Jak hrát nápojovou hru „Land Mines“

Nášlapné miny jsou jednou z nejlepších pijáckých her a zahrnují spoustu pití piva. Ujistěte se, že máte dost velký stůl na hraní a budete chtít čtyři nebo více lidí. Určitě si dejte plechovky od piva a ne pivní lahve nebo kelímky.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrát hru na pití

  1 První hráč vezme čtvrtinu a roztočí ji na stůl. Zatímco se čtvrtina točí, hráč si pak musí vzít plechovku piva stejnou rukou, s jakou roztočil čtvrtku, a poté čtvrtinu sebrat, než se přestane točit, a to stejnou rukou, jakou pili své pivo. Pokud jste chyceni za použití špatné ruky, musíte si dát drink a opakovat točení, dokud to nezjistíte správně.
 2. Obrázek s názvem Hrát hru na pití

  2 Nyní je hra opravdu zajímavá, když lidé začínají dopíjet pivo. V podstatě jakékoli pivo, které dopil hráč u stolu, se stane jeho vlastním „pozemním dolem“. Použitím těchto prázdných plechovek od piva můžete rozbít čtvrtinu odstředění člověka, což způsobí, že bude muset vypít značnou část svého piva a znovu zahájit tah; nemluvě o tom, že jakmile se použije prázdná plechovka, ta prázdná plechovka od piva zůstane na místě, kde byla po zbytek hry.
 3. Obrázek s názvem Hrát hru na pití

  3 Nyní se tedy stává neustálou překážkou, které se musí číselník snažit vyhnout. Pokud čtvrtina poté zasáhne některou z prázdných plechovek na stole, stane se mrtvou a přadlen musí vypít a oddechnout. Pokud je číselník neúspěšný 3krát za sebou, musí vypít pivo nebo vystřelit a čtvrtina přejde na další osobu.
 4. Obrázek s názvem Hrát hru na pití

  4 Hotovo. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Chcete točit čtvrtinu od sebe, abyste se vyhnuli tomu, že byste před sebe dostali „nášlapné miny“.Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pijte zodpovědně
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Pivní plechovky, čtvrtina, velký stůl na hraní

Populární Problémy

Před deseti lety před losováním většiny grandslamových mužů předcházely dechové diskuse kolem jediné otázky: Do jaké poloviny spadne Novak Djokovic?

V pondělí Novak Djokovič překonal rekord Rogera Federera ve většině týdnů strávených jako světová jednička v oficiálním žebříčku ATP. Federer strávil 310 týdnů jako č.

Gojowczyk může mít proti Federerovi šanci, pokud na zápas přivede svoji hru A a švýcarský maestro bude mírně spokojený.

Série HSBC World Rugby Sevens 2018-19-19 pokračuje druhou etapou v Kapském Městě. Zde je návod, jak sledovat veškerou akci, pokud jste ve Spojených státech.

Hledáte v sobotu večer živý přenos ze hry TCU vs. Arkansas? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat online nebo na jiných zařízeních zdarma.

Nejlepší národní tým FCS, stát Severní Dakota, čeká v sobotu náročný test proti č. 10 Northern Iowa. Zde je návod, jak sledovat hru online.