Jak se dívat na Colts vs Texans online v Kanadě bez kabelu

Playoffs NFL 2019

Getty

Poté, co jsme v roce 2018 rozdělili pár pravidelných sezónních setkání, Indianapolis Colts a Houston Texans začne rok 2019 zápasem s gumou v kole divokých karet. Vítěz se přesune do dvou her Super Bowl LIII, poražený začne offseason.

Pro ty z Kanady, kteří se chtějí dívat, je začátek hry naplánován na 16:30. ET a bude vysílán na CTV. Naštěstí, pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete hru stále sledovat živě na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení pomocí jedné z následujících možností:

DAZN

držadla pro tenisové rakety

DAZN je bezdrátová služba pro živé sportovní přenosy který je dodáván s měsíční bezplatnou zkušební verzí . Jeho nabídky závisí na vaší zemi, ale ti, kteří jsou v Kanadě, mohou sledovat všechny zápasy NFL, včetně play-off a sítě NFL, naživo a na vyžádání prostřednictvím DAZN.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN , a hru pak můžete sledovat na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.

NFL Game Pass International

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo a na vyžádání prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Můžeš zaregistrujte se zde na Game Pass International , a hru pak můžete sledovat na počítači přes web NFL Game Pass nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

CTV online

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k zúčastněnému poskytovateli televizních služeb, ale také můžete sledujte živý přenos CTV prostřednictvím jejich webových stránek .


Náhled Colts vs Texans

Zpět na 14. října, Colts právě vzdal 42 bodů v trapné ztrátě na New York Jets. Byli dva zápasy za každým druhým týmem v AFC South a blíž k výběru č. 1 v draftu, než k místu po sezóně.

Ale s téměř nulovým prostorem pro chyby byli Colti od té chvíle téměř dokonalí. Začátkem prosince uklouzli v podivné prohře 6: 0 v Jacksonville, ale vyhráli každý druhý zápas v posledních dvou a více měsících. Od prohry s Jets, Indy šel 9-1, v průměru 28,1 bodů na zápas (navzdory shutout proti Jaguars) a outscored soupeře o 11,7 bodu na soutěž.

Možná jsem slepý, ale měl jsem pocit, že to od začátku zabralo, Minulý týden to řekl hlavní trenér Coltů Frank Reich . (A) i když jsme procházeli tím drsným kouzlem, stále jsem věřil, že jsme věděli, že se zlepšujeme, i když jsme neviděli výsledky.

Indyho plán za posledních 10 týdnů nemusí vypadat celkově tak skličujícím způsobem, ale obsahuje několik pozoruhodných vítězství za poslední měsíc. Po prohře s Jacksonvillem Colts zvítězili zády k sobě nad Texany a Cowboys, kteří byli v těchto bodech do značné míry považováni za nejžhavější týmy NFL. Zastavili sérii devíti her Houstonu a poté ukončili pět vítězství Dallasu v řadě. O dva týdny později, ve hře play-off-play-play, šli do Tennessee a napnuli svaly při výhře 33-17.

To vše je řečeno: Colts mohou být osivem č. 6 v AFC, ale také hrají jako jeden z nejlepších týmů v lize.

To znamená, že je důležité neprodávat texaské shorty. Houston má 11-2 od začátku sezóny 0-3. Dvě prohry během tohoto úseku přišly dohromady o pět bodů a pět porážek v sezóně bylo celkem o pouhých 20 bodů.

Všechnu zásluhu dávám hráčům, řekl hlavní trenér Bill O’Brien . Myslím si, že máme velmi zkušený trenérský tým, který pomáhá v pozdních situacích, ale myslím si, že veškerý kredit patří hráčům. Hráči hrají tvrdě, věří si, věří si navzájem, nikdy nemají pocit, že - i když se stane něco špatného -, že jsou mimo hru. Ve hře se stalo několik špatných věcí. Naši kluci stále bojovali. Mluvíme o zodpovězení zvonku. Myslím si, že to naši kluci většinou odvedli dobře, ale je spousta věcí, které musíme zlepšit, ale naši kluci tvrdě bojují.

Texasané, kteří jsou zvýhodněn o 1,5 bodu , budou muset najít způsob, jak zpomalit Andrew Luck.

Ve dvou vzájemných zápasech v této sezóně Luck zapálil Texany na 863 yardů, 8,38 yardů na pokus a poměr 6: 1 TD: INT.

Rozhodně mohu říci, že dostává míč rychleji, Obranný konec Texans J.J. Watt řekl o štěstí . Myslím, že to dělá skvěle, ať už je to čtení nebo je k tomu nastaveno schéma, ale musíte hrát svoji hru. Rychle čte, je chytrý, ví, kam jde s míčem, snaží se nevystavovat přílišnému nebezpečí.

Samozřejmě, Deshaun Watson byl na druhé straně docela dobrý. Ve svých dvou letošních zápasech proti Coltům dokončil 70 procent svých hodů na 642 yardů, 8,03 yardů na pokus, tři přistání a jedno zachycení.

Pokud Colti vyhrají, v divizním kole se utkají s náčelníky Kansas City. Pokud Texasané postoupí, zamíří do Nové Anglie, aby se postavili Patriotům.


Populární Problémy

Státní soupeři Nebraska a Creighton se v pátek večer setkají ve velkém zúčtování. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Prezidenti klubů usnadňují klubové funkce a vytvářejí spravedlivé a zábavné prostředí pro všechny zúčastněné členy. Vedoucí klubu musí tvrdě pracovat, prezentovat inovativní nápady, vést ostatní laskavě a mít organizační schopnosti ....

Roger Federer, Rafael Nadal, Marin Cilic, Maria Sharapova atd. Budou v akci 5. den.

Zde je seznam nejlepších tenisových vychytávek, které vám s hrou nesmírně pomohou.

US Open 2013: Roger Federer havaruje; David Ferrer a Rafael Nadal do pokojů

Film „Little People, Big World“ je zpět na 22. sérii, která měla premiéru v úterý večer. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat streamování pořadu online zdarma.