Živé přenosy MTV Movie & TV Awards 2019: Jak se dívat onlineGetty Zachary Levi se účastní filmových a televizních cen MTV 2019.

Přímý přenos cen MTV Movie & TV Awards 2019 prostřednictvím FuboTV můžete sledovat přímo zde . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže


Ceny MTV Movie & TV Awards 2019 se budou vysílat dnes večer v 9/8c. Slavnostní ceremoniál bude zahrnovat celou řadu celebrit a hostujících moderátorů a oslaví nejlepší divadelní premiéry uplynulého roku. Mezi některá z nejpozoruhodnějších udělených cen patří Nejlepší film, Nejlepší hostitel a Nejlepší hudební moment.

Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete MTV sledovat živě na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

MTV je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV .

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos cen MTV Movie & TV Awards na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat zápas naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.

TV Philo

MTV je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete MTV Movie & TV Awards 2019 sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.

Sling TV

MTV je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete MTV Movie & TV Awards 2019 sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

tenis vs běžecké boty

MTV Movie & TV Awards 2019 Náhled

Letošní ceny MTV Movie & TV Awards se budou konat v hangáru Barker v Santa Monice v Kalifornii. Kromě soutěžních kategorií, jako je nejlepší komediální výkon a nejlepší dokumentární film, bude ceremoniál udělit dvě zvláštní ceny Dwaynu Johnsonovi a Jadě Pinkett-Smithové. Johnsonovi bude udělena cena MTV Generation Award za jeho vliv na svět zábavy za poslední desetiletí.

Johnson je ikonou filmu i televize, která se stala jedním z nejoblíbenějších herců naší generace. řekla generální manažerka MTV Amy Doyleová . Během své kariéry se Johnson ukázal jako dokonalý blázen - akční hvězda s citem pro komedii, jeden z největších profesionálních zápasníků všech dob a skutečný rodinný muž. I nadále uchvacuje své publikum po celém světě a jsme nadšeni, že ho můžeme oslavit generační cenou.

Pinkett-Smith, manželka Willa Smitha, bude oceněna cenou MTV Trailblazer Award. Doyle také vydal prohlášení, proč si ji MTV vybrala jako svůj každoroční průkopník. Jada je od začátku své kariéry velmocí a po celou dobu dosáhla statusu více pomlček, Doyle řekl Variety . Je ztělesněním někoho, kdo se nebojí zpochybnit status quo a jsme nadšeni, že jí můžeme předat letošní cenu Trailblazer Award.

Tiffany Haddish, která v komedii účinkovala s Pinkett-Smith Dívčí výlet , předá cenu. Cena MTV Trailblazer Award oceňuje tvůrce měnící hru svěžími a nebojácnými hlasy v oblasti zábavy a byla udělena pouze pětkrát. Mezi minulé příjemce patří Shailene Woodley, Channing Tatum a Lena Waithe, která vyhrála v roce 2018.


Populární Problémy

Radio City Rockettes Christmas Spectacular se koná ve středu večer na stanici NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu.

Stefanos Tsitsipas a Borna Coric se v pátek setkají ve třetím kole US Open v New Yorku. Tsitsipas vede vzájemný zápas 1: 0 mezi oběma hráči.

Andy Murray a jeho manželka Kim Sears mají zbrusu nový přírůstek do své rodiny - své čtvrté dítě. V důsledku toho se Murray rozhodl odstoupit z příštího týdne Dubaj Duty Free Tennis Championships.

Jak chodit na vysokých podpatcích. Vysoké podpatky mohou být nejlepším přítelem dívky - pomohou vám postavit se výš, vypadat štíhlejší a cítit se sebevědoměji. Chůze na vysokých podpatcích však může být trochu ošidná, zvláště pokud na to nejste zvyklí. Nedělej ...

Djokovič zkazil Ferrerovu narozeninovou oslavu a porazil ho ve dvou setech, aby si rezervoval semifinálové místo na Miami Open.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat sobotní fotbalový zápas Cornell vs Georgetown.