Jak sledovat VCU vs Western Carolina Basketball 2020

Západní Karolína vs VCU hodinky

Getty Nah'Shon Hyland z VCU Rams

Western Carolina Catamounts (6-1) zamíří do střediska Stuart C. Siegel, kde se v úterý zúčastní VCU Rams (5-2).

dobré tenisové rakety
Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 19:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Západní Karolína vs VCU žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

volejbalový tenis

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Western Carolina vs VCU naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Western Carolina vs VCU Preview

Oba týmy vstupují do tohoto zápasu velmi dobře. Virginia Commonwealth má v průměru 74,6 bodů na zápas a tento víkend jde o vítězství 77-54 nad Old Dominion. Nah’Shon Hyland vedl VCU v bodování s 15 body a také hrál výbornou obranu, hru dokončil se třemi krádežemi. Po zápase hlavní trenér Rams Mike Rhoades připsal Hylandovu důvtip na hřišti.

jak hrát tenis sám

Měl spoustu krádeží, ale nešlo o krádeže, které právě předvedl neuvěřitelnou hru, Řekl Rhoades po sobotním zápase. Je to proto, že byl ve správné poloze - jak tomu říkáme, v dokonalé pozici. Při letu míčku se pokaždé, když se míč pohne, přesunete do perfektní polohy.

Hlavní trenér VCU také poznamenal, že Hyland je v současné době nedílnou součástí úspěchu jeho týmu. Abychom byli lepší, aby on byl lepší - aby měl před sebou tak světlou budoucnost - staňte se každý týden lepším defenzivním hráčem, řekl Rhoades. A pomůže to nám všem. A jsem na něj opravdu pyšný.

Spoluhráč Vince Williams, který k výhře přidal 11 bodů, souhlasí se svým hlavním trenérem a pro svého spoluhráče vidí velké věci před sebou. Celkově se mu daří dobře, řekl Williams o Hylandovi. A zdůrazňujeme, že jako vůdci musíme i nadále hrát obranu. Protože nás to evidentně odmění za urážku. A v přechodu.

Nastoupí proti týmu Catamounts, který v sobotu vyhraje vítězství 104: 98 po prodloužení nad North Carolina A&T. Západní Carolina měla ve hře dvou hráčů jádro ve dvouciferných číslech, přičemž tři bodovali 20+. Senior Matt Halvorsen nasbíral týmových 23 bodů, druhák Xavier Cork přidal dvojnásobek, zaznamenal 22 bodů a vytáhl 14 doskoků a strážný Mason Faulkner si připsal 20 bodů.

WCU staví neuvěřitelné 87,4 bodu na zápas , ale někdy byli také náchylní k obratu. Při výhře nad North Carolina A&T měli Catamounts 20 obratů - a průměrně přes 14 na zápas. Střílí 47,6 procenta z pole a 36,4 procenta z dálky, ale pokud se jim nadále nedaří starat se o míč, na ničem jiném nemusí záležet.


Populární Problémy

Packers a Ravens pokračují v předsezónní hře ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu na různých trzích.

Gonzaga a Michigan se v pátek setkají v šampionátu Battle 4 Atlantis. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Používání invalidního vozíku je v posledních 2 desetiletích na vzestupu. plný a ...

Porazit tenisově Rogera Federera je pro mnohé snem, stejně jako pro nejlepšího pákistánského hráče Aisam-ul-Haq Qureshiho. Pákistánec se však roky snažil najít ve své domovské zemi uznání jako tenista.

Federer předvedl obrovskou duševní sílu, aby vydržel tlak vyvíjený Nadalem. Proti Djokovicovi toho bude potřebovat víc.