Jak sledovat hry 76ers online bez kabelu 2019

Sledujte hry 76ers online

Getty

Po neuspokojivém postupu z play -off před rokem si Philadelphia 76ers v offseason vyzvedla některé klíčové kousky a zdálo se, že je připravena vyzvat k získání titulu v roce 2020.

Hry 76ers se letos budou odehrávat buď na NBC Sports Philadelphia (místně vysílané pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi), NBA TV (celostátně vysílané), ESPN (celostátně vysílané), TNT (národní) nebo ABC (celostátně vysílané).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry 76ers naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících streamovaných živých televizních přenosů bez kabelu služby:

Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

76ers Kanály v ceně : NBC Sports Philadelphia (vybrané trhy), ESPN, TNT, ABC (vybrané trhy)

Cena : 44,99 $ za měsíc

NBC Sports Philadelphia, ESPN, TNT a ABC patří mezi Více než 60 živých televizních kanálů s Hulu With Live TV . NBA TV není zahrnuta, ale tyto hry budou také vysílány na NBC Sports Philadelphia, takže Hulu je nejlevnější možností pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi sledovat každou televizní hru 76ers online bez kabelu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her 76ers na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.

Pokud ABC ve vaší oblasti není zahrnuto, jsou tyto hry také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

76ers Kanály v ceně : NBC Sports Philadelphia (vybrané trhy), NBA TV, TNT

Cena : 54,99 $ za měsíc

NBC Sports Philadelphia, NBA TV a TNT jsou součástí Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu. ESPN a ABC nejsou zahrnuty, ale většina her ESPN bude také na NBC Sports Philadelphia a hry ABC lze sledovat zdarma bez kabelu na digitálních platformách ESPN, takže FuboTV zůstává fantastickou volbou pro diváky s pravděpodobným zájmem o koupi.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos her 76ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hry ABC jsou také na ESPN3 a lze je tedy zdarma sledovat na vašem počítači prostřednictvím webové stránky ESPN nebo na vašem streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Hry mimo trh: Amazon NBA League Pass

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Stojí 28,99 $ měsíčně nebo 199,00 $ za celou sezónu, ale mezi 22. říjnem a 29. říjnem můžete získat bezplatnou zkušební verzi.

Můžeš zaregistrujte se zde Amazon Prime a kanál NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos všech her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick , Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje několik různých cenových možností. Nabízejí průkaz pro jeden tým (17,99 $ měsíčně nebo 119,99 $ za sezónu), průkaz pro celý tým (28,99 $ měsíčně nebo 199,99 $ za sezónu) nebo průkaz pro celý tým bez komerčního využití (39,99 $ za měsíc nebo 249,99 $ za sezóna).

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her mimo trh na svém počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Ukázka sezóny Philadelphia 76ers 2019

Trvalým obrazem minulé sezóny pro Philadelphii je velký muž Joel Embiid, který míří do tunelu se slzami v očích jen chvíli poté, co sezóna Sixers skončila zázračným výstřelem Kawhi Leonarda.

S touto bodavou pamětí sloužící jako motivace Embiid míří do sezóny v nejlepší formě své kariéry a v offseason shodil 20 liber.

Věděl jsem, že musím být v lepší formě, řekl Embiid. To znamená, že jsem musel udělat lepší práci. Nemůžete koučovat nemoc, nemůžete jít a onemocnět. Jediné, co mohu udělat, je ujistit se, že dělám správnou věc a jím správné věci. Jen se snažím dělat to, co umím nejlépe.

Další hvězda Sixers, Ben Simmons, byl tvrdý také v tělocvičně, ale s jiným zaměřením. Bývalý celkový výběr č. 1 začal pracovat na své skokové střele v offseason, což bylo velmi potřebným doplňkem jeho hry. Ve dvou sezónách měl 0 na 17 z 3-bodového dosahu a soupeři ho často vyzvali, aby střílel zvenčí.

Není to tak, že bych to nemusel dělat. Je to něco, na čem pracuji a zlepšuji se jako hráč. Všichni pracují na tom, aby se zlepšovali. A to je jen moje hra. Jsem si jist, že říkám, že nejsem velký střelec. Zlepšuji se však. Ale je to hra, je to pět lidí na hřišti, řekl Simmons. Chybí mi něco, v čem nejsem tak skvělý, ale v jiných oblastech jsem velmi skvělý. Běhám po podlaze stejně dobře jako kdokoli, jsem fyzický, můžu odrazit míč. Jsem strážce 6 stop-10 bodů, dokážu hlídat 1 až 5. [Skokan] je jen jedna věc, která přichází do mé hry, což mě těší, miluji se zlepšovat. Miluji trávit čas v posilovně a budovat si to sebevědomí.

dobrá raketa na stolní tenis

Existuje také několik nových přírůstků. Když Philly poslala Jimmyho Butlera do Miami na znamení a obchod, dostali na oplátku strážného ostré střelby Joshe Richardsona. Tým také odklonil velkého muže Al Horforda od Bostonu, posílil jejich soupisku a oslabil soupeře.

V minulé sezóně měl Boston s Bostonem průměrně 13,6 bodu, 6,7 doskoku a 4,2 asistence, ale bude to impozantní obranná přítomnost. Embiid je sám o sobě solidní obrannou přítomností, ale některé tipy veteránů od Horforda, pětinásobného All-Star, by mu mohly pomoci posunout jeho hru na další úroveň.

Budeme si povídat, ale bude v pořádku, řekl Horford. Když se podíváte na řádek statistik, dělá si jen své. Jsem tu, abych mu pomohl, a jsem tu, abych pomohl týmu.

Celková výhra 76ers je stanovena na 54,5, což je druhé nejvyšší v NBA za Milwaukee Bucks.


Populární Problémy

Argentina a Kolumbie se v sobotu setkají v obrovské bitvě Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.

Jak uniknout fyzickému nebo sexuálnímu útoku. Nikdo by neměl projít fyzickým nebo sexuálním útokem, ale naučit se před ním chránit vám může pomoci cítit se bezpečněji a silněji. Zůstaňte v klidu, identifikujte varovné signály a odolávejte ...

Okouzlení dámy je prvním krokem k navázání vztahu nebo schůzce. Pokud chcete dámu okouzlit, musíte ji přimět, aby se cítila výjimečně, nebrat se příliš vážně a relaxovat, zatímco si ji získáváte. Všechno je to o pohledu ...

Taylor Swift vydává v pátek své sedmé studiové album. Zde se dozvíte, jak streamovat a stahovat.

Hráč narozený ve Švédsku se na turnaji, který se konal v roce 2013, přiznal k ovlivňování výsledků zápasů.

Ať už žijete na trhu nebo mimo trh, máme pro vás několik různých způsobů, jak v roce 2021 sledovat hry Patriots online bez kabelu.