Jak přimět pero zmizet

Každý byl v určitém okamžiku ohromen kouzelnickým trikem! Pokud jste jedním z nich a chcete být „in“ v několika jednoduchých krocích, vězte, že ke spuštění nepotřebujete složitou magickou sadu. Magic je o šikovnosti ruky a rozptýlení, i když děláte něco tak jednoduchého, jako je zmizení pera. Stačí trocha praxe, trpělivosti a trocha přípravné práce, abyste ohromili své přátele zábavným trikem, kterým se můžete pochlubit kdykoli a kdekoli.

Metoda 1 ze 2: Překlopení pera

 1. Obrázek s názvem Make a Pen Disappear Krok 1

  1 Noste tmavou košili s dlouhým rukávem. Rukávy jsou nutné ke skrytí pera (tj. Aby „zmizelo“). Ujistěte se, že jsou rukávy volné (ne zúžené na zápěstí) a že nemají knoflíky ani nic jiného, ​​co by mohlo zachytit pero. Tmavá barva vám nedovolí rozsvítit se v rukávu, takže pokud někdo požádá, abyste ji viděli, pero zůstane skryto ve stínech.
  • K maskování použijte tmavě zbarvené pero (jako černé nebo tmavě modré).
  • Předstírejte, že si vytáhnete rukávy, abyste neverbálně sdělili, že pro tento trik nejsou potřeba.


 2. Obrázek s názvem Make a Pen Disappear Krok 2

  2 Pero uchopte na obou koncích palci, ukazováčkem a prostředníčkem. Držte pero levým i pravým prstem na obou koncích pera. Dlaně směřujte vzhůru a mírně dovnitř směrem k sobě, prostředním a ukazováčkem v úhlu skloněném dovnitř.
  • Udržujte lokty v úhlu 90 stupňů, aby se vaše publikum dívalo na vaše ruce mírně dolů. To umožní vašim prstům skrýt pero uprostřed iluze.
 3. Obrázek s názvem Make a Pen Disappear Krok 3

  3 Zatlačte na pero pravým prostředníkem. Pomocí palce na levé ruce můžete čelit tlaku, který vyvíjíte pravým prostředním prstem, a pomocí pera vytvoříte rychlý pohyb švihnutím. Procvičte si držení pera a vyvíjení tohoto mírného tlaku, abyste se připravili na rychlý pohyb švihnutím.
 4. 4 Švihněte perem naplocho proti dlani. Pravým prostředníčkem rychle na pero zatlačte (čím více protitlaku palcem, tím rychleji pero „zmizí“). Prsty a dlaní udržujte kontrolu nad perem, které leží naplocho na dlani a zápěstí. Po švihnutí mějte ruce volné pěsti s dlaněmi dolů. Bude to chtít trochu cviku, takže buďte trpěliví!
  • Pomocí pravého palce a ukazováčku skryjte pero shora.
 5. 5 Mírně zvedněte ruce a zatlačte pero do rukávu. Ukazováčkem trochu zatlačte a zvedněte ruce, aby pero lépe padlo z rukávu. Jen je nezvedejte příliš vysoko do vzduchu, jinak to bude vypadat podezřele! Pokud má pero klip, ujistěte se, že konec víčka začíná v levé ruce, aby se sponka nezachytila ​​o váš rukáv.
 6. 6 Odtáhněte ruce od sebe do volných pěst směřujících dovnitř. Poté, co budete pohybem švihnout dolů (a pero je bezpečně v rukávu), lehce odtáhněte ruce od sebe do volných pěst. Dejte své růžičky na trochu dramatický vkus.
 7. 7 Otevřete ruce dlaní nahoru. To bude ta část, kdy obecenstvo mrká a snaží se zjistit, kam to šlo, takže cvičte, dokud vaše pohyby rukou nejsou extrémně plynulé. Kvůli showmanství se snažte vypadat stejně zmateně a překvapeně jako oni.
  • Pokud máte pocit, že je pero příliš blízko okraje rukávu (nebo pokud není úplně dovnitř), zvedněte ruce nahoru a poté vytáhněte rukávy až k loktům jeden po druhém, uchopte pero skrz látku a zajistěte jej váš pravý rukáv.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Použití elastického pásku

 1. 1 Připojte pojistný kolík a pero pružným páskem. Vyberte si gumičku ze silného materiálu a ustřihněte ji na délku, která je zhruba poloviční než vaše předloktí. Použijte tužku, která má odnímatelnou čepičku, a vypíchněte do ní díru, abyste mohli jeden konec gumičky protáhnout jedním otvorem a druhým ven.
 2. 2 Připevněte pojistný kolík dovnitř pravého rukávu nad loket. Zajistěte pojistný kolík dostatečně vysoko nad loktem, abyste z pružného pásu získali dobrou napínací pružinu. Pokud ho podtáhnete, pero vám nevycvakne rukáv tak rychle. Přetáhněte ji a kapela se může zlomit.
  • Ujistěte se, že je váš rukáv dostatečně volný, aby pero mohlo letět nahoru, aniž by se něčeho chytilo.
 3. 3 Uchopte kryt pera prsty na stejné straně jako špendlík. Palcem a ukazováčkem uchopte víčko. Pokud je napnuté pouzdro na levé straně, uchopte víčko prsty levé ruky (a naopak pro pravé). Zabalte prsty do volných pěstí, abyste skryli gumičku, která povede podél vaší dlaně, nahoru po paži a k ​​zavíracímu kolíku. Druhou stranu pera volně uchopte palcem a ukazováčky na druhé ruce.
  • Nezapomeňte si připravit svůj zmanipulovaný svetr a nechat pero odpočinout v rukávu, abyste ho mohli snadno vytáhnout (před trikem), zatímco nikdo nevěnuje pozornost.
 4. Obrázek s názvem Make a Pen Disappear Krok 11

  4 Vyjměte pero z víčka, abyste ukázali, že je to „normální“ pero. To je klíčové pro oklamání a odradení publika od předpokladu, že jste pero zfalšovali. Při odvíjení pera držte víčko pevně mezi palcem a indexem, aby byla guma skrytá. Požádejte někoho, aby také psal perem, aby dále přesvědčil publikum, že je to úplně normální pero.
 5. 5 Uvolněte víčko a sepněte ruce. Trochu natáhněte paže, abyste na pás napnuli a zvýšili rychlost, s jakou vám pero půjde po rukávu. Když čepici pustíte, rychle sepněte ruce, jako by to „zmizelo“.
  • Vydržte až do vydání předváděním pera, lehkým poskakováním rukou nebo slovy „jedna, dvě…“, než rychle spojíte prsty k sobě.
 6. Obrázek s názvem Make a Pen Disappear Krok 13

  6 Oddělte ruce dlaněmi dolů a roztáhněte prsty. To dodá vaší iluzi nějaký finální nádech. Ihned poté si vyhrňte rukávy (strčením pera a gumičky dále nahoru na paži), abyste uklidnili všechny přihlížející, kteří by si mohli myslet, že je v rukávu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu tento trik udělat s různými rekvizitami? Pokud jsou dostatečně malé, ano.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vždy se snažte sladit barvu pera s barvou vašeho svetru.
 • Nikdy nezveřejňujte svá tajemství!
 • Procvičte si plynulé pohyby, než to někomu předvedete.
 • Při provádění triku nespěchejte-mějte dobrou stavbu a dokončete kvůli předvádění. Jedinou rychlou věcí při provádění triku by měl být pohyb, který provedete, když pero „zmizí“.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při překlápění pera buďte opatrní, protože by se při prvním cvičení mohl odlepit na stranu.
reklama

Populární Problémy

Pět nejlepších tenisových párů

Jak vyrobit bílou broskvovou drobenku. Tento drobeček se vyrábí s použitím mírně sladší a méně kyselé chuti bílých broskví. Jedná se o jednoduchý pokrm z broskví, který je posypán křupavou polevou. Chuť v křupavém je jemná a ...

Jak udělat basketbalové hřiště. Když chcete hrát basketbal, může to být nepohodlné, ale musíte hrát v posilovně nebo v rekreačním středisku a hrát na plném hřišti. Pokud si chcete procvičit basketbalové dovednosti nebo si jen zahrát hru doma, stavíte ...

Drcené pepře lze použít při vaření různých druhů masa. Po rozdrcení pepře zkuste použít koření na kuřecí, krůtí nebo hovězí maso. Nalijte pepř do hromádky uprostřed prkénka.

Jak uvařit kávu. Existuje mnoho způsobů, jak kávu připravit, ale existuje několik triků, které můžete použít k přípravě opravdu dobrého šálku kávy v kávovaru. Pokud nemáte po ruce kávovar, nebojte se; kávu si stále můžete vychutnat ...