Novak Djokovič se vrací poté, co prohrál první dva sety a porazil Laslo Djere na US Open

'Zbytku pole je samozřejmě odeslána zpráva, že jsem stále schopen odehrát pět setů hluboko (do) noci,' řekl poté nasazený hráč číslo 2.SLEDUJTE: Daniil Medveděv říká fanouškům US Open, aby drželi hubu | Přestávka

NEW YORK (AP) — Všichni by už teď měli vědět, že nikdy nebudou počítat Novák Djokovic . Bez ohledu na to, jak velkému deficitu čelí. Bez ohledu na to, jak špatně může hrát.A tak dávalo smysl, že se Djokovičovi podařilo vrátit se z dvousetového manka a ve třetím kole porazit Laslo Djere 4-6, 4-6, 6-1, 6-1, 6-3. US Open , čímž se vyhnul tomu, co by tam bylo jeho nejčasnějším odchodem od roku 2006.'Zbytku hřiště je samozřejmě zaslána zpráva, že jsem stále schopen odehrát pět setů hluboko (do) noci. Po dvou setech to vždy posílá silný vzkaz budoucím soupeřům,' řekl Djokovič. který se příště utká s Bornou Gojo, 25letým kvalifikantem z Chorvatska, který debutuje na US Open.

nejlepší značka pádla na stolní tenis

'Ale upřímně řečeno nechci být v této pozici,' řekl Djokovič. 'Dávám přednost vítězství v přímém setu. Tak doufám, že se v příštím zápase vrátím na tuto trať.'Tenhle začal pod světly Stadion Arthura Ashe v pátek večer a skončilo až o více než 3 1/2 hodiny později a skončilo těsně po 1:30 ráno. Tenisové US Open

Tenisové US Open

francouzský tenis


Bylo to pro Djokoviče osmé vítězství v kariéře poté, co prohrál úvodní dva sety zápasu. Zlepšil se také na 38-11 v pětisetrech.Jakmile se zmocnil kontroly, pevně se držel a nikdy nenechal Djereho, aby se vzpamatoval. V kelímku pátého setu byl Djokovič v pohodě, jak jen může být, nasbíral 12 z úvodních 14 bodů, aby nebylo pochyb o tom, jak to dopadne.

Vyhrál tři své mužské rekordy 23 grandslamových titulů ve Flushing Meadows a půl tuctukrát skončil na druhém místě, včetně roku 2021. 36letý Srb ze Srbska loni na US Open nezávodil, protože nemohl odcestovat do Spojených států jako cizinec, není očkovaný proti COVID-19; toto pravidlo bylo letos v květnu zrušeno.

Djokovič je v New Yorku nasazen jako č. 2 za Carlosem Alcarazem a skoro každý očekával, že se tito dva potkají na šampionátu 10. září. Zdálo se, jako by to mohl vykolejit 28letý Djere. starý, který je také ze Srbska a byl nasazen 32.

'Věřte mi,' řekl Djokovič, 'až do poslední rány to bylo nervy drásající.'

specifikace raketbalových míčků
Novak Djokovič se vrací poté, co prohrál první 2 sety, aby porazil Laslo Djere na US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
 Tenisové US Open
/

To by bylo zdaleka největší vítězství Djereho kariéry: Poprvé se pokoušel dostat do čtvrtého kola na grandslamovém turnaji a do pátku vstoupil s bilancí 0:6 na majorech proti soupeřům z Top 10.

Možná tam prostě nebyl ten zastrašovací faktor, který upřednostňuje Djokoviče ve většině zápasů. Znají se léta, trénují spolu, tráví čas jako daviscupoví spoluhráči a soutěží na turné jako dvojice ve čtyřhře.

Když to skončilo, potkali se u sítě k objetí a Djokovič zatleskal, když Djere odešel z kurtu.

S teplotou kolem 65 stupňů Fahrenheita (18 Celsia) vyšel Djere silný. V nejdelších výměnách základní čáry překonal Djokoviče.

'Všechno bylo tak trochu v jeho úderné zóně,' řekl Djokovič. 'Bylo pro mě velmi těžké najít řešení.'

V prvních dvou setech získal Djere 28 ze 44 bodů, které trvaly pět nebo více úderů. Djokovičova práce nohou se zdála trochu mimo. Jeho kontrola nad míčem také ano. Po některých chybách rozhazoval rukama nebo po jiných šklebil.

Když Djokovič napůl tlačil forhendový return, aby ukončil druhý set, zápas byl starý 1 hodinu a 33 minut a Djeremu šlo všechno podle jeho představ.

Djokovič, jak to často dělá při koncovce, zamířil mezi sety do šatny, aby se převlékl.

Živý přenos 49ers vs steelers

A jak už to tak často dělá, Djokovič přišel z jiného hráče.

'Trochu jsem si popovídal v zrcadle. Smál jsem se sám sobě, protože jsem byl tak... rozrušený,' řekl Djokovič. 'Přinutil jsem se... pozvednout náladu.'

Nakonec poprvé za celý večer brejkl do vedení 2:0 ve třetím setu a získal bod 27 úderů, když Djere kapituloval forhendem do sítě.

Djokovič mávl rukama a zamával rukama, aby požádal dav, aby mu zasalutoval. Ten set by byl během mrknutí pryč.

'Jakmile jsem dostal přestávku ve třetině, pomyslel jsem si: OK. Mám šanci. Mám šanci. Mohl bych po ní jít,' řekl.

Djokovič se rozjel a začal čtvrtý, využil své typické obranné schopnosti, aby prodloužil bod, dokud nezískal forhendový vítěz, když Djere ztratil půdu pod nohama.

velmi drsná renovace sezóna 1 epizoda 1

Djokovič se otočil ke svému trenérovi Goranu Ivaniševičovi a zbytku jeho doprovodu na tribuně, zakřičel a dvakrát praštil do vzduchu.

Později v tomto setu se Djokovič natáhl tak daleko po své pravici, aby prodloužil bod, že byl daleko od uličky pro čtyřhru, a Djere – pravděpodobně překvapený, že míč míří zpět k němu – minul forhend.

To byla část vzorce, který se bude opakovat. Zpráva odeslána.

Populární Problémy

Jak vypadat prezentovatelně při práci v restauraci. Práce v restauraci je skvělá pro každého, kdo je v pracovním světě nový nebo jen potřebuje vydělat trochu více peněz. Co je však nejdůležitější při práci na jakémkoli místě, kde se prodává ...

Maria Sharapova odstoupila z Rogers Cupu se zraněním paže

Je dost těžké naučit se být dobrým přítelem v každém věku, ale ještě těžší je být dobrým přítelem jako teenager, protože je pravděpodobné, že vy a váš partner nemáte příliš mnoho zkušeností se seznamováním. Přesto, pokud se naučíte komunikovat a ...

Před neuvěřitelnými 13 trofejemi Roland Garros Rafaela Nadala držel rekord ve většině titulů dvouhry mužů na French Open Max Decugis - který jich na začátku 20. století připsal osm.

Pokud vás na vnější straně kolena nebo kyčle trápí zvláštní bolest, můžete mít zanícenou IT pásku. Jakákoli bolest nebo podráždění vašeho IT pásma je považováno za syndrom IT pásma, ale nebojte se. Tato diagnóza je opravdu zavádějící, protože tento „syndrom“ ...