ASB Classic: Hsieh pokračuje ve vítězství nad Puigem ve dvou setech

Su-Wei Hsieh

Su-Wei Hsieh

Monica Puig vyzvala v pozdních fázích, ale ve středu ASB Classic to bylo příliš pozdě. Su-Wei Hsieh vyrazil dopředu, než vytáhl všechny zastávky v tiebreaku a vyhrál zápas 6-1, 7-6 (3) na středním kurtu v ASB Arena v Aucklandu. Hsieh ukončil dvouzápasovou sérii porážek silovému stoperovi a postupu do čtvrtfinále.

Jednalo se o třetí setkání, a první od roku 2017, mezi těmito dvěma, přičemž Puig držel vedení série. Oba vyhráli úvodní zápasy ve dvou setech, čímž se zahřáli pro další soutěž. Portoričan má silnou stránku sil na tvrdých kurtech a zároveň přináší skvělé podání pravou rukou. Zatímco minule musela jít tři sady proti tchajwanské jedničce, pětadvacetiletá žena by jí přinesla úspěch z doby před třemi dny a šla do toho.

Puig zaútočil na Hsieha při podání poté, co přišla šance na brejk Portoričanovi, ale nedokázal to udržet pohromadě. Osivo číslo tři si vynutilo dvojku a vyhnulo se dvěma dalším příležitostem k přestávce, než zavřelo dveře. Hsieh ji ve druhém úspěšně zlomil, než upevnil vedení 3: 0. Puig zavolal svého trenéra, aby jí pomohl obnovit malý deficit během přechodu.

Dočasně zastavila vítěznou sérii Hsieh, ale bylo příliš málo, příliš pozdě. Třetí semeno doběhlo k vítězství v následujících třech zápasech, což Puigovi umožnilo získat pouhé tři body, než v pětadvaceti v sedmadvaceti 27 minutách zaslepil 25letého hráče. Druhé podání Puiga se v sadě téměř nevyskytovalo, pouze 5 ze 17 bylo provedeno na returnu.

Portoričanka věděla, že z její hry v další sadě musí vzejít něco drastického, což se naštěstí uskutečnilo. Ona a Hsieh si vyměnily výhry, včetně brejků, ale pákový efekt stál v rukou třetího semene, které zůstalo vpředu na skóre, které se blížilo k vyložené šanci.

Po sedmi pokusech o vyrovnání v osmém se Puig držel hry o brejkboly. Poté, co narazila na podání, Puig našla příležitost vypálit lajnu a vyhrát, aby srovnala set na čtyři.

Díky velmi dobré hře o služby od Puigové získala vedení, aby udržela naděje naživu. Donutilo Hsieh zavolat trenéra a vymyslet způsob, jak sadu prodloužit. V desáté byla pod tlakem a Puigová byla schopná vzít sadu o přestávce, ale i po výzvě, která se Hsiehově nepovedla, získala dvaatřicetiletá AD bod před stanovením vítěze daleko mimo dosah. města Puig.

Pětadvacetiletý hráč zareagoval důležitým zadržením, díky kterému to bylo 6: 5 s veškerým tlakem, který byl stále na Hsieha, aby si vynutil tiebreak nebo překonal vzdálenost. K tomu jí pomohlo eso s chybou od Puiga, která ji donutila pokračovat v zápase sama. Otevřela vedení 3: 1 na Hsieh, ale třetí nasazený tým ztratil ztracený pozemní záměr ukončit to za každou cenu.

Vyzvedla další dva, než další chyba od Puiga udělala pro dvaatřicetiletého hráče mečbol. Všechno bylo řečeno a hotovo, když Puig podruhé vrátil míč do sítě, aby ji poslal za 1 hodinu a 24 minut.

Populární Problémy

Jak svléknout a navoskovat podlahu. Nanesením vosku nebo povrchové úpravy na podlahu vytvoříte lesklou ochrannou vrstvu, díky které bude vaše podlaha atraktivní a bez škrábanců a skvrn. Časem se však tyto vrstvy opotřebují nebo se zašpiní a potřebují ...

Jako každý jiný sport, bowling vyžaduje čas a trénink. Ale pokud zvládnete tyto kroky a uděláte si čas na to, abyste si z nich vytvořili návyky, budete rychle na cestě ke své nejlepší hře vůbec. Mnoho lidí nezná jednoduché nástroje, jako jsou šipky a ...

Trebuchet je zařízení používané ve středověku ke spouštění velmi těžkých předmětů na protivníky během bitvy. Trebuchety fungují pomocí systému protizávaží, který přeměňuje padající energii zadního konce na vysokorychlostní start těžkého ...

Chcete -li si narovnat záda, nastavte si v telefonu budíky tak, aby vám často připomínaly, abyste se vzpřímeně posadili, takže své návyky změníte rychleji. Pokud sedíte u stolu, znamená to, že byste měli mít chodidla na zemi, rovná záda a krk v neutrální poloze. V noci se také můžete pokusit spát na boku s pokrčenými boky asi o 30 °, koleny pokrčenými dolů a krkem dopředu. To pomůže prodloužit vaši páteř a zmírnit bolest.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete dnes večer sledovat přímý přenos preseasonové hry Rams vs Chargers.