Přímý přenos Texans vs Steelers: Jak se dívat online zdarmaGetty Linebacker Pittsburgh Steelers T.J. Watt.

Houston Texans bude v neděli hostit akci Pittsburgh Steelers ve 3. týdnu.

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, podívejte se na online přímý přenos Texans vs Steelers:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu a Pittsburghu

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, Texans vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu a Pittsburghu

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Texans vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu a Pittsburghu

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Texans vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Houstonu a Pittsburghu

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Texans vs Steelers můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.

kde mohu sledovat deník mizerného dítěte

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Texans vs Steelers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Texans vs Steelers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Texans vs Steelers

Steelers se minulý týden zlepšili na 2: 0, čímž Denver Broncos oddrželi o vítězství 26: 21.

Quarterback Ben Roethlisberger, ve své druhé hře od chvíle, kdy vynechal téměř celou kampaň v roce 2019 se zraněním lokte, dokončil 29 ze 41 přihrávek na 311 yardů, pár přistání a trsátko.

Navzdory těmto solidním číslům nebyl Roethlisberger jeho hrou nijak ohromen.

Dobrou zprávou je, že když hrajete špatně a stále vyhráváte fotbalové zápasy, je to něco, za co je třeba poděkovat (), řekl podle Associated Press . Jen musím věřit sám sobě, že hodím. Kluci jsou na správném místě.

Steelers nasbírali 7 pytlů quarterbacků Broncos Drew Lock a Jeffa Driskela, aby jejich sezóna byla celkem 10, což je dobré na druhé místo v NFL. Linebacker T.J. Watt byl zodpovědný za 2,5 z těchto zastavení šíření QB.

Byli zvláštní, řekl Roethlisberger o obraně svého týmu Steelers.com . Mnohokrát nás zachránili.

V neděli Watt a jeho bratři - obranný obránce Steelers Derek Watt a Texans poprvé v neděli J.J. Watt - bude sdílet pole ve hře NFL.

Je to neuvěřitelné, J.J. řekl, podle ESPN . Je to opravdu neuvěřitelné. Už jen to, že jsme všichni hráli ve Wisconsinu, bylo opravdu skvělé. Už jen to, že jsme všichni hráli v NFL, bylo opravdu skvělé. Hrát proti jinému bratrovi bylo skvělé. Nyní, když jsme všichni ve stejné hře na hřišti ve stejnou dobu, to opravdu nebude lepší.

Se dvěma zápasy pod pásem Texans stále hledají své první vítězství v sezóně. Vydrželi prohrané prohry s Kansas City Chiefs (34–20 na silnici) a v poslední době s Baltimore Ravens (33–16 doma), kteří v loňském roce spojili dohromady 26 vítězství v základní části.

Houston byl zvláště zranitelný vůči útěku. Postoupili 396 spěchajících yardů; pouze Detroit Lions se vzdal více během prvních dvou týdnů sezóny.

Někdy se k běhu opravdu hodíme. Někdy se dostaneme ze svých mezer, řekl hlavní trenér Bill O’Brien ESPN .

Dodal: Musíme se podívat na náš plán a podívat se, co děláme, ale tento přestupek, který hrajeme tento týden, je úplně jiný než ten přestupek a útok před tím. Bude to otázka toho, co si myslíme, že je nejlepší udělat proti Pittsburghu. Prostě musíme - každý musí udělat lepší práci. Když máte 0-2, musíte se zlepšit v každé oblasti.


Populární Problémy

Hackovaní pytli se ještě nedostali na olympiádu, ale to můžete změnit. Začněte tím, že si vyrobíte vlastní tréninkové vybavení. Zde je několik snadných způsobů, jak vyrobit hacky z domácích materiálů nebo ze základních řemeslných potřeb. Použijte to pro ...

Jedná se o poslední akci ATP500 před Rogers Cupem.

Zde je návod, jak sledovat poslední čtyři epizody Steven Universe Future online, ať už máte nebo nemáte kabel.

Zdá se, že Novak Djokovic v tuto chvíli nelze zastavit. Světová č.

Radio City Rockettes Christmas Spectacular se koná ve středu večer na stanici NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu.

Jak cestovat o prázdninách pro seniory. Prázdniny jsou skvělým obdobím pro cestování za rodinou a přáteli. Pokud jste senior, během dovolené musíte vzít v úvahu zvláštní okolnosti. Chcete se ujistit ...