Jak vyrobit hvězdicový chléb Nutella

Vytváření lahodné pouště může být tak těžké, protože jste v pokušení sníst to, než produkt skutečně dokončíte. Udělejte si tento test trpělivost a dovednosti, abyste si mohli vychutnat plátek lahodného chleba Nutella. Je to mnohem snazší, než to zní, a i když nejste specialista v kuchyni, určitě přimějete své přátele slintat, když uvidí, jaký chutný chléb jste udělali. Slouží 5-9


Ingredience

 • Jeden (1) jar Nutella nebo jiná lísková pomazánka
 • Těsto ( Pizza , Brioche , rohlík (D.I.Y atd.), Stejně jako vše, co potřebujete k vytvoření těsta
 • Mouka (na posypání)
 • Bílky


Věci, které budete potřebovat

 • Trouba
 • Voskový papír
 • Pohár
 • Talíř
 • Pekáč

Část 1 ze 2: Vytvoření tvaru

 1. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 1

  1 Vypracujte těsto . Můžete použít a recept na briošku , těsto v konzervě nebo a mix na pizzu . Postupujte podle pokynů na obalu nebo receptu.
 2. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 2

  2 Na povrch, na kterém pracujete, vysypte mouku. Tohle bude aby se těsto nelepilo , a výrazně vám usnadní práci. Dávejte pozor, abyste nedostali mouku všude!
 3. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 3

  3 Vezměte hrudku těsta a nakrájejte ji na polovinu, pak na polovinu znovu. Oddělte tyto kousky a položte tři stranou, jeden před sebe.
 4. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 4

  4 Jeden kus vyválejte, dokud nebude rovný , pak vezměte talíř a nakrájejte kolem něj, abyste vytvořili kruhový kus těsta. Pokud děláte obří hvězdný chléb, použijte středně velký talíř. To samé udělejte s ostatními kousky. Použijte stejný talíř.
 5. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 5

  5 Zahřejte svou Nutellu nebo jinou pomazánku vložením do misky s horkou vodou. Můžete také některé vyndat do misky a v bezpečné misce dát na 10 sekund do mikrovlnné trouby (v závislosti na vaší mikrovlnné troubě).
 6. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 6

  6 Vezměte jeden z kruhových kusů a potřete ho Nutellou. Samozřejmě můžete použít komerčně dostupnou lžíci Nutella, ale nůž bude fungovat stejně dobře, ne -li lépe.
 7. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 7

  7 Na něj položte další kruhový kus a na něj rozetřete více Nutelly. Tento postup opakujte, dokud nespotřebujete všechny své figurky. Můžete zkusit mít více vrstev, ale čtyři fungují nejlépe. Opatrně ho přendejte na plech.
 8. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 8

  8 Vezměte šálek, položte jej doprostřed vrstev a rozdělte části nepokryté šálkem na šestnáctiny. Nejprve jej rozdělte na čtvrtiny (1/4), poté rozdělte každý na polovinu (1/8), poté každý z nich rozdělte na polovinu (1/16).
 9. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 9

  9 Odstraňte sklo, vezměte každý kus a jednou ho otočte. Spojte každý kus s druhým a otočte jeden ve směru hodinových ručiček a druhý proti směru hodinových ručiček. Okraje mírně vyrovnejte. Vidíte, že se to teď začíná rýsovat.
 10. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 10

  10 Přitiskněte konce párů k sobě. Jděte kolem, vezměte páry, které jsou zkroucené opačně, a přilepte konce k sobě.
 11. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 11

  jedenáct Dokončení vytváření tvaru. reklama

Část 2 ze 2: Vaření a stravování

 1. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 12

  1 Předehřejte si troubu při 360 ° F (180 ° C). Podle pokynů na troubě ji zahřejte, dokud nebude dostatečně teplá.
 2. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 13

  2 Potřete světlou vrstvu bílků . Pomocí štětce, houbičky nebo jiného rozmetadla naneste velmi tenkou vrstvu bílků.
 3. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 14

  3 Vložte do trouby asi na 15 minut. Když je hezky zlatý, vyndejte ho.
 4. Obrázek s názvem Make Nutella Star Bread Krok 15

  4 Odlomte kousky hvězdy. Tento recept je skvělý pro sdílení a může sloužit 5-9 lidem. reklama

Udělali jste tento recept?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Přidejte více/méně Nutelly podle svého vkusu.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Angina je bolest na hrudi, ke které dochází, když vaše srdce nedostane dostatek okysličené krve. Je to také velmi vážný varovný signál, že vám hrozí infarkt. Pokud vás bolí na hrudi, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a promluvte ...

„The Clark Sisters: The First Ladies of Gospel“, nový film od Lifetime, má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy kriket West Indies vs Bangladesh online online ve Spojených státech.

Wimbledonský šampion ve čtyřhře Robert Farah tvrdil, že je nevinný, ale do doby slyšení dopingového testu byl dočasně pozastaven.

Jak zapnout titulky na YouTube. Tento wikiHow vás naučí, jak zapnout titulky u videa na YouTube pomocí počítače, telefonu nebo tabletu. Některá videa na YouTube obsahují oficiální titulky přidané komunitou nebo automaticky přeložené titulky nebo ...