Jak sledovat online hru Raiders vs Seahawks bez kabelu

Jak se dívat na hru Raiders vs Seahawks online

Getty GLENDALE, ARIZONA - 15. SRPNA: Široký přijímač Rico Gafford #10 týmu Oakland Raiders slaví bodování na 53 yardovém touchdownovém recepci proti Arizona Cardinals během první poloviny preseason hry NFL na State Farm Stadium 15. srpna 2019 v Glendale , Arizona. (Foto: Christian Petersen/Getty Images)Jak se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, Oakland Raiders se ve čtvrtek vydávají na cestu Seattle Seahawks na CenturyLink Field.Výkop je ve 22 hodin ET. Zde je přehled toho, jak sledovat Raiders vs Seahawks online bez kabelu, přičemž možnosti přímého přenosu závisí na tom, kde bydlíte:Pokud je hra na vašem trhu

Nejprve budete chtít vědět, na jakém kanálu je hra. Je to na Fox v San Francisku/Oaklandu a Fox v Seattlu , a to bude buď na ABC, NBC, CBS, Fox, CW nebo MyTV v jiných městech.

Pokud pak nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos jednoho, některých nebo všech těchto kanálů (na vybraných trzích) na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících živých přenosů -Služby streamování televize:Fanoušci v Oaklandu, Seattlu a dalších vybraných trzích: FuboTVFox, NBC, CBS a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ) patří mezi Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Seahawks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.Fanoušci v Oaklandu, Seattlu a dalších vybraných trzích: Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox, NBC, CBS, ABC a CW (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Seahawks na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Fanoušci v Oaklandu, Seattlu a dalších vybraných trzích: PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox, NBC, CBS, ABC a MyTV (všechny žijí na vybraných trzích; zobrazit kanály ve vaší oblasti ).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Seahawks na vašem počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4), nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.


Pokud je hra mimo váš trh

Každou předsezónní hru NFL mimo trh můžete sledovat online prostřednictvím NFL Game Pass , který za sezónu stojí 99,99 $ (nebo můžete zaplatit čtyři splátky po 29,99 $).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi NFL Game Pass právě zde , a pokud je hra mimo váš trh, můžete Raiders vs Seahawks sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou předsezónní, pravidelnou a postseonovou hru NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Seahawks a každou další hru NFL na vašem počítači přes DAZN.com, nebo na vašem telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Raiders vs. Seahawks

Jak se preseason blíží ke svému poslednímu týdnu, většina týmů se dlouze a důkladně podívá na nejhlubší část svých hloubkových tabulek s 53člennými škrty v soupisce na obzoru. Málokdo, pokud vůbec nějaký startující, obvykle vidí pole ve finále předsezóny.

Většina týmů hraje pouze čtyři přípravné hry - výjimkou jsou dva týmy, které hrají výroční hru Síně slávy - v naději, že najdou rovnováhu mezi tím, jak zůstat ostří a vyhýbat se zraněním. Jak již bylo řečeno, v exhibičních hrách vždy dojde ke zranění, které zanechá týmy a fanoušky s hlavou v rukou.

Velká část předsezóny Raiders byla pohlcena dramatem obklopujícím nově získaného hvězdného přijímače Antonia Browna. Oakland, který před rokem skončil 4–12, se v březnu vyměnil za nespokojeného Pittsburghského lapače.

Brown nehrál v preseason díky některým omrzlým nohám a problému s používáním jeho staré helmy, která už není schválena ligou, ale v jednom okamžiku se říkalo, že je tak vážná, že zvažoval odchod do důchodu.

Brown se tento týden znovu dostal do titulků, když kritizoval svého bývalého rozehrávače Bena Roethlisbergera poté, co učinil nějaké komentáře ohledně svého bývalého přijímače číslo 1.

Roethlisberger řekl, že si přeje, aby nikdy nezavolal Browna po plivnutí na odposlech v minulé sezóně a řekl, že to zničilo jejich přátelství.

Brown odpověděl a řekl: Nikdy mi přátelé nemuseli stačit ... ... už mlč. Později tweet smazal.

ty trubková raketa

Na poli se Raiders snaží vyřešit svou startovní čáru, konkrétně na strážích. Jonathan Cooper, Jordan Devey, Denzelle Good a Lester Cotton jsou ve směsi, aby se hádali o startovní místa.

Na straně míče Seahawks byly věci výrazně méně dramatické. Seattle se však potýká se zraněním nováčka širokého přijímače D.K. Metcalf, který měl po druhé preseasonové hře Seattle menší operaci kolene. Jeho status 1. týdne je ve vzduchu.

Počkejme a uvidíme, jak se mu bude dařit, řekl Carroll. Já chci (on hrát) a on chce. Označil se za Wolverina, jako by se odrazil, takže to možná zvládne. Dnes právě běží, dělá to venku na trávníku. Tak uvidíme, co se stane. Je to opravdu jen hodnocení každý den. Teď se opravdu cítí docela pohodlně, nemá žádné otoky a tak dále, takže nemá překážky, které by se mohly ukázat. Záleží tedy na tom, jak to snáší.

Hlavní soutěž, kterou je třeba sledovat pro Seattle, bude na pozici quarterbacka, kde Geno Smith a Paxton Lynch bojují o záložní práci pro Russella Wilsona.

Seahawks otevírají svou pravidelnou sezónu doma proti Cincinnati Bengals 8. září. Raiders hostují Broncos v pondělí večer fotbal, aby zahájili kampaň 2019.


Populární Problémy

Zde jsme uvedli nápady na dárky, které budou vyhovovat fanouškům tenisu pro všechny věkové skupiny. .

Jak se připravit na horký den ve škole. Ať už jste student, který v horkém dni zamíří do školy, nebo učitel, který se snaží zchladit třídu, existuje mnoho způsobů, jak zahnat teplo. Pokud jste student, vezměte si s sebou vodu na ...

Novak Djokovič čelí testu NextGen na své cestě do finále na Cincinnati Masters, které se bude konat v New Yorku. Ve spodní polovině se Dominic Thiem potýká s kvalitními soupeři hned na začátku, zatímco Andy Murray se ve 2. kole mohl setkat se Zverevem.

Vzkvétají nebo se drolí sportovci pod tíhou srovnání? Analyzujeme.