Australian Open 2020: Nick Kyrgios si za partnerku smíšené čtyřhry vybral Amandu Anisimovou

Nick Kyrgios byl nedávno součástí akce Rally for Relief

Nick Kyrgios byl nedávno součástí akce Rally for Relief

Jaký je příběh?

Australská tenisová hvězda Nick Kyrgios se spojí s osmnáctiletou americkou tenistkou Amandou Anisimovou na akci smíšené čtyřhry na Australian Open 2020. 24letý hráč se poprvé od Australian Open 2016 zúčastní soutěže Major smíšené čtyřhry.

Pozadí

Kyrgios byl jedním z nejdiskutovanějších tenistů díky svému stylu hry a kontroverzím, kterých byl součástí. Svět č. 26 zahájilo nové desetiletí pozitivním způsobem, protože jeho duchovní akce Rally for Relief mu přinesla chválu ze všech koutů světa.

Bývalý čtvrtfinalista Australian Open Kyrgios se pokusí zlepšit svůj rekord v kategorii smíšené čtyřhry, když bude týmy s Anisimovou.

Srdcem věci

Jak informoval australský tenisový expert Jedd Zetzer, místní hvězda, Kyrgios vstoupí do turnaje smíšené čtyřhry s Amandou Anisimovou. Americká tenisová hvězda se zúčastnila turnaje ve smíšené čtyřhře na US Open 2017 a 2018, nicméně při obou příležitostech odešla v prvním kole.

Kyrgios vstoupil ve své kariéře do sekce smíšené čtyřhry čtyř velkých společností. V roce 2015 se dostal do druhého kola Wimbledonu a US Open, ale nikdy neprošel prvním kolem prvního grandslamu roku.

Australan a američtí tenisté se stali přáteli v poslední fázi roku 2019 a také je bylo vidět, jak spolu cvičí v Miami.Co bude dál?

Bude zajímavé sledovat, kam až tento australsko-americký pár dosáhne na Australian Open 2020. Indičtí tenisoví fanoušci by se těšili na vystoupení Rohana Bopanny a Sani Mirzy, kteří spolu budou párovat poprvé od olympiády v Riu 2016.


Sledujte Sportskeeda a získejte vše Rozpis Australian Open 2020 Výsledky Australian Open 2020, nejnovější zprávy a aktualizace.

Populární Problémy

Zjistěte, které aspekty vaší tenisové rakety mohou přispívat k loktům tenisu nebo golfistů a jaké změny můžete zvážit, abyste zmírnili příznaky.

Jak se zbavit dny v těhotenství. Dna během těhotenství není běžná, ale stává se. Dna může způsobit příznaky jako otok a bolest v kloubech, obvykle na palci u nohy. Bohužel většina léků na dnu nemá ...

Ve středu večer má premiéru sezóna 37 seriálu „The Challenge“ s názvem „Spies, Lies & Allies“. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu online.

Praskání těsných boků může být velmi uspokojivé, a pokud to neděláte příliš často, je to obecně bezpečné. Jednoduché podlahové úseky obecně dělají trik. Pokud to však nefunguje, sedací kyčelní rotátor nebo stojaté zákruty mohou dát ...

Moonbase 8 má premiéru v neděli na Showtime. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Williams je v současné době v sedmém měsíci těhotenství se svým prvním dítětem.