Shanghai Masters 2019, Roger Federer vs Alexander Zverev: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Roger Federer

Roger Federer

Dvojnásobný šampion Roger Federer se dnes v Shanghai Masters ujme pátého nasazeného Alexandra Zvereva v jeho snaze o semifinálové umístění. Zatímco ti dva byli na Laver Cupu ve stejném týmu, bude zajímavé sledovat, jak se na tomto turnaji postaví proti sobě po kamarádství, které předvedli v Ženevě.

Zmínka o Laver Cupu je pro mladého Němce významná. Po roce bojů se šampiónovi finále ATP podařilo při reprezentaci týmu Evropy získat jistotu, což bylo patrné zejména na způsobu, jakým svému týmu zajistil vítězství.

Omlazený Zverev si minulý týden odnesl formu na China Open, kde se dostal do semifinále, než v Šanghaji získal pár dobrých vítězství. Jeho výkon proti starému příteli, Andrey Rublev, to včera velmi zdůraznil.

Po prvním setu 6: 6 po sobě následoval tvrdý odpor Rusa a Zverev byl nucen své podání dvakrát zahodit. Přesto se mu pokaždé podařilo odskočit a dokončil zápas ve dvou setech.

Mohlo by to dobře posloužit jako obrovská vzpruha před jeho setkáním se švýcarským maestrem.

Ti dva mají nerozhodný stav 3: 3, ale nepotkali se 11 měsíců, přičemž jejich poslední show se odehrála na halových brankách finále ATP, kde se Zverev ukázal jako šampion poté, co porazil i Novaka Djokoviče .

krátkých badmintonistů

Dvaadvacetiletý hráč nedokázal tyto výkony zopakovat v roce 2019. S obnovenou sebedůvěrou a sebedůvěrou však vypadá, že je na tuto výzvu připraven.

Federer také nebyl v původní podobě. Uznal jednu přestávku podání a trápil se Davidem Goffinem v první sadě jejich čtvrtfinále, přestože se mu podařilo sadu vyždímat v tie-breaku.Na papíře by měl být favoritem díky svým obrovským zkušenostem a dvěma titulům v Šanghaji, v letech 2014 a 2017. Pokud ale Zverev dokáže donutit své podání a bekhend mluvit, mohl by velmi dobře očichat rozčilení.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o zápase vědět:

Název turnaje: Rolex Shanghai Masters 2019

Datum: 7 Říjen - 13. říjen 2019

dobře vyhrávat tenis

Kategorie: ATP Masters 1000

Umístění: City Arena Qizhong Forest Sports, Šanghaj, Čína

Povrch: Venkovní hardcourt

Čas: [2] Roger Federer v [5] Alexander Zverev od cca. 11. října 2019 v 16:30 IST

Kde sledovat Shanghai Masters 2019?

Indie - Očekává se, že SONY ESPN a SONY ESPN HD budou vysílat zápasy v Indii.

Podrobnosti o živém přenosu pro Shanghai Masters 2019

Přímý přenos Shanghai Masters 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Sony Liv bude také živé přenosy zápasů.

Populární Problémy

Během tiskové konference před turnajem Novak Djokovič hovořil o svých aspiracích na Grand Slam v kalendáři, o svých největších uchazečích na US Open a o vakcínách proti COVID-19.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Khabib vs Poirier a všechny zápasy UFC 242 PPV online.

Dvojice si bude chtít přidat na seznam titulů vítězstvím na mezinárodním BNL d'Italia 2016.

Denis Shapovalov se v úvodním kole 2020 French Open utká s Gillesem Simonem. Francouz odešel do důchodu se zraněním v jejich jediném předchozím zápase na turné.

Jak přimět ženu, aby se do vás zamilovala. Pokud existuje žena, kterou opravdu milujete a na které vám záleží, možná toužíte po tom, aby vám vaše city opětovala. I když nemůžete někoho přimět, aby se do vás zamiloval, existují některé věci, které můžete udělat ...

Kožené sandály jsou pohodlné, stylové a bývají odolnější než sandály vyrobené z většiny ostatních materiálů. Na spodní straně mají také tendenci vykazovat špínu, vodní skvrny a další stopy, které způsobují, že ztratí svůj čerstvý vzhled. Od té doby...