Olympiáda 2021: Kei Nishikori vs Ilya Ivashka náhled, souboj a předpověď

Kei Nishikori

Kei NishikoriPodrobnosti zápasu

Svítidlo : Kei Nishikroi [JPN] vs Ilya Ivashka [BLR]Datum: 28. července 2021Turnaj : Olympijské hry 2021

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, JaponskoKategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdéNačasování zápasu : Cca. 13:00 místního času, 9:30 IST, 4:00 GMT, 12:00 ESTŽivé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - Sony Liv


Kei Nishikori vs Ilya Ivashka náhled

Kei Nishikori bude pokračovat ve své cestě za olympijskou medailí na domácí půdě, když ve středu ve třetím kole tokijských her nastoupí proti nenasazenému Bělorusovi Ilji Ivashkovi.

Světová jednička 69 Nishikori se neočekávala, že dosáhne této fáze turnaje poté, co v prvním kole remizoval pátého nasazeného Rusa Andreje Rubleva. Ale vrátil roky a odtrhl svou dvouletou sérii porážek proti soupeři top 10 rutinní výhrou 6-3, 6-4 nad Rublevem. Na to navázal třísetovou výhrou nad prvním olympionikem USA Marcosem Gironem.

Ilya Ivashka mezitím přenesl svou bohatou formu do olympijských her v Tokiu. Ivashka si v posledních měsících užívá stálého stoupání po žebříčku a vstupuje do svého zápasu třetího kola proti Nishikori jako hráč s vyšším postavením.

Ivashka v prvním kole porazil novomanželského Francouze Gaela Monfilse a poté svolal veškerou svou duševní sílu, aby ve druhém sestřelil Michail Kukushkin ve třech setech.


Kei Nishikori vs Ilya Ivashka proti sobě

Kei Nishikori a Ilya Ivashka se proti sobě nikdy nestřetli na žádné úrovni, takže vzájemný zápas mezi nimi je v současné době 0: 0.


Kei Nishikori vs Ilya Ivashka predikce

Kei Nishikori se tento týden pokouší stát národním pokladem v důsledku šokového východu Naomi Osaky. Totéž lze říci o Ilyi Ivashce, která je osamělou běloruskou levicí ve dvouhře po překvapivé porážce Aryny Sabalenky ve druhém kole.

Ivashka hrál v posledních měsících jedny z nejlepších tenisů své kariéry. Vstoupil do čtvrtého kola Wimbledonu, než prohrál s italským Matteem Berrettinim.

Ilya Ivashka

Ilya Ivashka

Ten impuls přenesl do Tokia, kde zaznamenal dvě působivá vítězství. Pokud ale Bělorus hodlá prodloužit svůj pobyt v japonském městě, bude muset důsledně zasáhnout svá místa svým monstrózním prvním podáním proti Nishikori.

Nishikori je univerzální baseliner se spolehlivým obouručníkem, který nelze snadno propíchnout. Má také extra motivaci k výkonu, vzhledem k tomu, že hraje na domácí půdě.

I když vypadal daleko od svého nejlepšího ročníku proti Gironu, ve srovnání s Ivaškou je nepochybně lepším hráčem a měl by mít náskok před nebezpečným Bělorusem.

Předpověď: Kei Nishikori k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Rafael Nadal a Caroline Wozniacki hovoří o svých „mocných“ raketách Melbourne, 20. ledna (IANS) Španělské tenisové eso Rafael Nadal '.

Jak nastavit vyskakovací karavan. Nastavení nového vyskakovacího karavanu v kempu poprvé může být trochu zastrašující. Udržováním všech kroků v pořádku pomocí této užitečné příručky brzy získáte důvěru v nastavení svého karavanu ...

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Pokud čtete tento článek, možná jste sledovali Královskou svatbu a inspirovala vás nádherná Kate Middleton. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a naučte se začít se chovat více jako ona. Buďte laskaví, milí a zdvořilí. Kate Middleton ...

Roger Federer hovořil o životních lekcích, které získal od svých rodičů a které mu pomohly správně se rozhodnout. Švýcarská legenda také poskytla tipy na představení tenisu dětem, jeho oblíbené supervelmoci a toho, co mu ve Wimbledonu nejvíce chybí.