Cavs vs Magic Live Stream: Jak se dívat online

GettyPokud je hra Cavs vs Magic na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Orlando Magic bude ve středu hostit Cleveland Cavaliers v otvíráku pravidelné sezóny NBA každého týmu 2019-20.Začátek hry je naplánován na 19:00. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Cavs vs Magic na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na Fox Sports Ohio (trh Cavs), nebo Fox Sports Florida (Magic market). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Fanoušci v Clevelandu, Orlandu a dalších místních trzích: FuboTVkde vznikl stolní tenis

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, patří Fox Sports Ohio a Fox Sports Florida Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Cavs vs Magic na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.Fanoušci v Clevelandu, Orlandu a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Ohio a Fox Sports Florida součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Cavs vs Magic na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendu Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass . Do 29. října je k dispozici bezplatná zkušební verze, což znamená, že tuto hru můžete sledovat zdarma.

sloužíš tenisu

Můžeš zaregistrujte se zde na Amazon Prime i na kanálu NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos her Cavs vs Magic a všechny hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností (průchod pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým, bez komerčních vstupenek), ale také mají bezplatnou zkušební verzi do 29. října.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos her Cavs vs Magic a všechny hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.

toto byl celý dokument xfl

Cavs vs Magic Preview

Poháněno první hvězdnou kampaní centra Nikoly Vučeviće, Magic dosáhl v minulé sezóně 42-40 za nejlepší výherní procento od sezóny 2011-12 zkrácené stávky.

Sedmé osivo Východní konference, Orlando, padlo v prvním kole play -off v pěti zápasech Milwaukee Bucks.

Jsem vzrušený. I když udělali předsezónu kratší, pořád mi to připadalo dost dlouhé, hlídač Magic Point D.J. Řekl Augustin po nedělním tréninku, podle Orlando Sentinel . Toto je můj 12. ročník, takže preseason je preseason pro mě. Myslím, že je dobré, aby si kluci osvojili rytmus a kondici, všechny tyhle věci, a teď je to skutečné. Musíme tedy přinést toto myšlení. Myslím, že jsme to dnes udělali v praxi. Všichni tvrdě cvičili a myslím, že jsme připraveni začít.

V minulé sezóně, první Orlandův hlavní trenér Steve Clifford, se Magic umístil na osmém místě v obranném hodnocení a na 22. místě v útočném hodnocení. Vučević měl v průměru 20,1 bodu, 12 doskoků, 3,8 asistencí a 1,1 bloku na zápas, přičemž 36,4% klikání dosáhlo 1,1 výstřelu z centra.

Přes offseason, Magic získal pár dlouho ozbrojených obránců ve volné agentuře: strážce bodu Michael-Carter Williams a útočník Al-Farouq Aminu.

V letošní předsezóně Orlando jelo 3: 3, čímž pokořilo stobodovou hranici jen dvakrát.

Opravdu nemám pocit, že byste mohli [ofenzivně] hodnotit, kde jsme, protože jsme prostě nebyli zdraví, řekl Clifford, podle Orlanda Sentinela.

Dodal: Měli jsme jen asi pět až šest her, které jsme odehráli celou předsezónu, takže teď dáváme mnohem větší urážku a jen znovu dostat ten rytmus společného hraní je něco, co chce čas. To je vše, co se snažíme udělat a připravit se na Cleveland.

V minulé sezóně odehráli Cavaliers 19: 63 a dělili se o druhý nejhorší rekord v NBA.

Přes offseason, front office tabel 66-letý Michigan Wolverines hlavní trenér John Beilein převzít na vedlejší kolej pro jejich přestavět seznam.

zmar, kde se dívat

Cleveland vyhrál svůj předsezónní otvírák nad argentinským San Lorenzo de Almagro 120-89, než opustil všechna tři ze svých setkání se soutěží NBA.

Beileinův tým měl v této trojici porážek průměrně pouhých 90,7 bodu na zápas.

Jo, s novým přestupkem se to jen snažíme zjistit, řekl strážce Cavaliers Collin Sexton po svém posledním preseason testu, podle cleveland.com . Nejsme na nic podobného zvyklí, jen na hraní nahoru a dolů a spoustu výběhů a hodů, spoustu různých akcí. Je to nový přestupek, jeho pochopení bude nějakou dobu trvat a je tu několik věcí, o kterých budeme mluvit s trenérem.


Populární Problémy

Pokud máte romantické city k někomu, kdo se necítí stejně, většina lidí by navrhla vystřihnout tuto osobu z vašeho života. Někdy to ale není tak jednoduché. Možná pracujete společně, nebo chodíte do stejných tříd, nebo jste součástí ...

Jak zabít černé vdovy pavouky. Většina pavouků je neškodná a je výhodné mít kolem svého majetku. V Severní Americe však existují 2 druhy pavouků, které by měly vyvolat poplach: černá vdova a hnědý samotář ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Lakers vs Jazz online bez kabelu, bez ohledu na to, na jakém trhu jste.

Živé sporty v USA jsou konečně zpět v podobě UFC 249, kde se představí Tony Ferguson vs Justin Gaethje. Zde je návod, jak sledovat celou kartu prostřednictvím ESPN+.