Roland Garros 2021: Aryna Sabalenka vs Ana Konjuh náhled, head-to-head & prediction

Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (3) Aryna Sabalenka vs (Q) Ana Konjuh

Datum: 30. května 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

kde mohu zdarma sledovat survivor

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

suché tenisky v sušičce

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP


Aryna Sabalenka vs Ana Konjuh náhled

Třetí nasazená Aryna Sabalenka se v neděli utká s chorvatskou kvalifikantkou Ana Konjuhovou, o místo ve druhém kole Roland Garros 2021 se bude hrát.

Sabalenka míří do Roland Garros na základě několika působivých výsledků. Poté, co Bělorus zahájil rok titulem v Abú Zabí na tvrdém hřišti, pokračoval ve velkolepém zvládnutí hlíny. Její vůbec první titul na červené špíně v Madridu a druhé místo ve Stuttgartu z ní udělaly jednu z největších uchazeček o titul v Paříži.

Běloruska, která je v současné době na špičkové pozici č. 4 v kariéře, bude chtít přenést dynamiku, kterou si během sezóny vybudovala, do toho, co by mohlo být složitým otvírákem v Paříži.

Ana Konjuh

Ana Konjuh

bodování tenisu ve čtyřhře

Po boji se zraněními se Ana Konjuh postupně propracovává zpět do žebříčku. Bývalá juniorská světová jednička, úžasný talent se v roce 2017 dostala do top 20 světového žebříčku, než jí kariéru vykolejily zranění. Nyní po třiadvaceti operacích loktů a vypadnutí z první tisícovky je 23letý odhodlaný dohnat ztracený čas.

Vzhledem k tomu, že letos prohrál v posledním kole kvalifikace na Australian Open, Konjuh postoupil do čtvrtého kola Miami Open, čtvrtfinále v Istanbulu a finále do Bělehradu.

Světová jednička 144 přenesla tuto formu do Majorcolu, aby zaznamenala tři vítězství v kvalifikaci, aniž by upustila set a zahájila vzrušující setkání v prvním kole s formální Sabalenkou.

Aryna Sabalenka vs Ana Konjuh head-to-head

Aryna Sabalenka a Ana Konjuh se na turné nikdy předtím nezkřížily, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Aryna Sabalenka vs Ana Konjuh

Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka

nákup badmintonových raket

Aryna Sabalenka má po antukové sezóně oblíbenou výhru v tomto zápase. Útočí na míč a předvedla výrazné zlepšení pohybu na červené hlíně.

pravidla podávání rakety

Tvrdě bijící Běloruska se naučila ovládat svoji agresi a omezit chyby na minimum, což přineslo bohaté odměny.

Přestože má Sabalenka na své straně hybnost, musí si dávat na Ana Konjuha pozor. Chorvat používá celou plochu kurtu k vytvoření pohádkových úhlů, které drží její protivníky na nohou. Konjuh také neváhá spěchat dopředu a dokončit body v síti, pokud získá krátký míč, což znamená, že Sabalenka bude muset udržovat hloubku svých střel po celý zápas.

Konjuhovo podání je však její achillovou patou a Sabalenka se bude snažit vydělávat. Ve finálovém kole kvalifikace proti Rebecce Sramkové Chorvat vykašlal na sedm dvojchyb. Rovněž přistála pouhých 47% svých prvních podání, což by mohlo být problematické proti nemilosrdnému vraceči, jako je Sabalenka.

Konjuh má palebnou sílu, aby natáhla Sabalenku, ale bude muset uklidit svůj čin a zůstat v průběhu zápasu solidní.

Předpověď: Aryna Sabalenka vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se zbavit vyrážky mezi nohama. Odřená kůže se může zdát jako menší problém. Ale když se vám oděv otírá o kůži delší dobu, odření může způsobit větší problémy. Většina vyrážek mezi nohama je ...

Tým basketbalu USA se v pondělí večer utká se Španělskem ve olympijském čtvrtfinále. Zde je návod, jak můžete hru sledovat online zdarma naživo.

K ohýbání plechu se nejčastěji používají drahé nástroje na ohýbání plechu, nazývané brzdy, ale tento úkol můžete také dokončit bez něj. Ruční ohýbání plechu je zvládnutelný úkol, pokud je kus plechu malý a ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o ceně UFC 237 PPV a speciálním balíčku, který můžete získat prostřednictvím ESPN+.

Japonsko vyprodukovalo velké množství skvělých tenistů včetně Nishikori a Osaky; tady je pohled na devět nejlepších z nich.

Zde je návod, jak sledovat Chiefs vs Seahawks online bez kabelu