Jak naplánovat a hostit grilování

Léto je ideální čas na pořádání grilovacích setkání. Ať už se jedná o velké rodinné setkání nebo dokonce jen o pár přátel v okolí. Jakkoli si to přejete, tento článek wikiHow je jednoduchým průvodcem, jak se řídit nezapomenutelným grilováním.

Kroky

 1. 1 Vyberte si správný den. Grilování se nejlépe pořádá venku za slunečného počasí. Vyhněte se výběru dne, který prší, je zima nebo fouká vítr. Když chcete grilovat s přáteli/rodinou, chcete perfektní letní počasí!
 2. Obrázek s názvem Naplánujte a pořádejte grilování Krok 1

  2 Naplánujte si seznam hostů. Zvažte, zda chcete přátele nebo rodinu (nebo možná obojí). Nezapomeňte pozvat příliš mnoho lidí, protože budete muset vyhovět všem.
 3. Obrázek s názvem Naplánujte a pořádejte grilování Krok 2

  3 Naplánujte si, kde budete mít grilování. Obvykle se jeden koná na zahradě/terase/verandě. Zajistěte, aby tam byla místa k sezení, například lavičky a koberce. Ozdobte oblast lucernami pro kouzelné večerní grilování nebo jen pěkné rustikální místo.
  • Některé parky nebo místa nabízejí grilování zdarma k zahřátí a použití na pozemku. Zvažte grilování ve veřejném parku pro něco jiného.


 4. Obrázek s názvem Naplánujte a uspořádejte grilování Krok 3

  4 Naplánujte si jídlo a pití. Myslete na své hosty. Jsou to děti? Vegetariáni? Ujistěte se, že je pro každého něco. Oblíbené jsou hamburgery, klobásy, žebra a kebab. Ujistěte se, že jsou nějaké přílohy jako bramborový salát, salát, kuskus, meloun atd. Dejte si nápoje jako limonáda, pivo, smoothie nebo dokonce jen vodu!
  • Chcete většinu jídel, která jsou schopná grilovat, protože je budete grilovat. Saláty se připravují předem, abyste měli více času dopředu.
 5. Obrázek s názvem Naplánujte a pořádejte grilování Krok 4

  5 Naplánujte si nějaké hry/aktivity. Jděte a naplánujte si zábavné hry, které jste hrávali jako dítě! Možná hra kolem hráčů! Připomeňte svým hostům, aby nosili vhodnou obuv.
  • Pokud navštěvujete rodiny, nezapomeňte vybrat vhodné hry pro děti. Snad i zřízení nadzemního bazénu bude uspokojivé.
 6. Obrázek s názvem Naplánujte a pořádejte grilování Krok 5

  6 Nechte někoho pečovat o grilování. Ujistěte se, že někdo nebo dokonce vy sami jste na BBQ vždy, když se na něm vaří jídlo!
  • V den grilování si předem připravte všechny přílohy, buď ráno před grilováním, nebo noc předtím. Ukažte jídlo venku na stole jako bufet, aby si vaši hosté mohli vybrat, co by chtěli. Obrázek s názvem Naplánujte a pořádejte grilování Krok 6 7. 7 Užijte si grilování a jezte, kolik chcete! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co jsou zaoblovače? Také, co mám dělat, když zvu pět žáků šestých tříd? Je to příliš mnoho lidí nebo málo? X_aliceofield_x Rounders je v podstatě britská hra, která je podobná baseballu/softbalu. Pokud zvete mladší lidi, ujistěte se, že je pro ně dostatek jídla na výběr a také, že máte naplánováno spoustu her a zábavy.
 • Otázka Pomůže mít bazén? X_aliceofield_x Bazén by byl dobrou atrakcí na grilování, protože by to mohla být centrální oblast a lidé se mohou opalovat kolem okraje nebo se v bazénu stříkat. Takže ano, mohlo by to pomoci, ale existuje mnoho dalších způsobů zábavy, jako je hraní na kolečkách, badminton nebo ping pong.
 • Otázka Co mám dělat, když se něco pokazí (např. Zapomněl jsem připravit vepřové kotlety)? X_aliceofield_x Udělejte, co můžete, abyste situaci napravili, ale příliš se nestresujte. Většina lidí chápe, že něco nejde podle plánu. Aby vše běželo co nejplynuleji, naplánujte si vaření věcí, které jsou snadné a vyžadují malou přípravu, jako jsou párky v rohlíku nebo klobása, a předem uvařte, co můžete. Zkontrolujte, zda někteří hosté nemají alergie, abyste nepodávali nic, co by na ně vyvolalo alergickou reakci. Snažte se také zapojit všechny a pokud máte naplánovanou aktivitu, zapojte všechny.
 • Otázka Využíváme catering nebo si jídlo připravujeme sami? Jak to uděláme? Je to na tobě! Pokud chcete vařit, zapalte gril a zásobte se párky v rohlíku, hamburgery, vegetariánské hamburgery atd. Můžete si také dát potluck a požádat všechny, aby se přidali na stranu. Pokud ale neradi vaříte nebo grilujete, není nic špatného na najímání kuchaře.
 • Otázka Co si mám vzít na grilování? Carolee Kleinová Noste něco roztomilého a pohodlného. Možná jako džíny/jean šortky a pěkné tričko nebo tílko. K obuvi se hodí sandály nebo žabky.
 • Otázka Můžete se jít koupat po grilování? Ano, určitě si můžete po večírku jít zaplavat, pokud je k dispozici bazén. Po jídle počkejte alespoň 20 minut, aby se jídlo uklidnilo, jinak riskujete křeče v žaludku. Také, pokud osoba, která pořádá grilování, nejste vy nebo vaše rodina, nezapomeňte nejprve požádat o povolení používat bazén.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Ujistěte se, že si každý může někam sednout!
 • Nezapomeňte mít spoustu bočních stran kromě grilovaného jídla!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Co očekávat letos při losování žen ve Wimbledonu? Zde je názor odborníků Sportskeeda.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o přetahovacích páskách, včetně toho, kdy je vyměnit, jak je nasadit, a našich tipů pro nejlepší.

Jak vyrobit plakát. Vytvoření plakátu je skvělý způsob, jak inzerovat nadcházející událost, sdělit lidem svůj názor na protest, nebo dokonce jen ozdobit svůj pokoj! Ať už si svůj plakát nakreslíte ručně, nebo jej navrhnete digitálně a vytisknete ...

Jak vyrazit na Grand Canyon. Grand Canyon je velký kaňon nacházející se v americkém státě Arizona. Pěší turistika po Grand Canyonu je náročná aktivita, která bude vyžadovat adekvátní přípravu, aby bylo zajištěno, že budete brát jen tolik, kolik potřebujete ...

Brie je známý pohled na většinu sýrových desek. Jeho krémová struktura, máslová chuť a jemná kůra jsou skvělým kontrastem k ostrým nebo pevným sýrům. Pokud váháte s kopáním do klínu nebo disku, snažte se krájet malé kousky ...

Jak léčit revmatoidní artritidu v lokte. Revmatoidní artritida (RA) je onemocnění, které může způsobit zánět v jednom nebo více kloubech ve vašem těle. RA je autoimunitní onemocnění, které způsobuje, že vaše tělo napadá vaše vlastní tkáně kloubů ...