Jak sledovat „nestřežený“ ESPN 30 pro 30 online

Dokument Chris Herren

Getty

Dokument ESPN 30 za 30 Nestřežený profiluje strhující příběh Chrise Herrena - bývalé středoškolské basketbalové hvězdy, který pokračoval v hraní NBA a ztratil vše kvůli drogové závislosti, která málem ukončila jeho život.

ortéza na zánět šlach v lokti

Jak se dívat na „nehlídané“ online

fvi

Každý film v kompletní knihovně 30 za 30 včetně Nestřežený , lze sledovat s předplatným ESPN+.

Stojí 4,99 $ měsíčně , nebo pokud chcete také Hulu a Disney+, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent:

Získejte balíček ESPN+/Disney+/Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Nestřežený na tvém počítači prostřednictvím webových stránek ESPN nebo můžete sledovat na svém telefonu (iOS nebo Android), tableta , Roku, Fire TV Stick, Apple TV , Xbox One nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled „Nestřežený“ 30 za 30

Dokument ESPN 30 za 30 Nestřežený je film, který profiluje strhující skutečnou cestu horské dráhy bývalého středoškolského basketbalisty Chrise Herrena.

Pýcha Fall River, Massachusetts, Herrenův meteorický vzestup k basketbalové slávě padl do rukou více než 10leté drogové závislosti, která ho nakonec málem stála život.



Hrát si

Nestřežené ESPN Chris pánové 2013-04-24T03: 18: 20 000Z

Od počátku byl na ramena Herrena obrovský tlak. Na střední škole chodil a hrál ve stopách svého otce, který byl kapitánem, a jeho staršího bratra Mikea, který získal státní tituly zády k Massachusetts.

Břemeno města padlo na jeho záda, to je velká věc, kterou je třeba žádat o 14–15leté dítě, řekl ve filmu Herrenův přítel Bobby Eagan.

Herrena rekrutoval Rick Pitino z Kentucky, Mike Krzyzewski u Duke a Billy Donovan na Floridě, ale rozhodl se zůstat blíže svému domovu a navštěvovat Boston College.

Film vykresluje počátky Herrenova zneužívání alkoholu a drog a závislosti, které se stupňovaly, jakmile se dostal do kokainu jako nováček na Boston College.

Herrenova vysokoškolská basketbalová kariéra začala nepříznivě, když v debutové hře s BC spadl a zlomil si zápěstí. Herren byl vyloučen pro sezónu a následně by selhal v testu na drogy, což vedlo k tomu, že opustil školu.

Bývalý trenér Fresna State Jerry Tarkanian poskytl Herrenovi druhou šanci tím, že ho přivedl hrát za Bulldogs. Ve Fresnu v Kalifornii Herren vynikal pod Tarkanianem na basketbalovém hřišti, ale jeho sestupná spirála pokračovala mimo hřiště, což vedlo k tomu, že neuspěl v dalším testu na drogy a byl poslán na rehabilitaci na 28 dní.

Na Chrisovi prostě něco bylo. Miloval jsem Chrise, ale zároveň byla tolik naděje, ale tolikrát nám zlomil srdce, řekl v dokumentu trenér Tarkanian.

Navzdory zavazadlům se Denver Nuggets pokusil o nejvyšší talent, když Herrena draftoval 33. výběrem v draftu 1999 NBA. Během své nováčkovské sezóny zůstal čistý pod dohledem a vedením zkušených spoluhráčů, jako jsou Nick Van Exel a Antonio McDyess.

Po své první sezóně se Herren vrátil domů do Massachusetts a právě tam mu přítel představil lék na bolest OxyContin.

eso podpora loketního tenisu

Herrenovy sny se splnily, když byl vyměněn do Boston Celtics, ale jeho život se vymkl kontrole mimo kurt, protože se stále více ponořil do své drogové závislosti.

Film diváka provede nejtemnějšími obdobími Herrenova života, od profesionálního sportovce přeskakuje z týmu do týmu v zámoří a přitom bije na drogy, několikrát je zatčen, málem přijde o život při nehodě a po celou dobu velký tlak na jeho rodinný život s manželkou a dětmi.

Přišel do Providence Journal, kde jsem pracoval, a řekl, že věci jako moje děti jsou ve tmě, řekl Bill Reynolds, autor Basketball Junkie.

Nemají teplo, není televize, stále vypínají televizi, ale tónem bylo toto zoufalství, úplné zoufalství. A dal bych mu cokoli, co bych mu dal, a povídali bychom si. A zlomil by ti srdce. Protože jsem se o něj nejen staral, ale také jsem věděl, jak daleko spadl. Znal jsem jeho přednosti, věděl jsem, jaké charisma měl. Byl tam miláček všech tak dlouho, a najednou to bylo v protikladu k tomu. Je to mladý muž bez peněz v rozpadajícím se autě, s dětmi na zadním sedadle a je zoufalý. Je hrozné být svědkem.



Hrát si

CBS Dnes ráno pro sebe Chris Herren, který na začátku roku 2000 hrál za Denver Nuggets a Boston Celtics, byl jedním z nejslibnějších basketbalistů. Ale na vrcholu svého úspěchu drogová závislost způsobila, že se mu zhroutil svět. V pokračování seriálu CBS This Morning Herren ukazuje, jak v poznámce obrátil svůj život… 2018-11-20T19: 50: 04 000Z

Herren nakonec zahnul za roh, když se ocitl během rehabilitačního pobytu po narození svého třetího dítěte.

Ta malá místnost je místo, kde jsem musel najít svou duši, ta malá místnost je místo, kde jsem musel sedět hodiny a hodiny a hodiny sám a musel jsem se ptát, jestli jsem táta, jsem manžel, jsem syn, nebo jsem feťák, řekl Herren.



Hrát si

Chris Herren ve svém příběhu o zotavení ze závislosti | Mír láska Poslechněte si bývalého profesionálního basketbalového hráče a motivačního řečníka Chrise Herrena, jak mluví o svém uzdravení z drogové závislosti. Od srpna 2008 je Herren bez drog a bez alkoholu a přeorientoval svůj život tak, aby svou střízlivost a rodinu kladl na první místo. V roce 2011 Chris Herren založil projekt Herren s cílem pomoci… 2015-07-09T17: 18: 48 000Z

Poté, co získal střízlivost, byl Herren na cestě k vykoupení a předal svůj příběh jako motivační řečník kolegům závislým, studentům a vojákům. Také se dostal do kruhu a začal trénovat basketbal pro mladší generace.

ty trubková raketa

Myslím, že Chrisovým největším životním talentem je to, co nyní dělá, je pomáhat lidem, zejména dětem, způsob, jakým je dokázal chytit, říct jim, aby věřili v sebe a nevzdávali se, řekl jeho přítel Jeff Carron film. A choval se k těmto dětem, jako by to byl jeho mladší bratr, a nikdy předtím se s těmito dětmi nesetkal. A to je dárek.

Unguarded režíroval osminásobný producent, režisér, spisovatel a střihač Emmy, Jonathan Hock, který produkoval několik dalších ESPN 30 po dobu 30 s, včetně Přežít a postoupit , To nejlepší, co nikdy nebylo , O zázrakech a lidech , Jeden a není hotovo , a Dominikánský sen .


Populární Problémy

Díky dobře navrženému dvorku budete mít vždy místo k odpočinku, zábavě a užívání si venku. Ať už váš dvorek pokrývá rozlehlé akry, nebo je to malý příměstský pozemek, můžete si vytvořit útočiště, které budete milovat roky ...

Zde je návod, jak sledovat Australian Open 2019 na počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení, i když nemáte kabel.

Kansas State se v úterý ujímá Arkansas Pine Bluff. Zde je návod, jak hru sledovat.

Jak se natáhnout pro zánět Achillovy šlachy. Achillova tendonitida je problém, který může způsobit velké množství bolesti v zadní části kotníku a patě nohy. Protahování oblasti může být velkou pomocí při snižování této bolesti. Při protahování ...

Jak vyrobit hliněnou prasátko. Prasátka existují už mnoho let, ale začalo to v patnáctém století, kdy bylo slovo „prasátko“ označováno jako oranžová hlína. Tato hlína se používala na zavařování sklenic a nádobí. V ...

Jak cvičit s artritidou. Artritida je zánět kloubů. Existuje více než 100 typů artritidy, které mohou postihnout 1 kloub nebo celé tělo. Vědci našli pozitivní spojení mezi artritidou a pravidelným cvičením. Když...