Finále WTA 2016: 5 hráčů, kteří by mohli turnaj vyhrát

#4. Karolina Pliskova

Plíšková se bude snažit výrazně proměnit své vůbec první finále WTA

Po sérii slibných výkonů v roce 2014 a debutu v Top 10 v roce 2015 se od Češky v roce 2016 očekávaly velké věci. Plíšková však začala rok bez obalu, když ve třetím kole Australian Open následovalo první kolo. východy na turnaji Dubai Tennis Championships a Qatar Open.

Odrazila se tím, že dosáhla semifinále Indian Wells Masters, ale vrátila se do své nerovnoměrné formy, když v Miami a Madridu utrpěla výjezdy z prvního kola a v první překážce byla vyřazena z Roland Garros. Plíšková postupně začala nacházet formu v trávníkové sezóně, vyhrála Aegon Open a dosáhla finále Eastbourne International, kde ji porazila Dominika Cibulková.

Poté následovalo druhé kolo ve Wimbledonu v rukou Japonky Misaki Doiové. Po dosažení třetího kola Rogersova poháru se Plíšková stáhla z olympiády v Riu a oběť se vyplatila, když vyhrála Cincinnati Masters a porazila Angelique Kerber ve finále a oddaluje její čekání na světovou jedničku. Plíšková nakonec měla skvělý grandslam, když se dostala do finále US Open, když porazila sestry Williamsové- Venuši ve čtvrtém kole a Serenu v semifinále, což Angelique Kerberové umožnilo dosáhnout pořadí č. 1.

Plíšková nakonec ve finále podlehla Kerberové ve dvou setech. Její výkony na US Open jí však zajistily nejlepší umístění v kariéře 6th. Nedokázala však zopakovat své výkony na US Open na turnajích, které následovaly, a to ve druhém kole Pan Pacific Open, po kterém následovaly po sobě jdoucí výjezdy třetího kola na Wuhan a China Opens, ale dokázala se pohodlně kvalifikovat na WTA Finals.Pliskova byla vylosována v relativně snadné skupině po boku úřadující šampionky Agy Radwanské, nekonzistentní Garbine Muguruzaové a Světlany Kuzněcovové. Plíšková přijíždí do Singapuru odpočatá a plná sebedůvěry a bude jednou z favoritů, která se alespoň dostane do semifinále svého rodného finále WTA.

Populární Problémy

Skutečný gentleman je uctivý ke každému na své oběžné dráze, od žen, se kterými by rád chodil, až po starší lidi, kteří potřebují pomoc s potravinami. Pečuje o svůj zevnějšek, je zdvořilý ke každému, kdo si to zaslouží, a je laskavý k ...

Northwestern a Purdue otevírají svou zápasovou sezónu 2021 v pátek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud nemáte kabel.

Jak snížit zakřivení skoliózy. Studie ukazují, že skolióza nebo nepřirozené zakřivení páteře do strany se obvykle začíná objevovat v pozdním dětství nebo v raných dospívajících letech. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/scol ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Grand Prix F1 70. výročí online zdarma, pokud jste ve Spojených státech.

Jedná se o první letošní turnaj Premier 5 a v turnaji WTA bude v sázce maximálně 900 bodů a prize money 2 828 000 $.