Jak být mírumilovný

Lidé ze své podstaty usilují o stav klidu, bez stresu a úzkosti. Mít mír je vnější i vnitřní stav bytí a jednání. Pokud se snažíte být mírumilovnější, můžete začít tím, že v sobě najdete mír. Podporujte svou mírumilovnou povahu tím, že ji uvedete do svých interakcí s ostatními a učiníte své prostředí mírumilovným.Metoda 1 ze 3: Nalezení vnitřního míru

 1. Obrázek s názvem Užijte si být sám Krok 9

  1 Cvičte to, co vám přináší mír. Nalezení vnitřního míru začíná identifikací toho, v čem se cítíte klidní. Zvažte činnosti, které vás baví a zanechávají ve vás pocit klidu a míru. Udělejte si ve svém rozvrhu čas na pravidelné procvičování uklidňujících a středících aktivit. Některé mírové aktivity mohou zahrnovat:
  • Čtení knihy.
  • Užívání tichého času nebo ticha.
  • Zapojení do tvůrčího umění.
  • Poslech uklidňujících zvuků, jako jsou vlny oceánu, zvuky počasí nebo zvuky zvířat.


 2. Obrázek s názvem Do Mindful Meditation Krok 7

  2 Přemýšlet . Velmi úspěšný způsob, jak uklidnit mysl a najít vnitřní mír, je praktikovat meditaci. Meditace vám pomůže vycvičit si mysl, aby byla mírumilovná a jasnější. Při meditaci se ujistěte, že jste na klidném místě bez rušivých vlivů, například v místnosti sami. Posaďte se do polohy, která je vám pohodlná; buď na židli, nebo na podlaze. Pro lepší dýchání se snažte mít rovná záda.
  • Zavřete oči a soustřeďte pozornost na svůj dech. Všimněte si pocitu dechu, jak přichází a odchází. Nesnažte se ovládat nebo měnit dech, soustřeďte se na to.
  • Myšlenky se mohou vynořit se silným pokušením sledovat sled myšlenek, když se objeví. Všimnete -li si bloudění mysli, jemně se znovu zaměřte na svůj dech. Čím více to budete cvičit, tím to bude snazší a tím méně rušivých vlivů.
  • Zkuste si stanovit záměr. Můžete meditovat o jakémkoli záměru, který s vámi nejvíce rezonuje, jako je vděčnost, krása přírody, láska vaší rodiny atd. Cokoli, co ve vás vyvolá pocit tepla a neostrosti, když na to pomyslíte, by bylo dobrým úmyslem. Začátečníkům může pomoci to, na co se zaměřit.
  • Vyzkoušejte další vedené meditace, řízené snímky, meditace láskyplné laskavosti nebo dokonce navštěvujte hodiny meditace.
 3. Obrázek s názvem Uvolnění stresu Krok 22

  3 Spravovat stres ve tvém životě. Stres a úzkost narušují váš pocit klidu a míru. Bojujte s tím, že se budete zabývat čímkoli, co vám ve vašem životě způsobuje stres. Pokud vám stres způsobují problémy s finančním řízením nebo penězi, vytvořte si plán, jak se s nimi ihned vypořádat. Převezměte kontrolu nad svým zvládáním stresu, abyste byli v každodenním životě mírumilovnější. Vyberte si techniku ​​a plán zvládání stresu, který vám vyhovuje a dává ve vašem životě největší smysl. Vyzkoušejte následující dovednosti zvládání.
  • 10 až 15 minut denně pište o věcech, které vás trápí, a o tom, co k nim cítíte.
  • Najděte způsob, jak dát najevo své pocity, jako je mluvení, smích nebo pláč.
  • Věnujte nějaký čas zvířatům, jako je čas strávený kolem vašich mazlíčků nebo návštěva dětské zoo.
 4. Obrázek s názvem Návrat k běhu po zlomenině stresu Krok 13

  4 Dělejte fyzickou aktivitu. Bylo prokázáno, že určité druhy cvičení nebo sportů poskytují člověku, který je praktikuje, pocit klidu. Zkuste se zapojit do fyzické aktivity, která vám umožní uvolnit stres, a poté najít relaxaci. Pravidelná fyzická aktivita pomáhá podporovat rovnováhu ve vašem životě a mír v mysli a náladě.
  • Cvičení, jako je běh, se ukázala být téměř meditativní ve smyslu míru, který poskytují.
  • Fyzické aktivity, jako je tenis, odpalovací klece nebo golf na driving range, vám umožní získat extra energii, stres nebo agresi.
  • Více meditativních cvičení, jako je pilates a jóga, vám pomůže soustředit mysl a mít mírumilovnější vztah mezi myslí a tělem.
 5. Obrázek s názvem Přesvědčte se, že vy

  5 Praxe sebereflexe . Ve společnosti, kde je snadné být označen a souzen, je těžké nesoudit se podle toho, co si myslí ostatní. Žít tímto způsobem vám způsobí pouze stres a snížený pocit klidu a štěstí. Místo toho cvičte sebereflexi. Zjistěte, co si o sobě myslíte a co si o sobě myslíte. Použijte svou sebereflexi, abyste si poskytli pocit míru, který pochází z toho, že jste tím, kým chcete být.
  • Věnujte zvláštní pozornost vnitřním úsudkům, které na sebe působíte. Pracujte na nahrazení kritiky mírumilovnějšími myšlenkami.
 6. Obrázek s názvem Uvidíme se jako ostatní Uvidíme se Krok 4

  6 Povolit a přijmout změnu . Změnu je často obtížné přijmout a může být velmi stresující. Je běžné stát se pohodlným a odolným vůči změnám. Potíž je v tom, že neustále dochází ke změnám, a že tím, že vůči nim budete odolní, si jen způsobíte zbytečný stres. Chcete -li být mírumilovnější, začněte přijímat a dovolit změnám, aniž byste jim odolávali, následujícími způsoby:
  • Přijměte změnu tím, že si uvědomíte, že vy a váš život neustále rostete a měníte se. Přijměte změnu jako proces učení k lepšímu životu.
  • Zbavte se strachu. Velkou část času jsme odolní vůči změnám kvůli strachu z neznáma. Když se toho strachu zbavíte, umožní vám to přijmout změnu.
  • Uvědomte si, že odpor způsobuje v našich životech více turbulencí a spotřebovává více energie než přijetí.
  • Musíte být také schopni identifikovat věci ve svém životě, které nemůžete změnit. Jakmile budete mít dobré povědomí o věcech ve svém životě, které můžete ovládat, můžete věnovat energii zlepšování těchto věcí, místo abyste se úzkostlivě soustředili na věci, nad kterými nemáte žádnou kontrolu.
 7. Obrázek s názvem Break a Habit Step 11

  7 Přestaňte se špatnými návyky . Pokud něco označíte za „zlozvyk“, způsobí vám to stres a naruší váš mír. Odbourání zlozvyku může být extrémně obtížné, ale může vás také přivést na cestu zlepšení mírumilovného a vyrovnaného člověka.
  • Nepřerušujte více špatných návyků najednou. To vás nastaví na neúspěch, protože se snažíte příliš mnoho najednou. Zkuste pracovat na jednom zlozvyku najednou.
  • Dejte to písemně. Zapište si, se kterým zlozvykem se přestáváte a do kdy s ním přestáváte. Díky tomu budete zodpovědní a posílíte své odhodlání.
  • Vypněte svůj zlozvyk pro jinou aktivitu. Pokud jste například kuřáci, zkuste místo toho žvýkačky.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Rozvoj mírových vztahů

 1. Obrázek s názvem Rozhodněte se, zda budete mít dítě Krok 6

  1 Přijímejte lidi takové, jací jsou. Přání ostatních se změnit nebo pokus změnit ostatní vám způsobí stres. Snadno může být obtížné zůstat ve vztahu mírumilovný. Místo snahy změnit nebo ovládat ostatní je přijímejte a milujte (včetně jejich chyb) pro mírumilovnější vztah.
  • Zkuste si s jednotlivci ve svém životě napsat seznam toho, čeho si vážíte nebo za co jste vděční.
  • Připomeňte si, že každý má své chyby. Nikdo není dokonalý.
 2. Obrázek s názvem Udělejte svou ženu šťastnou Krok 12

  2 Řekni pravdu . Pokud budete ve vztahu držet své myšlenky a pocity, nepomůže vám to být mírumilovný. Součástí mírumilovnosti je být v míru sám se sebou. Upřímnost je životně důležitou součástí míru v míru se sebou samým. Buďte tedy upřímní, ale laskaví, když sdělujete, co si opravdu myslíte a cítíte.
  • Otevřený a upřímný dialog ve vztazích s ostatními pomůže, aby byl vztah také mírumilovnější. Nastavuje tón, který sděluje, že pokud se vyskytnou problémy, lze o nich diskutovat a zveřejnit je. Můžete prohlásit: „Chci, abys se mnou pohodlně mluvil o čemkoli.“
  • Ujistěte se, že sdělujete jakékoli frustrace nebo negativní pocity, abyste je mohli řešit co nejrychleji. Zkuste říci: „Náš vztah je pro mě důležitý. Nechci nic plnit do lahví a riskovat, že to ovlivní náš vztah. “
  • Konverzujte jen kvůli check-inu se svými blízkými. Ukáže to, že se zajímáte o pohodu svých blízkých, a bude pro ně pohodlnější mluvit s vámi. Můžete začít jednoduchým: „Jak se vlastně máš?“
 3. Obrázek s názvem Die with Dignity Step 20

  3 Mluvte klidným a uvolněným hlasem. To, co říkáte, aby zprostředkovalo mír, je důležité, ale stejně důležité je, jak to říkáte. Způsob, jakým komunikujete s ostatními, je složitý a vyjadřuje mnoho o vašich emocích a stavu mysli. Být mírumilovný ve vztazích s ostatními zahrnuje mluvit mírumilovně.
  • Mluvte pomalu a zamyšleně.
  • Všimněte si hlasitosti svého hlasu. Pokud jste hlasití, zkuste ztišit hlas.
  • Pokuste se použít měkčí tón, když mluvíte místo více stresujícího nebo ostrého tónu.
  • Věnujte pozornost slovům, která používáte. Zvažte, co sdělují o vašem výhledu.
 4. Obrázek s názvem Rozvod v Delaware Krok 2

  4 Pusťte těžké nebo negativní lidi. Když se snažíte přijímat ostatní takové, jací jsou, můžete narazit na některé, kteří to dělají obtížným. Lidé, kteří jsou trvale negativní, mohou váš pocit klidu pouze přerušit. Nejlepší může být nechat je jít nebo je odstranit ze svého života. Pokud máte pocit, že se nemůžete lidí úplně zbavit, omezte kontakt, který s nimi máte.
  • I když chcete přijímat lidi a jejich nedokonalosti, neznamená to, že musíte akceptovat vše, co jiný člověk dělá. Máte povoleno stanovit hranice co budete ve svém životě přijímat a co ne. Například nemůžete příteli zabránit v drogách, ale můžete si stanovit hranici, že pokud to udělá kolem vás, ze vztahu odejdete.
  • Oddělte se od násilných nebo agresivních lidí. Mírumilovný člověk se nedopouští násilí na sobě ani na ostatních.
  • Distancovat se od lidí, kteří jsou příliš kritičtí nebo kritičtí vůči způsobu, jakým se rozhodnete žít svůj život. Jejich hlas může začít přehlušovat váš vlastní a vy můžete začít mít ze sebe špatný pocit nebo zpochybňovat svoji životní cestu.
  • Pusťte někoho, u koho cítíte, že narušuje váš klid.
 5. Obrázek s názvem Get a Child to Stop Sucking Fingers Step 8

  5 Rodič pokojně. Mírové rodičovství může být obtížné. Je těžké nenechat se občas zaskočit stresem. Začněte v malém, změnou jedné věci uděláte něco mírumilovnějšího. Jakmile budete mít pocit, že jste toho dosáhli, začněte nový. Zkuste si také všimnout role, kterou hrajete, a toho, jak můžete pomoci vytvořit změnu, kterou hledáte.
  • Pokuste se odstranit kritická nebo obviňující prohlášení nebo se jim vyhnout.
  • Namísto soustředění se na to, co vaše dítě mohlo udělat špatně, se zaměřte na to, co udělalo dobře, nebo ho pochvalte, že se o to pokouší. Místo toho, abyste řekli: Podívejte se na nepořádek, který jste udělali! Nikdy nezvedneš své hračky! ' zkuste: „Páni, jste hraví a máte dnes spoustu energie! Jaká je teď vaše oblíbená hračka? Udělejme s touto hračkou něco zábavného a zbytek odložíme na hraní. '
  • Buďte mírem, který chcete ve svém dítěti vidět. Staňte se mírumilovnými, než očekáváte, že bude vaše dítě mírumilovné. Děti je třeba naučit, jak se chovat, včetně toho, že jsou mírumilovné. Jděte příkladem a ukažte druh klidu, který byste chtěli ve svém dítěti a ve vztahu s ním vidět.
 6. Obrázek s názvem Napsat deník Krok 10

  6 Vést si deník . Deníky jsou skvělou praxí, která vám pomůže být mírumilovný. Vytvoření deníku pomůže soustředit vaše mírové záměry do oblastí vašeho života, které vyžadují více pozornosti. Pomůže vám také uspořádat si myšlenky a plány. Žurnálování vám umožňuje bezpečný prostor pro ventilování frustrace a stresu, abyste mohli být s ostatními v míru.
  • Zkuste výzvy jako následující: „Dnes být mírumilovný bylo obtížné, protože ...“ „Dnes být mírumilovný přineslo odměnu, protože ...“ nebo „Pokusím se být mírumilovnější do ...“
  • Můžete si také vést deník vděčnosti, kam si každý den napíšete něco, za co jste vděční. To vám může pomoci rozvíjet pozitivnější myšlení.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Vytváření mírumilovného prostředí

 1. Obrázek s názvem Move Out of State Krok 13

  1 Odklidit . Minimalizujte ve svém prostředí hračky a fyzický nepořádek. Být mírumilovný zahrnuje také mírumilovné prostředí a mírové myšlení. Pomozte uklidnit své prostředí tím, že zbavíte svůj domov nepořádku. Vyhoďte nebo darujte věci, které nepoužíváte, nebo hračky, se kterými si vaše děti už nehrají. Ujistěte se, že všechny položky, které vlastníte, mají vyhrazené místo. Méně nepořádku ve vaší domácnosti zvýší váš pocit klidu.
 2. Obrázek s názvem Žádost o podnikatelský grant Krok 14

  2 Udržujte svůj pracovní život a domácí život odděleně. Být mírumilovný doma, ve vztazích a ve svém nitru - to jsou důležité aspekty mírumilovného života. Zachování míru ve všech aspektech může zahrnovat mírumilovné pracovní prostředí a také oddělení práce a domácího života. Zkuste následující.
  • Méně nepořádku ve vašem pracovním prostoru poskytne stejný výsledek jako méně nepořádku ve vaší domácnosti. Buďte v práci klidnější tím, že se ujistíte, že je váš pracovní prostor čistý a čistý.
  • Zkuste zanechat jakýkoli pracovní stres, který během dne v práci zažijete. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je zajistit, abyste začali a přestali pracovat včas. Mít pevné hranice pomůže zabránit tomu, aby váš pracovní život způsoboval stres ve vašem osobním životě.
  • Zachovejte profesionalitu v práci a omezte osobní údaje, které v práci sdělujete.
 3. Obrázek s názvem Získejte více REM spánku Krok 4

  3 Při zdobení použijte uklidňující tóny nebo textury. Být mírumilovný ve svém domácím prostředí nemusí být tak obtížné, jak si myslíte. Některé malé změny barev nebo zdobení laku mohou způsobit velké uklidňující a mírové efekty. Chcete -li zvýšit klidný pocit domova, vyzkoušejte následující.
  • V barvách, nábytku nebo dekoru použijte uklidňující tóny jako světle modré nebo béžové.
  • Nechte v každé místnosti malou vázu nebo rostlinu, která pomůže vytvořit uklidňující pocit a spojení s přírodou.
  • Utrácejte peníze navíc za špičkové prostěradla, abyste mohli svůj den zakončit uklidňujícím klidným spánkem.
 4. Obrázek s názvem Zbavte se zápachu plevelů Krok 34 Naplňte svůj domov uklidňujícími vůněmi a zvuky. Být mírumilovný může být pro vás plně smyslový zážitek. Změna vůní nebo zvuků ve vašem domě může pomoci zvýšit relaxaci a klid pro vás a vaši rodinu.
  • Uklidňující zvuky mohou zahrnovat zvuky přírody i určité druhy hudby, jako je klasická hudba.
  • Uklidňující vůně může zahrnovat levanduli, rozmarýn, jasmín, Ylang Ylang, sladký pomeranč a bergamot.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co je to mírumilovný život? Trudi Griffin, LPC, MS
  Profesionální poradce Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu specializující se na závislosti a duševní zdraví. Poskytuje terapii lidem, kteří bojují se závislostmi, duševním zdravím a traumaty v komunitním zdravotním prostředí a soukromé praxi. Získala MS v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví na Marquette University v roce 2011. Trudi Griffin, LPC, MS Profesionální poradce Expertní odpověď Mírový život je přirovnáván ke spokojenosti, což znamená, že bez ohledu na okolnosti může být člověk spokojený a bez sváru.
 • Otázka Jak najdu štěstí uvnitř? Trudi Griffin, LPC, MS
  Profesionální poradce Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu specializující se na závislosti a duševní zdraví. Poskytuje terapii lidem, kteří bojují se závislostmi, duševním zdravím a traumaty v komunitním zdravotním prostředí a soukromé praxi. Získala MS v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví na Marquette University v roce 2011. Trudi Griffin, LPC, MS Profesionální poradce Odborná odpověď Prvním krokem je přijetí sebe samého za to, kým jste, a druhým jednáním v souladu s vašimi hodnotami a silnými stránkami.
 • Otázka Jak mohu žít mírumilovně? Trudi Griffin, LPC, MS
  Profesionální poradce Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu specializující se na závislosti a duševní zdraví. Poskytuje terapii lidem, kteří bojují se závislostmi, duševním zdravím a traumaty v komunitním zdravotním prostředí a soukromé praxi. Získala MS v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví na Marquette University v roce 2011. Trudi Griffin, LPC, MS Profesionální poradce Expertní odpověď Rozhodněte se nepouštět se do konfliktu, nebo když konflikt nastane, zvolte řešení problému s druhou osobou.
 • Otázka Jak mohu dosáhnout klidného spánku? Trudi Griffin, LPC, MS
  Profesionální poradce Trudi Griffin je licencovaný profesionální poradce ve Wisconsinu specializující se na závislosti a duševní zdraví. Poskytuje terapii lidem, kteří bojují se závislostmi, duševním zdravím a traumaty v komunitním zdravotním prostředí a soukromé praxi. Získala MS v klinickém poradenství v oblasti duševního zdraví na Marquette University v roce 2011. Trudi Griffin, LPC, MS Profesionální poradce Expertní odpověď Uklidněte své tělo i mysl všímavostí, meditací a vytvořením bezpečného uklidňujícího prostředí.
 • Otázka Jak mohu získat klid? Nicolette Tura, MA
  Life Coach Nicolette Tura je odbornice na wellness a zakladatelka The Illuminated Body, její poradenské služby v oblasti wellness a vztahů se sídlem v San Francisco Bay Area. Nicolette je 500hodinová registrovaná učitelka jógy se specializací na psychologii a všímavost, odbornice na nápravná cvičení certifikovaná Národní akademií sportovního lékařství (NASM) a je odbornicí na holistický život. Je držitelkou bakalářského titulu ze sociologie na Kalifornské univerzitě v Berkeley a magisterský titul ze sociologie získala na SJSU. Nicolette Tura, MA Deník odborníků Life Coach Expert je způsob, jak získat více prostoru ve své mysli. Může nabídnout prostor k tomu, abyste na stránce sdělili své pocity a byli svědky svých myšlenek. Můžete vyzkoušet psaní proudu vědomí nebo konkrétní výzvy.
 • Otázka Jak mohu být šťastný? Nicolette Tura, MA
  Life Coach Nicolette Tura je odbornice na wellness a zakladatelka The Illuminated Body, její poradenské služby v oblasti wellness a vztahů se sídlem v San Francisco Bay Area. Nicolette je 500hodinová registrovaná učitelka jógy se specializací na psychologii a všímavost, odbornice na nápravná cvičení certifikovaná Národní akademií sportovního lékařství (NASM) a je odbornicí na holistický život. Je držitelkou bakalářského titulu ze sociologie na Kalifornské univerzitě v Berkeley a magisterský titul ze sociologie získala na SJSU. Nicolette Tura, MA Expert na životní kouče Odpověď Nesrovnávejte se s ostatními. Milujte své tělo a obklopte se lidmi, se kterými můžete být sami sebou. Zkuste sledovat televizní pořady, číst knihy a připojit se ke skupinám nebo klubům, díky kterým se budete cítit lépe. Soustřeďte se na to pozitivní a snažte se být vděční za to, co máte.
 • Otázka Co mám dělat, když se snažím najít mír po změně kariéry? Dawn Smith-Camacho
  Career & Life Coach Dawn Smith-Camacho je vlastníkem Whole Life Solutions, podnikání, ve kterém Dawn poskytuje profesionální mluvení o efektivním rozhodování a navigaci zásadních změn pro podnikatele a zaměstnance. Podporuje také individuální koučovací klienty identifikací jejich základních hodnot, řízením času, stanovováním priorit a honováním na jejich ideální cestě. Mezi její klienty patří Vistage, UNICEF, losangeleské policejní oddělení (LAPD), Wedding Industry Professionals Association (WIPA), NACE a Oracle. Dawn Smith-Camacho Expert na Career & Life Coach Expert Nejprve se zeptejte sami sebe, zda se cítíte nenaplněni kvůli něčemu vnitřnímu nebo kvůli vašemu prostředí. Možná budete muset zjistit, kde vám ve vašem životě chybí spojení, ať už duchovní, mentální nebo emocionální. Poté se můžete pustit do dalších oblastí svého života a zjistit, jak zvýšit svůj pocit pohody a naplnění.
 • Otázka Můžete napsat článek o tom, jak uzavřít mír se svými sourozenci? Tento článek o tom, jak vycházet se svými sourozenci, může mít několik užitečných tipů.
 • Otázka Jak mám žít v domě, kde není klid? Najděte si místo mimo domov, kde najdete klid a pokuste se tam strávit co nejvíce času. Případně byste mohli zjistit, proč ve vašem domě není klid, a zkusit vyřešit problém.
 • Otázka Jak mohu snížit narušení mysli? Meditace je skvělý způsob, jak uklidnit a soustředit svou mysl. Ze začátku vám to může připadat obtížné, ale čím více budete cvičit, tím snazší bude omezit rušení a rozptýlení ve vaší mysli. Použijte výše uvedenou příručku, která vám pomůže začít s meditační praxí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Být v klidu nejen uvolňuje váš stres, ale také udržuje vaši mysl svěží .
 • Můžete také začít slaví Mezinárodní den míru .

reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.Populární Problémy

Zatímco kočárky pro psy jsou často zakoupeny jako roztomilé doplňky pro městské psy, mohou také sloužit více funkcím. Dobře zvolená sada kol může pomoci každému psovi s poruchou pohyblivosti i nadále žít aktivní, odchozí život v mnoha ...Patriots se utkají s Panthers v předsezónní akci 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu na různých trzích.

Pětinásobná národní šampiónka Simone Bilesová a Sam Mikulak budou titulky mistrovství USA v gymnastice 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.Pohled na vrozenou vadu chodidla, která sužuje Rafaela Nadala od dětství, a na to, jak ji překonal, aby se stal stejně úspěšným jako on.Jak zapůsobit na školačku. Každý zná pocit, že chce zapůsobit na osobu, kterou má rád. Mnohým se ale úkol zapůsobit na školu ve škole dívkou, která se vám líbí, může zdát skličující. Chcete, aby se vám líbila, ale možná nemáte žádné ...

Váš průvodce streamováním Deníku Wimpy Kid online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.