Přímý přenos St. Louis vs Dallas XFL: Jak se dívat online bez kabelu

XFL Dallas Renegades vs St. Louis BattleHawks

Getty Quarterback Landry Jones povede Dallas Renegades při svém debutu proti St. Louis BattleHawks Sunday.

Dallas Renegades bude hostit St. Louis BattleHawks v Globe Life Park Sunday v prvním XFL show pro oba týmy.

Začátek hry je naplánován na 17:00. ET a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos St. Louis vs Dallas na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu :

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. A jako součást speciální pětileté dohody, kterou Sling nabízí do 11. února, první měsíc je pouze 5 $ (30 $ měsíčně poté):

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat St. Louis vs Dallas živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos St. Louis vs Dallas na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tablet Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

jak napravit bolest tenisového lokte

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos St. Louis vs Dallas na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled St. Louis BattleHawks vs Dallas Renegades

Bob Stoops, který strávil 18 sezón jako hlavní trenér Oklahoma Sooners, opustil univerzitu v roce 2017, aby strávil více času s rodinou. Sloužit jako hlavní trenér odpadlíků mu to dá a zároveň mu to umožní být součástí hry, kterou miluje. Sezóna XFL bude mít pouhých 10 her, což je jen jeden z mnoha rozdílů, které má liga ve srovnání s NFL.

Bývalý zadák Pittsburghu Steelers Landry Jones by měl začít pro odpadlíky a pravděpodobně se bude perfektně hodit pro Stoopse, který ho trénoval čtyři roky v Oklahomě. Na začátku ledna utrpěl Jones zranění kolena a stále se zotavuje, takže byl pro tuto hru uveden jako diskutabilní.

Objevily se také dva z nejlepších přijímačů Renegade, Jeff Badet a Jazz Ferguson Páteční hlášení o zranění , takže v tomto případě bude na co se dívat.

Jordan Ta’amu bude startovat na rozehrávce za St. Louis, zatímco bývalá volba do druhého kola Seattle Seahawks, Christine Michael, bude funkcí týmu. Michael byl v Seattlu v letech 2013-14 a znovu v letech 2015-16 a před příchodem na XFL také trávil čas s Cowboys, Packers a Colts. Ta'amu byl draftován poté, co měl dobrou sezónu v Ole Miss, kde dokončil sezónu 2018 druhý v SEK projíždějících yardů za Tua Tagovailoa.

natahování tenisek

Bývalý těsný konec NFL Jonathan Hayes je hlavním trenérem a generálním manažerem BattleHawks. Hayes byl dlouholetým trenérem Cincinnati Bengals v letech 2003-3018 a myslí si, že o této hře bude rozhodnuto hraním útočných i obranných linií.

Pravděpodobně nejdůležitější součástí každého fotbalového týmu je jeho hra v útočných a obranných řadách, Řekl Hayes . Způsob, jakým jdou, je způsob, jakým půjdeme my. Opravdu tomu věřím.

Toto bude čtvrtý a poslední zápas debutového víkendu XFL.


Populární Problémy

Jannik Sinner vtrhl do pátečního semifinále Citi Open 2021 v pátek s velitelskou výhrou 6: 4 a 6: 2 nad Američanem Stevem Johnsonem.

Pokud chcete být žralokem v bazénu nebo jen chcete na rande zapůsobit na svou dámu, pak první věc, kterou musíte vědět, je, jak správně držet tágo u bazénu. Pokud to neudržíte správně, můžete skončit odpálením míče mimo ...

Nový novoroční speciál „Doctor Who“ 2021 má název „Revoluce Daleků“. Zde je návod, jak můžete sledovat speciální online, pokud nemáte kabel.

V úterý večer má premiéru Dirty John Season 2, „Příběh Betty Broderickové“. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

'Mám takovou mentalitu, že si lidé na druhé příčky nepamatují.'

Ženský okruh ITF zasáhne tento týden Bombaj