Jak streamovat „Vzestup Skywalkera“ právě teď

streamovat vzestup skywalkera

Streamujte „Vzestup Skywalkera“ hned teď

George Lucas před dávnou, dávnou dobou v galaxii, která opravdu není tak daleko, představil filmové publikum Hvězdné války . Od svého vydání v roce 1977 se epická vesmírná opera rozrostla na franšízu videoher, akčních figurek, komiksů, románů a mnoha dalších. I o 38 let později série pokračovala novou trilogií filmů začínající na Síla se uvolnila . V roce 2019 tato trilogie a celá sága Skywalker skončila Vzestup Skywalkera .

Vzestup Skywalkera pokračuje v cestě Daisy Ridley’s Rey, která byla poprvé představena v roce Síla se uvolnila . Přidávají se k ní další nováčci ze série Finn, Poe Dameron a BB-8 na cestě za zastavením postavy kvazi Dartha Vadera, Kylo Rena a Prvního řádu. Mnoho prvků z původní trilogie se přeneslo do novější série filmů, ale Vzestup Skywalkera písaři, Chris Terrio a J. J. Abrams, vzali sérii zcela jiným směrem.

Hodinky Star Wars: Vzestup Skywalkera sledovat Abramovu vzrušující závěrečnou kapitolu ságy Skywalker.

Zde je návod, jak streamovat Star Wars: Vzestup Skywalkera právě teď:

Jak streamovat „Star Wars: The Rise of Skywalker“ právě teď

Ačkoli Vzestup Skywalkera nebude k dispozici na Disney+ do 4. května můžete stále streamovat Vzestup Skywalkera právě teď na Amazon Prime Video.

Pokud tedy nechcete čekat na vydání Disney+, h jak streamovat Vzestup Skywalkera právě teď:

  1. Sledujte tento odkaz (přenese vás na stránku filmu na Amazonu)
  2. Vyberte „Pronajmout HD za 3,99 $“ nebo „Koupit HD za 9,99 USD“
  3. Pokud máte, zadejte svůj 5místný Prime Video Pin
  4. Nyní můžete sledovat Vzestup Skywalkera ve vašem prohlížeči nebo na jakémkoli vašem zařízení, které má aplikaci Prime Video.

Poznámka: Na sledování filmu máte pouze 30 dní a sledování musíte dokončit do 48 hodin od stisknutí tlačítka přehrávání.

co je raketa

Streamujte „Vzestup Skywalkera“ hned teď

„The Rise of Skywalker“: Přehled

Datum vydání: 20. prosinec 2019
Tvůrci: Chris Terrio a J. J. Abrams
Ředitel: J. J. Abrams
V hlavních rolích: Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill a Carrie Fisher
Hodnocení: PG-13
Synopse:

Kapela odbojářů bojuje o život proti Prvnímu řádu, protože konflikt mezi Jedi a Sithy dospěje ke svému vzrušujícímu konci.

Jak dlouho je „Star Wars: The Rise of Skywalker“?

Vzestup Skywalkera má běh 142 minut.

Děj „Hvězdné války: Vzestup Skywalkera“

Rey, Finn a Poe se vrací v závěrečné kapitole ságy Skywalker. Zatímco první řád pokračuje v útoku na odpor, Rey pokračuje ve svém výcviku Jediů v boji proti konfliktní Kylo Ren. Jak se obě strany hádají o galaxii, z popelu času se však vynoří nečekaná hrozba, připravená realizovat smrtící plán na mnoho let. Když Rey čelí šokující pravdě za jejím rodem, musí překonat svůj osud a znovu obnovit pořádek Síly.

Obsazení filmu „Hvězdné války: Vzestup Skywalkera“

Vzestup Skywalkera robustní obsazení obsahuje sortiment postav nových i starých. Od té doby Síla se probouzí Hlavní pozornost však zůstala na několika vybraných hlavních protagonistech a antagonistech.

Daisy Ridley jako Rey

Daisy Ridley’s Rey se vrací jako hlavní hrdinka a je bývalým mrchožroutem bez známé linie. Po připojení k Odporu nakonec zjistí, že je Jedi. The Vzestup Skywalkera následuje Rey, jak se na svém místě s galaxií smiřuje a bojuje proti nově se objevujícím temným vlivům.

Adam Driver jako Kylo Ren / Ben Solo

Adam Driver se vrací jako Kylo Ren / Ben Solo, jediný syn Han Solo a Leia Organa. Kylo Ren pokračuje ve své snaze naplnit osud svého dědečka Dartha Vadera. Čím více se však blíží svému cíli, tím více se střetává ohledně toho, co považoval za správnou cestu.

John Boyega jako Finn

Bývalý stormtrooper FN-2187, Finn se připojil k odporu po setkání s Reyem Síla se probouzí . Po ústupu z Prvního řádu si Finn dal za cíl svrhnout darebné síly, které ho připravily o většinu života.

Oscar Isaac jako Poe Dameron

Horkohlavý stíhací pilot X-wing Poe Dameron bojuje za Odboj, ale často jde vlastní cestou. Jeho unáhlená povaha ho občas staví do rozporu s generálkou Leiou Organou, ačkoli začíná chápat jeho roli v boji proti Prvnímu řádu.

Mark Hamil jako Luke Skywalker

Luke Skywalker se vrací v omezené roli jako Reyův mentor. Poté, co se stal jedním s Force in Poslední Jedi “Luke pokračuje ve vedení Rey, zvláště když se z trosek zničené Hvězdy smrti vynoří zlá přítomnost

Carrie Fisher jako Leia Organa

Generál odporu, vdova po Han Solovi a matka Bena Sola, dvojice Skywalkerů i nadále vede boj proti Prvnímu řádu. Carrie Fisher zemřela v roce 2016, než začalo natáčení The Vzestup Skywalkera . Její role byla repurposed a nevydané záběry z Síla se probouzí byl použit k tomu, aby ji přidal The Vzestup Skywalkera .

Písně a soundtrack „Star Wars: The Rise of Skywalker“

John Williams se vrátil, aby složil a provedl skóre Vzestup Skywalkera zvukový doprovod. Prohlásil, že bude poslední Hvězdné války soundtrack, na kterém by pracoval. Zvuková stopa s 19 skladbami neměla na grafy žádný významný dopad, protože dosáhla celkové špičkové pozice 25 na grafech Australia Albums (ARIA) a Hungarian Alubs (MAHASZ). Ve Spojených státech dosáhl vrcholu pouze na 42 na americkém Billboard 200 a dosáhl 57 v žebříčku UK Albums (OCC).

„Star Wars: The Rise of Skywalker“ u pokladny

Vzestup Skywalkera byl u pokladny finančním úspěchem. Z rozpočtu 275 milionů dolarů si domů odvezl celosvětový zisk ve výši 1,074 miliardy dolarů. Šlo o sedmý nejvýdělečnější film roku 2019, který zaostal Žolík , Kapitán Marvel , Spider-Man: Daleko od domova , Frozen II , Lví král , a Avengers: Endgame . Jen v USA Vzestup Skywalkera získal 515,2 milionu dolarů. Během předprodeje se film prodal více než dvojnásobek počtu lístků za první hodinu dostupnosti než Poslední Jedi .

Recenze hry „Star Wars: The Rise of Skywalker“ - Co řekli kritici

I přes značný kasovní úspěch Vzestup Skywalkera se setkal s mírnými recenzemi. Kritici to považovali za neuspokojivý konec nové trilogie a nevýrazný závěr celé ságy Skywalker. Ačkoli jeho narativní struktura a obsah zaznamenal negativní odezvu, vizuální a zvukový design filmu byl všeobecně chválen. Vzestup Skywalkera byl kritizován za příliš velký a představující příliš mnoho vedlejších příběhů.

Kde se „Star Wars: The Rise of Skywalker“ hodí do Disney Movie Pantheonu

Vzestup Skywalkera je závěrečnou kapitolou ságy Skywalker, která zahrnuje původní trilogii ze 70. let, trilogii prequel a novou trilogii, která začala Síla se probouzí . Náměty filmu filmu napodobují motivy původní trilogie, zatímco se otáčejí směrem, který rozdělil dlouholetou základnu fanoušků. Vzestup Skywalkera bude nezapomenutelným filmem v rozsáhlé knihovně Disney spolu se zbytkem Disneyho Hvězdné války filmy a televizní seriály.

Trailer „Hvězdné války: Vzestup Skywalkera“Hrát si

Star Wars: Vzestup Skywalkera | Závěrečný trailer Sága skončí, příběh žije navždy. Podívejte se na závěrečný trailer k filmu #StarWars: #TheRiseOfSkywalker v kinech 20. prosince. Získejte lístky hned teď: Fandango.com/TheRiseOfSkywalker 2019-10-22T01: 49: 50Z

Streamujte „Vzestup Skywalkera“ hned teď

Trivia: „Star Wars: The Rise of Skywalker“: 5 rychlých faktů

Filmová série tak silně nabízená jako Hvězdné války bude mít spoustu drobností a faktů týkajících se výroby. Pro Vzestup Skywalkera , následující jsou jen pět z nejzajímavějších drobností.

1. Dědictví R2-D2 a C-3P0

Když George Lucas připravoval plány na celou ságu Skywalker, měl na mysli jednu věc. C-3P0 a R2-D2 by byly jedinými postavami, které se objeví v každém filmu. Původně plánovaná série 12 filmů, sága byla redukována na devět, ale Lucas slovo dodržel. C-3P0 a R2-D2 jsou jedinými postavami, které se objevují ve všech devíti filmech. Anakin Skywalker (Darth Vader) a Obi-Wan Kenobi se přiblížili, ale objevili se v prvních dvou trilogiích. Muž za C-3P0, Anthony Daniels, je jediným hercem, který se objevil ve všech devíti filmech.

2. Role pro Patricka Williamse

Sledujte závěrečné titulky a uvidíte, že Patrick Williams vyjádřil Boolia. Není to však stejný Patrick Patrick, ve kterém se objevil Zabijáci a Entourage . Ve skutečnosti to byl sám Luke Skywalker. Patrick Williams je jedním z profesionálních pseudonymů Marka Hamilla. Jméno je odkazem na jednoho z jeho bratrů Patricka. Druhý bratr, možná shodou okolností, se jmenuje Will.

3. Žlutý optimismus

Nalezení správné barvy světelného meče pro a Hvězdné války postava nějakou dobu trvá. Vedoucí vizuálních efektů Roger Guyett odhalil, že bylo provedeno několik testů, aby se našla perfektní barva pro Reyův světelný meč. To, na co přistáli, byla žlutooranžová čepel, kterou nazvali Žlutý optimismus pro inspiraci, kterou optimismus při rozhodování měl.

4. Potomek Jediho

Sir Alec Guinness možná zemřel 19 let před vydáním Vzestup Skywalkera , ale jeho přítomnost byla stále na place. Jeho vnučka, Sally Guinness, byla představena v portrétu, který bylo příliš snadné přehlédnout. Je ironií, že hrála důstojníka prvního řádu. Není také jediným portrétem, protože vystupují Ed Sheeran i John Williams.

5. Workshop Babu Frika

Během sledování The Rise of Skywalker, pozorně sledujte dílnu Babu Frika. Existuje několik velikonočních vajec, která Hvězdné války a fanoušci J. J. Abrama si užijí. Mezi nimi je maskot Bad Robot produkční společnosti Abram a bitevní droid z trilogie prequel.

Streamujte „Vzestup Skywalkera“ hned teď

Více skvělých filmů Star Wars na Disney+
Populární Problémy

Kdo má nejlepší losování v závěrečném turnaji ATP Masters 1000 v sezóně? Zjistěte to zde :.

S rostoucím počtem leopardích gekonů v obchodu s domácími zvířaty mají někteří smůlu, že se nějakým způsobem zranili nebo zranili. Proto je důležité naučit se starat o malé gekony i poté, co jim nějaká nehoda způsobí zranění. Vezmi si to ...

Jedná se o poslední akci ATP500 před Rogers Cupem.

Jak vyrobit airsoftový granát. Přemýšleli jste někdy o tom, jak vyrobit airsoftový granát? Zde je několik různých metod, jak toho dosáhnout. Otevřete obyčejné plastové velikonoční vajíčko.

Dancing With the Stars je zpět na sezónu 29 v pondělí. Zde je návod, jak sledovat DWTS online, pokud nemáte kabel.

Patriots a Broncos se setkají v neděli ve Foxboro na akci 6. týdne NFL. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat hru v televizi nebo v přímém přenosu online.