Citát dne: Daniil Medveděv se ptá 36letého Novaka Djokoviče: 'Co tady pořád děláš?'

Nasazený hráč č. 3 byl milostivý v porážce a na stadionu Arthura Ashe přiměl diváky na stadionu Arthura Ashe v oku s veselým proslovem druhého hráče na US Open.profesionální tenisová výsledková tabulka

Po podlehl Novaku Djokovičovi v dalším grandslamovém finále si Daniil Medveděv položil stejnou otázku, kterou si často kladou mnozí srbskí poražení soupeři: Kdy už ten chlap odejde do důchodu?

36letý muž nejeví žádné známky zpomalení a poté získal svůj čtvrtý titul na US Open — rekordní 24. grandslamová koruna všech dob — rozhodně k tomu také nemá důvod, zvláště teď, když se také chystá znovu získat světovou jedničku na ATP Tour v Pondělí.Medveděv, který se ucházel o svůj druhý grandslamový titul a chystal se uvolněte semena č. 1 a č. 2 na stejném turnaji byl milostivý v porážce – a přiměl diváky na stadionu Arthura Ashe v oku s veselým proslovem na druhém místě.

Když byl Medveděv požádán, aby se podělil o svůj názor na vítěze US Open 2023, měl jen jednu otázku:

DANIIL MEDVEDĚV: Chci říct, nejdřív se chci zeptat Nováka: ‚Co tady pořád děláš?!‘ No tak!Vtipy [stranou], to je, co, naše třetí finále? A možná ne poslední, doufám – myslím tím, že pravděpodobně budete v mnoha dalších!

Nevím, kdy plánujete trochu zpomalit? Ale gratuluji vám a vašemu týmu, myslím, 24? Mám pocit, že nemám špatnou kariéru a mám 20 titulů; máte 24 grandslamů. Páni.

Takže ano, gratuluji vám a vašemu týmu. Jste úžasní.Semen č. 3 také zakřičel na svou manželku Dariu, když jeho porážka zkazila jejich výroční noc:

„Byl jsem tady před dvěma lety, když jsem vyhrál, a řekl jsem si: Jaký skvělý dárek k výročí pro mou ženu! Dneska je to pěkná sračka,“ dodal, když kamery zachytily Dariin ironický úsměv z Medveděvovy hráčské lóže. „Je to legrační, protože dny se obvykle mění, ale dnes je neděle opět naše výročí.

„Myslel jsem si, no tak! Udělej to ještě jednou! Ano… to se nestalo.'

'Mám pocit, že nemám špatnou kariéru a mám 20 titulů; vy máte 24 grandslamů. Páni,' řekl Medveděv Djokovičovi po jejich finále US Open.

rick and morty sezóna 4 epizoda 4 zdarma

Po zápase se šampion z roku 2021 Medveděv projevil zamyšleně, když přemítal o svých „politováních“ během porážky 6-3, 7-6 (5), 6-3 – jeho druhé grandslamové finálové prohry s Djokovičem po Australian Open 2021.

'Ach, lituji, určitě.' Měl vyhrát [druhý set]. Měl jsem to vyhrát, ale tenis někdy není tak snadný,“ přiznal a zdůraznil svou záhadnou volbu jít na střelu křížem krážem v nastaveném čase místo zásahu do otevřeného kurtu: „Mám dvě možnosti a vybral jsem si špatný.'

'Mnoho lítosti, ale zároveň 24 dalších finalistů... mnohem více kluků lituje toho, že s ním hráli ve finále Slamu,' dodal s úsměvem.

Populární Problémy

Novak Djokovič a Pablo Carreno Busta se v neděli setkají ve čtvrtém kole US Open v New Yorku. Novak Djokovic vede vzájemný zápas mezi oběma hráči 3: 0.

Stát se sportovním hráčem se může zdát jednoduché, což je, když budete postupovat podle několika jednoduchých kroků. Jak se vůbec dozvíte, že jste nahoře, když jste nikdy nebyli dole a vzhlédli? ~ Dog the Bounty Hunter Není konec ', dokud není konec ~ Yogi Berra I ...

Váš průvodce streamováním Twitches online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Rafael Nadal postoupil do třetího kola po pětisetovém maratónském zápase proti Timu Smyczkovi na Australian Open.

Jak zorganizovat firemní zázemí. Podnikový ústup může být jen změnou prostředí, které potřebujete k dokončení věcí, vyřešení celopodnikového problému nebo jen k získání nové perspektivy. Firemní zázemí spojuje podnikání s trochou zábavy, ...

Jak udržovat potraviny čerstvé na pikniku nebo večírku. Pikniky jsou oblíbenými rodinami a lidmi, kteří si užívají zábavu venku. Pokud si ale nedáte pozor na to, jak jídlo balíte, vaříte a připravujete, spustíte ...