Jak koupit UFC 243: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN Plus

Kupte si UFC 243

Getty

UFC 243 PPV můžete zakoupit prostřednictvím ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


Mistr střední váhy UFC Robert Whittaker a prozatímní šampion Israel Adesanya sjednotí titul v headlineru na UFC 243 v australském Melbourne.

Zatímco událost začíná místně v neděli, časné předkola (18:45 ET), předkola (20:00 ET) a hlavní karta (22:00 ET) budou mít ve Spojených státech normální sobotní časy.

Pokud si chcete objednat UFC 243 ke sledování bojů, zde si jej můžete zakoupit výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 243 PPV, který je právě v prodeji:


Jak objednat UFC 243 PPV

K nákupu UFC 243 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 243 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a pak budete moci sledovat kartu UFC 243 early prelims (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže)

Pokud již máte ESPN+ : UFC 243 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ . Dostanete také možnost speciální ceny balíčku, pokud si jednoduše chcete prodloužit své současné předplatné ESPN+ o rok a získat UFC 243 za celkem 79,98 $.


Kde sledovat UFC 243

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Whittaker vs Adesanya a hlavní kartu UFC 243.

prodej historických tenisových raket

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 243

Whittaker (20-4 v MMA, 11-2 v UFC) přichází z nejdelšího propouštění v kariéře-zápas s Adesanyou (17-0, 6-0) bude jeho prvním bojem za 484 dní.

Věřím v rzi, pokud neděláte určité věci, abyste se připravili na soutěž, řekl 28letý hráč v zářijovém konferenčním hovoru podle MMA feťák . Pokud vůbec nesoutěžíte, pokud jste vůbec nesoutěžili a nejste zvyklí na adrenalinovou skládku, nejste zvyklí na tlak, který s sebou soutěžení přináší, pak se tlak určitě dostane i na vás a na vás může váhat.

Soutěžil jsem v jiu-jitsu, soutěžil jsem v zápase, zápasil jsem způsoby, jak zvýšit tlak a cítit to. Existují způsoby, jak s tím bojovat. Také si myslím, že jakmile dosáhnete určité úrovně - vím, co mám dělat. Už jsem tam byl, cítil jsem ten tlak už předtím a vím, že v říjnu tam půjdu a udělám maximum.

Osmadvacetiletý Australan Whittaker si připsal prozatímní řemen střední váhy vítězstvím jednomyslného rozhodnutí nad Yoelem Romerem na UFC 213 v červenci 2017. Georges St-Pierre uvolnil titul v prosinci téhož roku a UFC povýšila Whittakera na nesporný šampion.

Měl obhájit opasek v zápase s Romerem na UFC 225 v červnu 2018, ale Romero minul váhu, čímž se jejich setkání stalo zápasem bez titulu. Whittaker ho stejně přemohl rozděleným rozhodnutím v nočním boji.

Whittaker od té doby nebojoval. V únoru vytáhl z obhajoby titulu proti Kelvinu Gastelumovi hodiny před UFC 234, aby podstoupil nouzovou situaci pro břišní kýlu a zkroucené a zhroucené střevo.

Podle MMA Junkie se cítím naprosto úžasně, řekl Whittaker. Po té nouzové operaci jsem si zdvojnásobil zdraví. Věnuji plnou pozornost tomu, jak se cítím, jak podávám výkon a jen celkovému zdraví. Na pozadí toho jsem zesílil.

Když byl Whittaker mimo hru, Adesanya získal prozatímní titul jednomyslným vítězstvím nad Gastelum v dubnu na UFC 236.

rozdíl mezi tenisovou a běžeckou obuví

Třicetiletý také vyrostl na Novém Zélandu poté, co se ve 13 letech přestěhoval s rodinou z Nigérie.

Pokud jde o prstenovou rzi, může říci, co musí říci, aby mu věřil, ale je rozdíl mezi bojem před 50 lidmi v nějaké hale a bojem před 60 000 lidmi na stadionu, řekl Adesanya MMA Boj . Byl jsem aktivní. Nemá. Já mám na své straně hybnost, on ne.

Je mi úplně jedno, jestli je jeho prsten zrezivělý nebo [ne] - stejně budu dělat to, co dělám. Nezáleží na tom, co přináší.Populární Problémy

Boise State a San Jose State se setkávají v sobotu na 2020 Mountain West Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Sestry Williamsové havarovaly ze čtyřhry

Khololwam Montsi, rostoucí mladík v mužské hře, nedávno hovořil o svých vzorech - včetně Rafaela Nadala. Khololwam Montsi je aktuálně na 13. místě v žebříčku ITF juniorů.

Zkoušeli jste někdy někoho nenápadně zaskočit, jen aby se otočili a zeptali se, proč děláte tolik hluku? Pokusili jste se někdy vyklouznout ze svého domu a byli jste chyceni, než jste vyšli předními dveřmi? ...

Váš průvodce streamováním Sister Act 2 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Světová šestka bude po zbytek roku profesionální tenis vynechat, ale zatím se tohoto sportu nevzdává.