Shanghai Masters 2019, Roger Federer vs Alexander Zverev: Kde se dívat, plán televize, detaily živých přenosů a další

Roger Federer

Roger Federer

Dvojnásobný šampion Roger Federer se dnes v Shanghai Masters ujme pátého nasazeného Alexandra Zvereva v jeho snaze o semifinálové umístění. Zatímco ti dva byli na Laver Cupu ve stejném týmu, bude zajímavé sledovat, jak se na tomto turnaji postaví proti sobě po kamarádství, které předvedli v Ženevě.

Zmínka o Laver Cupu je pro mladého Němce významná. Po roce bojů se šampiónovi finále ATP podařilo při reprezentaci týmu Evropy získat jistotu, což bylo patrné zejména na způsobu, jakým svému týmu zajistil vítězství.

Omlazený Zverev si minulý týden odnesl formu na China Open, kde se dostal do semifinále, než v Šanghaji získal pár dobrých vítězství. Jeho výkon proti starému příteli, Andrey Rublev, to včera velmi zdůraznil.

Po prvním setu 6: 6 po sobě následoval tvrdý odpor Rusa a Zverev byl nucen své podání dvakrát zahodit. Přesto se mu pokaždé podařilo odskočit a dokončil zápas ve dvou setech.

Mohlo by to dobře posloužit jako obrovská vzpruha před jeho setkáním se švýcarským maestrem.

Ti dva mají nerozhodný stav 3: 3, ale nepotkali se 11 měsíců, přičemž jejich poslední show se odehrála na halových brankách finále ATP, kde se Zverev ukázal jako šampion poté, co porazil i Novaka Djokoviče .

krátkých badmintonistů

Dvaadvacetiletý hráč nedokázal tyto výkony zopakovat v roce 2019. S obnovenou sebedůvěrou a sebedůvěrou však vypadá, že je na tuto výzvu připraven.

Federer také nebyl v původní podobě. Uznal jednu přestávku podání a trápil se Davidem Goffinem v první sadě jejich čtvrtfinále, přestože se mu podařilo sadu vyždímat v tie-breaku.Na papíře by měl být favoritem díky svým obrovským zkušenostem a dvěma titulům v Šanghaji, v letech 2014 a 2017. Pokud ale Zverev dokáže donutit své podání a bekhend mluvit, mohl by velmi dobře očichat rozčilení.

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o zápase vědět:

Název turnaje: Rolex Shanghai Masters 2019

Datum: 7 Říjen - 13. říjen 2019

dobře vyhrávat tenis

Kategorie: ATP Masters 1000

Umístění: City Arena Qizhong Forest Sports, Šanghaj, Čína

Povrch: Venkovní hardcourt

Čas: [2] Roger Federer v [5] Alexander Zverev od cca. 11. října 2019 v 16:30 IST

Kde sledovat Shanghai Masters 2019?

Indie - Očekává se, že SONY ESPN a SONY ESPN HD budou vysílat zápasy v Indii.

Podrobnosti o živém přenosu pro Shanghai Masters 2019

Přímý přenos Shanghai Masters 2019 je k dispozici na Tennis TV (ke službě je nutné předplatné).

Sony Liv bude také živé přenosy zápasů.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním „Cheetah Girls“ online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Bývalý chorvatský hráč Davor Grgic, který v juniorkách porazil Rogera Federera, vzpomínal na jejich setkání z doby před 2 desítkami let. Grgic porazil Federera na turnaji do 14 let v USA, ale prohrál své další dva zápasy na juniorském turné.

Roger Federer diskutoval o své lásce k těstovinám a také hovořil o důležitosti vyvážené stravy. Osminásobný wimbledonský šampion je pevně přesvědčen o tradici jídla s rodinou.

V úterý se v semifinále Copa America střetnou legendární rivalové Brazílie a Argentina. Zde je návod, jak sledovat zápas ve Spojených státech.

Trenér Wawrinky Norman odstupuje z osobních důvodů.

Jak bezpečně chodit po skleněné střeše. Chůze po skleněné střeše může být zapotřebí z důvodu práce, opravy domu nebo dokonce záchranných důvodů. Typy skleněných střech mohou zahrnovat střechu ve skleníku, designovou střechu na bytě nebo domě, speciální ...