Na obrázcích: Luxusní byt Rogera Federera v Dubaji, který slouží jako jeho zimní sídlo

Roger Federer vlastní luxusní penthouse v dubajské věži Le ReveZnačka Rogera Federera se podstatně rozmnožila po jeho návratu na vrchol mužského tenisu v roce 2017. Federer byl ve skutečnosti loni vyhlášen Forbesovým nejlépe placeným sportovcem na světě.

Devětatřicetiletý mladík údajně dával spoustu svých peněz na ubytování po celém světě. Roger Federer má nejmodernější domy ve více městech a Slunce nedávno odhalil snímky svého luxusního dubajského bytu.Švýcar tráví většinu zim v Dubaji, kde trénuje na novou sezónu. Jeho přístřešek, umístěný v mrakodrapu Le Reve, má údajně hodnotu 13 milionů dolarů a má výhled na přístav, Burj Al Arab a Palm Jumeirah.

Zápočet: Slunce

Zápočet: SluncePřestože je Roger Federer neaktivní déle než rok na turné, jeho čisté jmění se odhaduje na téměř 81 milionů dolarů. A jeho luxusní byt je vhodnou reprezentací jeho bohatství.

Zápočet: Slunce

Zápočet: SlunceLe Reve (přeloženo z francouzštiny do „The Dream“) je považováno za jednu z nejexkluzivnějších věží v Dubaji. Padesátipatrová budova, která je vysoká téměř 689 stop, je také domovem závodníka Formule 1 Fernanda Alonsa.

Roger Federer vlastní byt s pěti ložnicemi o rozloze 6100 čtverečních stop v luxusním komplexu La Reve s terasou o rozloze 8700 čtverečních stop. Dvacetinásobný grandslamový šampion koupil byt v roce 2014.

Zápočet: Slunce

Zápočet: Slunce

Roger Federer se příští měsíc vrátí do závodního tenisu v Dauhá

Rogera Federera před téměř 12 měsíci vyloučili ze soutěžního tenisu. Švýcarský maestro utrpěl v únoru loňského roku zranění kolena, které ho vyřadilo z většiny sezóny 2020 prošpikované pandemií.

Federer byl původně nastaven na označení svého návratu na turné na Australian Open. Devětatřicetiletý hráč však z turnaje odstoupil jen několik dní před cestou, přičemž uvedl obavy ze zranění a kondice.

Roger Federer na turnaji ATP Qatar ExxonMobil 2010 Open v Dauhá

profesionální pravidla stolního tenisu

Federerův dlouho očekávaný návrat je naplánován na událost ATP 250 v Dauhá v polovině března. Švýcaři nyní také přijali zástupný znak na akci ATP 500 v Dubaji týden po Dauhá.

Roger Federer se bude snažit během příštího roku získat ztracenou pozici nad svými dvěma největšími rivaly - Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem. Nadal a Djokovič nedávno uzurpovali Federerovy dlouholeté rekordy pro většinu hlavních titulů a týdnů na světové jedničce.

Devětatřicetiletý hráč se také bude snažit reprezentovat Švýcarsko na olympijských hrách, kde bude bojovat o první zlatou medaili ve dvouhře.

Populární Problémy

Před US Open se dostaví studenti střelby z parku.

Když se dostanete na hloupost, je hubnutí o ztrátě kalorií. Vypálit ty přísavky co nejrychleji je ideální pro naše plány, naše pasy a naše zdraví. Chcete -li spálení maximalizovat, čtěte dále. Vyzkoušejte vysokou intenzitu ...

Průvodce, jak sledovat živý přenos státu Duke vs Michigan v elitní osmičce turnaje NCAA 2018-19.

Jak si dát masáž krku. Napětí krku může způsobit bolesti hlavy a tlumit váš den, ale nemusíte utrácet spoustu peněz za masáž, která uvolní napjaté svaly. Pomocí prstů, tenisového míčku nebo pěnových válečků ...

Bakalářská podložka může být relaxačním a pohodlným prostorem, který je skvělý pro zábavu, ale může být obtížné najít dekor, který spolu dobře vypadá. Pokud chcete, aby vaše místo vypadalo soudržněji a organizovaněji, přidejte nové dekorace ...