Jak sledovat hry Ravens online bez kabelu 2019

Sledujte online hry Ravens

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hru Ravens, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.Zařazení Lamara Jacksona pod střed pomohlo Baltimore Ravens ukončit jejich mini postseasonové sucho v loňském roce a nyní vstupují do roku 2019 s očekáváním, že se z toho stane série po sezóně.Hry Ravens letos budou buď na CBS (10 her - vysílaných na vybraných trzích), Fox (4 hry - vysílané na vybraných trzích), NBC (1 hry - na národní úrovni) nebo ESPN (1 hra - na národní úrovni) z her Fox (12. prosince vs. New York Jets) budou také zapnuty Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Ravens sledovat živě na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a celonárodní televizní vysílání: Hulu s živou televizí

Ravens Channels v ceně : CBS, Fox, NBC, ESPN (CBS, Fox a NBC jsou k dispozici živě v Baltimoru a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Ravens, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete hry Ravens sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Ravens Channels v ceně : CBS, Fox, NBC (všechny dostupné naživo v Baltimoru a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

obrázky bolesti loktů

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale pokud najdete jiný způsob sledování hry Ravens, která bude na ESPN v roce 2019, FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Ravens pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry CBS podle nákupů: Amazon Prime

Pokud se jen díváte na hry CBS s prodejem (pro Ravens je jich letos 10) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her, kanál CBS Amazon Prime je skvělou volbou.

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her Ravens CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hry CBS podle nákupů: CBS Naplno

Stejně jako výše je to další dobrá volba, pokud se jen díváte na hry CBS s nákupem na trhu (pro Ravens je jich letos 10) a můžete najít jiný způsob sledování ostatních her. To je stejné jako kanál Amazon Prime CBS, pouze místo Amazon sledujete digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her Ravens CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: YouTube TV

Ravens Channels v ceně : CBS, Fox, NBC, ESPN (CBS, Fox a NBC jsou k dispozici živě v Baltimoru a na dalších vybraných trzích)

Cena : 49,99 $ za měsíc

YouTube TV také zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Ravens, ale v pořadí podle preferencí jsem to dal za Hulu With Live TV (YouTube TV je dražší a neobsahuje obrovskou TV/filmovou knihovnu na vyžádání) a FuboTV ( YouTube TV nemá síť NFL ani NFL RedZone).

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a hry Ravens pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Ravens a všech ostatních her NFL na počítači přes DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Ravens 2019

Havrani uzavřeli sezónu 2018 v běhu 6: 1 poté, co startérem pojmenovali nováčka quarterbacka Lamara Jacksona a skončili s rekordem 10: 6 a místem v play-off.

výuka podání tenisu

Jeho konkurenceschopnost, všichni jsme to cítili, řekl široký přijímač Willie Snead v srpnu BaltimoreRavens.com . Loni nás bylo 4-5. Nezbylo nám nic jiného, ​​než vyhrát, a začali jsme válet. Viděli jsme, jak dobrý může být. Měli jsme nejlepší obranu v lize a jen jsme se shromáždili kolem něj. Někdy jde mimo systém, ale půjde mimo systém a zahraje si. Dává ti šanci. Je to konkurent, člověče, a je to nakažlivé. Myslím tím, že se naštve, když něco neudělá správně.

Baltimore se v minulé sezóně vzdal pouhých 4 687 yardů od rvačky, což je nejnižší známka v lize. Pouze jeden tým připustil méně než jejich 287 bodů proti.

V divoké kartě v play off se Jackson potýkal se třemi čtvrtinami a poté vedl pozdní comeback, který se nezdařil, protože Ravens prohráli s Los Angeles Chargers 23-17.

Jacksonovi bylo 14 z 29 na 194 yardů, odposlech a dvojice přistání, která přišla v posledních sedmi minutách. Také třikrát tápal a jednou ztratil míč.

Cítím, že ztráta v play -off byla na mě, řekl Jackson, podle BaltimoreRavens.com. V první polovině jsem mohl udělat více věcí. To se už nikdy nestane. Z toho jsem se poučil. Ještě to nemám za sebou. Nebudu to mít za sebou, dokud nevyhrajeme mistrovství.

Mohou o mně říkat, co chtějí, ale já se snažím konkurovat (Tomovi) Bradymu. Lidé se snaží dostat do Pro Bowls a podobných věcí? Mě to nezajímá Nehraji pro sebe. Hraji za svůj tým. Moji spoluhráči vědí, že mi jde hlavně o vítězství. Vidí mi to do tváře. Nemluvím o tom a nechlubím se tím, ale chci pro svůj tým Lombardi Trophy.

Jackson loni dokončil 58,2 procenta svých přihrávek na 1 201 yardů, 6 přistání a 3 zachycení, čímž přidal dalších 695 yardů a 5 přistání na zemi. Hrál v každé hře, než nastoupil jako předkrm.

Během předsezóny dvaadvacetiletý řekl, že se v roce 2019 bude méně spoléhat na nohy.

Pravděpodobně házení, pravděpodobně 30 průchodů hrou, řekl Jackson podle Mad Dog Radio NFL.com . Běhám, pravděpodobně nebudu mít tolik pokusů jako loni. Máme skvělé zázemí a prostě vezmeme to, co nám dává obrana, využijeme toho a prostě odejdeme.


Populární Problémy

Dnes ráno Miami Open přivítal zábavný návštěvník, když se leguán dostal na středový kurt a přerušil probíhající zápas mezi Tommym.

USA a Španělsko se setkávají pro olympijské zlato ve vodním pólu žen. Pokud žijete v USA, můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak posílit šlachy. Šlachy jsou šlachy, které spojují svaly s kostmi a poté přenášejí sílu z vašich svalů na vaše kosti, což umožňuje pohyb těla. Je důležité posílit šlachy i svaly, protože ...

David Goffin nese na svých bedrech domácí naděje na pátém ročníku ATP Antverpy European Open. Grigor Dimitrov, Karen Khachanov a Pablo Carreno Busta také hrají v remíze.

Sergejev porazil Stathama v kazašském tenise

Radwanska, Cibulkova, Li, Kerber do semifinále Sydney