete na koblihu. Představte si, že byste koblihu omotali přízí. Středem zatáhněte zespodu a udělejte to znovu.) Pokud použijete dostatečně silnou přízi, tato technika by mohla vyplnit díru.
 13. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 13

  13 Tento vzorec pevně opakujte. Ve chvíli, kdy již není vůle, ustřihněte přízi a veškerá zbývající vůle by měla být zastrčena do otvoru nahoře a lze ji pevně přilepit.
 14. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 14

  14 Stejnou technikou „šišky“ sešijte spodní kroužek tak, aby na začátku zůstaly 3 palce volného prostoru. Pokud se palička někdy uvolní ze dna, rychle ji přepněte. Pokud se ukáže hřebíčkový závěs a vůle bude příliš dlouhá, palička by se mohla rozmotat.
 15. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 15

  patnáct Opakujte kroky před tím znovu, abyste vytvořili identickou druhou paličku. Zabalte přízi stejně často, abyste získali co nejbližší zvuk.
 16. Obrázek s názvem Make Marimba Mallets Step 16

  16 Hmoždinky vybruste na přesně stejnou délku a vyhlaďte dno, pokud je můžete použít v úchopu na 4 paličky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Která příze je pro jejich výrobu nejtrvanlivější (vlna, bavlna, akryl, polypropylen, polyester nebo jiné)? DŘEVO DŘEVO Nejlepší odpověď Každý z těchto materiálů je vhodný pro paličky marimba, v závislosti na technice, kterou používáte. Pro silné paličky s dlouhou životností se doporučuje akrylát.
 • Otázka Fungovaly by jen dětské skákací míče? Také mě neuvěřitelně zmátly pokyny k balení a nemohl jsem jim rozumět. Existují nějaká videa pro vysvětlení? DŘEVO DŘEVO Nejlepší odpovídač Hračka může fungovat, pokud je guma dostatečně tvrdá a dostatečně odolná, aby na marimbě vytvářela příjemný zvuk. Na YouTube je mnoho návodů, které ukazují, jak balit paličky.
 • Otázka Fungovaly by tenisové míčky? Mohl bys to zkusit! Myslím, že tenisové míčky jsou větší, než po čem tento článek hovoří, takže pravděpodobně budete muset upravit tloušťku hmoždinky, aby byla podepřena.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud neradi používáte lepidlo na textilie, můžete také ušít horní a spodní část. Pořiďte si zakřivené šicí jehly a začněte procházet otvory a ven asi 3 mm od vrcholu. Poté našijte prsten asi 1 cm od vrcholu smyčkou kolem 4 nebo 5 pramenů najednou. totéž udělejte se dnem. Tato metoda je účinnější než použití lepidla, ale je obtížnější.
 • Vyzkoušejte přízi, než si ji koupíte. Musí to být silné.
 • Vyhněte se hmoždinkám s prasklinami nebo uzly.
 • Hmoždinky a kuličkové knoflíky lze získat v obchodech s řemesly a na místech, jako je Walmart nebo AC Moore.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Buďte opatrní s jehlami a jinými špičatými předměty. Nejen pro paličky marimba, ale obecně.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • 5/16 'dřevěné hmoždinky.
 • 1 1/4 'kulové knoflíky.
 • Gumičky.
 • Lepidlo na drevo.
 • Příze nebo šňůra.
 • Lepidlo na textil.
 • Smirkový papír.
 • Nůžky.
 • Jehla s dostatečně velkým otvorem pro přízi.

Populární Problémy

Buffalo se po velké výhře v DePaul vrací domů, aby v sobotu nastoupilo do armády. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Dospívající senzace Carlos Alcaraz vyhrál v neděli svůj první titul ATP, když porazil Richarda Gasqueta a zvedl Plava Laguna Croatia Open v Umagu.

Alabamský basketbal hraje ve středu večer Samford. Zde je návod, jak hru sledovat.

Zde je návod, jak sledovat nedělní zápas Lakers vs Pelicans online bez kabelu, ať už jste v Los Angeles, New Orleans nebo mimo trh.

Zde je návod, jak sledovat novou sérii Showtime „On Becoming a God in Central Florida“ online bez kabelu.